Çok kararsızım..

Korona bitti de bizim haberimiz mi yok?
Yasakların kalkmış olması bittiği anlamına gelmez .

Aynı şekilde takılarını gönderin gitmeyin.

Valla ben de burada hiç atom fizik atmosfer okumadım.Kaynanam bana yolu gösterdi,halamın kızı sizce beni mi kıskanıyor,eltim neden böyle yapıyor diyenlerin sorularını okuyoruz.Ben de tam olarak aynı değerde bir soru sordum.Ama herkes bilim adamı coronasavar sağlık bakanı kesildi.Madem herkes bu kadar dikkatliyse sokaklarda kim geziyor ağzında maskesiz😁Hepiniz iyisiniz ben değilim hiç sıkıntı yok😁

yine bir ad hominem vakası.
bu arada şu durumda covide rağmen bir şeylere dikkat etmeyenlere eğitimi ne olursa olsun ben "eğitim alamamış" gözuyle bakıyorum onu söyleyeyim. sokaktakiler beni ilgilendirmiyor, onlar bana birşey sorsa onlara da fikrimi söylerim.

neyse bacım, soruna cevap istemiştin dilimiz dönduğunce verdik, nikah yaptıysan ve sana takını taktılarsa gitmek zorundasın, covid i bahane edemezsin dedik kısacası . ama yine de sen bildiğin yoldan git.

*ben çift maske takıyorum işyerinde de, sokakta da, toplulukla hiç bir şey yiyip içmiyorum, yaşlıları ziyaret etmiyorum, kimsenin duğunune geçmiş olsununa gitmiyorum, kimseden de gelmesini beklemiyorum, kimseye de gelmedi diye kırılmıyorum, herkes benim kadar bilinçli olsa zaten şu an vaka sayıları 25000 olmazdı.

Tabiki gerçek ama biliyorsunuz düğünler yapılıyor işte hani ben de durum değerlendirmesi yapıyorum bilemedim karışık bir karar benim için:/
Gitmezsem koronadan dolayi gitmezdim. Yoksa geldi gelmedi hesabi yapmam. Giderim

Ben bayılıyorum düğünlü konulara yorum yapmaya
Kusura bakma o yüzden
Bi sonraki düğünlü konunuzda yine burda olacağım
Kültürüm, eğitimim bu
Arkadaşım olayı s*dik yarışına çeviren birine tabiki böyle bir tepki vereceğim.Hiç laf sokamıyorsun ne alaka? Biz buraya birbirimizr laf sokmaya mı geldik.Düzgünce cevabını verirsin bana mantıklı gelir ya da gelmez.Ben anlamadım ne kadar yanlış bir soru sormuş olabilirim.Ben de forumda tonla soruyla karşılıyorum ama yorum yapmak istemediğimi es geçiyorum böyle soru sahibini habire eleştirmiyorum.
Ahhaah her zaman beklerim bir dahakine sizi etiketleyerek yazacağım sorumu😁

X