Çok biriktim!

Aralıkta evimiz hazir olacak zaten,ben de halden anladığım için bir süreliğine diye kabul ettim ama bu kadar sıkıntı yasayacagimi bilemedim.Faturayi ailesine kesmedim sadece bizi evliligimizde bıraz kendi halimize bırakmalarını istedim.Sorun alışveriş posetlerime kadar kontrol edilmesi.Elbette en büyük suçlu burda esim ama yaşca daha büyük oldukları için ailesinden daha fazla anlayış bekledigim muhakkak..Suçlu aramıyorum kimseye fatura kesmiyorum sadece artik evliliğimi 2 kisi yasamak istiyorum

Bende her haftasonu gitmeye alıştırdım hep bi bekliyorlar artık bu haftasonu gitmedik sanki dünyalar benim oldu aslında başta alıştırmayacaksın nasıl alışırsa öyle gidiyor

Çok kafaya takıyorsunuz. Diğer konularda hep aynı akıllar verildi. Şimdi de bir şey değişmeyecek . Onlar çağırdıkça “gelmeyeceğiz” diyeceksiniz. “Bizde şundan vardı” dediklerinde en iyisi hiç yorum yapmayın. Ortada bu kadar sinir stres olacak bir şey yok. Eşiniz de sorun çıkarmıyor gitmediğinizde. Bu kadar kafaya takmayın. Video hangi dile çevrilecek. Almanca ise yardımcı olabilirim.

Bakkal kasap gibi kaynana la ne guzel kskskakdjja
Daha once de ayni tavsiyeyi vermistim,yine tekrar edeyim. Ben olsam alirim bos alisveris posetlerini inerim kaynanaya. Elime ne geldiyse toplar toplar cikarim evime hem eglenceli hem de egitici ve ogretici bir faaliyet olur sahsen.

Edit: hatta su niye yok,bu niye yok diye de soylenirim,her gun yaparim bunu. Acayip guzel olur. Birkac gun sonra sizi iceri bile almazlar mis gibi

Benzer sorunlar yaşıyoruz inanın boşverin ya. Kıyma varmış annesinde almasaymış tamam onuda kullanıcam bunuda kullanıcam lazım de geç. Davetmi ediyor “anne evimde kahve keyfi yapıyordum senin için geldm de” yani şu imajı verirsin kız rahatını bozmuş gelmiş. Aman çokta önemki değiller ya herkesin ağzı var canınızı sıkmasınlar.

Canım karsılıgında da her gün bırlıkte olmak ıstıyorlar gece yarılarına kadar ama :))

Canım yok inan anlamıyor önceden kapıya gelıp cagırırdı hamur yoguruyorum dıyorum olsun sonra devam edersın dıyor kahve ıcıyordum desem orda kahve yapar ıcırır yeterkı dıpdıbe olalım :)) Kadın gözünü karartmıs bır kere ogluyla mı evlendım onunla mı anlamadım :))

Canım karsılıgında da her gün bırlıkte olmak ıstıyorlar gece yarılarına kadar ama :))
Yooook karsiliksiz yapsinlar bu iyiligi (!)
Hemen deyiverin,ah annecim bunlar karsiliginda bir sey istemeyin buz gibi sogurum sizden diye.
Hic hazircevap degilsiniz, ah ah boyle kaynanayi bana verecekti ki Allah

Yooook karsiliksiz yapsinlar bu iyiligi (!)
Hemen deyiverin,ah annecim bunlar karsiliginda bir sey istemeyin buz gibi sogurum sizden diye.
Hic hazircevap degilsiniz, ah ah boyle kaynanayi bana verecekti ki Allah
Canım diyemiyorum ben öyle valla keşke dıyebılsem senın gıbı olmak gerekıyor böylelerıne :))))

Benimkinide anne yatağımı toplamadım demiştim bırak boşver kalsın demişti :))

Allah aşkına markete giderken az yakan arabayı almakla kaç kuruş kar edeceksiniz ki?
Böylr böyle bel bağlıyorsunuz onlara. Onlar da fırsatı değerlendiriyor.
Önce bir tam bağımsızlık kazanmalısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…