çok duygusal benim oğlum çokkkkk, sabah sabah ağlattı beni :((

bende çok duygulandım.dünyadaki en güzel hediyeyi almışsın oğlundan.canım benim yaa

ben bile duygulandım valla bir anne olarak rabbim onların acısını göstermesin öpüyorum oğlunu .........opuyorumnanaktan

oyyy maşallah...
canım ya neler kurmuş aklında meğer (
Rabbim acısını göstermesin hiçbirzaman...

amin cnmm
rabbim yavrularımızı bize bağışlasın
oğlumla sevgi bağımız çok güçlü ama şimdi de 3 yaşındaki kızım abisini kıskanıyo hemde ona oğlum deme emir de sadece bana kızım diyeceksin e kadar geliyo durum

Ay canım benim ya maşallah..
Allah bize de böyle düşünceli evlatlar verir inşallah.

massallah benide aglattin...ya bu cocuklar varyaabambaskaaa....o kadar saflarkiiiii....benide aglattin...ben hastayken oglum resimde anneyi hep uzgun cizermisartik gulen anne ciziyooonlari cok seviyorum...coookk....Allahin bana emaneti onlar....yuvamizin nesesi onlar...ayyy yazamayacagim acayip oldum yaaa....cocuklariniz varsa cok önemli probleminiz yoksa terapilere gidin sans verin babasiz buyumesinler....benim arkadasim bosanmis kursta tanistik...hayat zor anlatiyooo sanki pisman:26:babasi cocugunu bile aramiyormus artik...offfffffff

çok güzel dile getirmiş duygularını hemde birinci sınıf..
harika..gözlerim doldu..eşime okuyorum,yavrum benim yeteri kadar ilgilenmiyolarmı diyor..

ihmal etme aman...demekki az sevildiğini hissediyor...tabi küçük kızınla da ilgilenmen gerekiyor ama oğlunu üzme :)derslerinde başarılar..

kıyamam kuzucuga nasılda hisli aferin ona duygularını ifade etmesi harika ama minik kalbi nasılda ürkek...yerim onu bennnn

gözlerim doldu
ah şu çocuklar kendi içlerinde herşeyin farkındalar aslında yavrum benim maşallah ona

Ahhhh kıyamam yaaa gözlerim doldu okurken :)) Benimde 1 oğlum var arada böyle şeyler yapar.Allah acılarını göstermesin...

Benim oglum da cok duygusal bana aşık gibi davranıyor bazen.Anne icin zor ama aslinda cok guzel bir sey.Pırıl pırıl bir erkek çocuğu herkese nasip olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…