Çok kararsızım lütfen yardım edin

Şirketler bazı kişileri fazla rahatsız etmiş o da onların sorunuZaten iyi bir meslek,iyi bir maddi durumdan bahsedilince saldıranlar çok oluyor.Öyle bir rahatlama biçimi de kişileri komik duruma düşürüyor.Her neyse sevgilinizle bu durumu konuşun.Eğer ailesi sizi kabullenecekse problem yok.Ama sizden değişmenizi isteyeceklerse ki siz de öyle diyorsunuz karar verin değişecek misiniz değişmeyecek misiniz?Sevginiz için değişmeyi göze alamıyorsanız ayrılın.Bu kadar basit.

Çoğu insan para önemli değil der ama parasizda adım atamayacagini bilir.

Evlilik kriterlerinin arasında maddi durumunun iyi olmasini istemek ne kötü bir istek ne de ahlaksızca.

Böyle diyenlerin çoğu ev ister, araba ister , çocuğunu özel okulda okutmak ister , ister de ister.

İki kişi çalışarak ancak ev alıp tam belini doğrultmuşken yeniden başka borca girer.

Bu yüzden olumsuz konuşanların çoğu uzanamadigi ya da uzanmak için alnı catladigi için konuşur.
..

Bunun dışında hayat tarzında değişiklik yaparım, ben aslında öyle biriyim ama şimdilik böyleyim , bana uzak gelmez diyorsanız zorlanmazsaniz ancak ;

Sevdiğim için degisirim diyorsanız çok kısa sürer bu durum.

Sevgiliniz ilk başta evet der sonra zamanla kendi kalıpları içine sokmak ister , uğraşır sizinle.

Sevdiğiniz için, yapamayacağınız ya da sizi dışınıza çıkaracak bir durumu kabul etmeyin, mutsuz olursunuz.

Olmaz bu iş
Yaşadığınız hayatı severken, sevmediğiniz bir hayatın içine girince aşk falan kalmaz
Aşk hassas bir duygudur, radikal değişiklikleri, büyük zıtlıkları sevmez, iki gönül bir olunca samanlık seyran olmaz
Tutucu çevrelerde aile görüşü çok çok önemli erkekler için, bunu aşma şansınız hiç yok

Türkiye de yaşasanız olmaz mı?

çok düşük ihtimal işi orada olduğu için

Bu abdestli namazli dindar adam ile siz berde tanıştınız mevlutte mi
Bir ortak mekan dusunenedim de ikiniz için

hayır ortak bi tanıdığımız tanıştırdı bizi
Bu kadar islama uygun yaşayan adam niçin kendi gibi biriyle sevgili olmaz ki?

işte bazen kalp çok alakasız birini sevebiliyor. o da benim tam zıttım ondan önceki sevgilim tam benim gibiydi ama yapamadım. aradığım şey sürekli eğlenmek sürekli gezmek değildi çünkü daha fazla sevgiydi.

Ürdün’de böyle bir şey yok. Yani yasal ama sadece kırsal bölgede daha eski kafalı insanların yaptığını söylüyor. Ailesinde de herkes tek eşli Kapanmam gerektiğini söylemedi öyle bir şey yapamayacağımı biliyor. Ama tabii Türkiye’deki gibi giyinmemi istemiyor. Aslında ben de diyorum ki ne olacak ailesinin orada onlar gibi biraz daha kapalı giyinirim ve türkiye’de istediğimi giyerim. o buna hayır demiyor. inşallah değişmez

haklısınız ben en çok aile konusunda zorlanıyorum kendi aileme bile laf etmeme izin vermiyor ama daha önceden ablasıyla bir tartışmam olmuştu türkler ve araplar konusunda gördüm ki ablasına kızdı laf söylettirmedi yani. ben de araplarla çok çalıştım hep de anlaştık ama evlilik çok farklı iş çok farklı. aslında değiştirmeye çalışıyor da diyemem kalbinden her insanın tabii isteğine göre biri geçer maalesef ikimiz de kendimizden çok farklı kişileri sevdik. ben onu böyle kabul ediyorum ve o da ama ailemin yanında böyle giyinmezsin değil mi? ailemle bir ortama girsek içki kullanmazsın değil mi? diye soruyor. ben bunları abartı bulmuyorum. bir de anne olduğunda daha dikkatli olmanı istiyorum diyor hep. ama bu türkiye’de de var artık çocuğu var çocuktan sonra daha sakinleşmek vs. bilmiyorum iyi yönden mi bakıyorum

orada da istediğimi giyme içme hakkım yasal olarak var yapanlar da var. sadece ailesi istemiyor işte evet jeopolitik olarak çok kötü bir yerde israil filistin arasında.. herhangi bir savaş yok hatta çok mutlu bir ülke ama ne olacağı bilinmez bu dünyada

o kadar haklısınız ki bence de ya kendileri istedi yapamadı ya aşk diye bir şey bilmiyorlar. tabii ki gidip işsiz biriyle evlenmezdim parası olması benim suçum mu? ama gerçekten bilmiyordum tamamen şans meselesi. ve mutluyum çünkü geleceğimizi rahat şekillendirebileceğiz. kabul edemeyeceğim bir şey yok ben her gün barlarda olan bir insan değilim erkek arkadaşım da benle geliyor zaten ama ailesinden gizli yani bilemiyorum karman çorman bir hayata mi adım atıyorum yoksa ben mi büyütüyorum

bence de insanların iyi durumda olması bazı kişileri neden rahatsız eder anlamıyorum. gerçekten parasında pulunda değilim. ben göze alıyorum aslında bence her evlilikte herkes az buçuk değişiyordur. sadece bunu duymak istedim yapabilirim inşallah ileride daha farklı şeyler istemezse

Ne hikmetse hep ultra zenginler ile sevgili oluyorsun.

Konunun bir kelimesine bile inanmiyorum. Sanirim hayalin zengin koca bulmak. Ne diyeyim, umarim bulursun.

Pöfffff madem siz onun aile yaşantısına taban tabana zıt bir karaktersiniz ne halt etmeye sizi tercih etmiş?

Her değişecek erkek sevgililik zamanında iyi görünüyor. Bunu bu bdv bölümünden öğrendim.
Oraya ayak uydurmanız aile tarafından beklenmese bile uyumsuz olduğunuz için çevrenden dışlanacaksınız muhtemelen.
O kadar zıtsınız ki aşk, sevgi her şeye çare olamaz. Mutsuzlaşırsınız. Tolere edilebilecek şeyler vardır edilemeyecek şeyler vardır. Bence yaşama bakış açısı tolere edilemez.
Sevgilinizin ailesini bire bir tanıyor musunuz ki tek eşli olduğunu biliyorsunuz hepsinin?
Evet belki evde tek eşleri var ama başka evde yaşayan farklı hanımları var. Bilemezsiniz.
Bile bile lades olur bu. Kapana kısılmış olacaksınız.

Ne hikmetse hep ultra zenginler ile sevgili oluyorsun.

Konunun bir kelimesine bile inanmiyorum. Sanirim hayalin zengin koca bulmak. Ne diyeyim, umarim bulursun.

aynen hayalim zengin koca bulmak bunun için de ürdün’ü seçtim gider daha zengin bir ülke seçerdim emin ol. kendi maddi durumum da kötü değil doğal olarak ortamın da sana göre şekilleniyor ya. çatlamayın allah aşkına yaa

Yok buyutmuyorsunuz , ırk , kültür yaşayış biçimi çok çok önemlidir.

Sevgililik çok başka evlilik çok başka . Karar vermek için çok ince elemeniz gerekiyor.

Burdakileri dinle canım. Aşka inanmamakla vs alakası yok. Tecrübe konuşuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…