Çok kırgınım

Spirituelinsan

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
936
996
23
Ay kandırıldık mı biz yine?
Ahmete boşa mı üzüldüm ben şimdi ? 🤦‍♀️
Q
Ya benim burada anlamadigim birkac uye var sizde onlardan birisiniz.

Bakin bu 2020 konunuz.

Sonrasinda adam maddi sikinti icindeyken yildonumunuzu kutlamadi diye dertlenmistiniz.

Yine gecen bir konuda benim nisanlimin da cocuklari vardi ben ayrildim yazmistiniz.

Sizin nisanliniz pandemide maddi olarak zor bir surecten gecti ve siz ayrildiniz. Hala hesap odedik,gorustuk,bilmem ne. Bizi mi kandiriyorsunuz? Yoksa kendinizi mi?

Ha poncik uyeler alintilamasin.

Zaten bir avukatın yaşayacağı durumlar değil bunlar. Karakterinde olmasa bile mesleğinden gelen bir gözü açıklık olur insanda. Burdaki sözde avukat hanımefendi ablasına nişanlasının parasını yedirmiş durmuş. Çok saçma

LEIDA

Leyla Defne ♡
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2018
383
928
28
Havale ile hesap ödetmek mi abovv ekstra ölücülük

aysel kar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2021
996
463
24
ahmet insallah gözünü acar ve kurtulur ailenizden tabi sizdende. burada tek üzüldüğüm ahmet oldu. kusura bakmayin ama adami sömürmüşsünüz. ve bunu surekli adamı bir gorerek yapmışsınız. adamın yerinde olsam yaşıma yakın biriyle evlenir en azindan huzurlu olur hic bu şekilde kendimi kullandirtmam.

aysel kar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2021
996
463
24
bende konuştuğum karşı cinsten bana su al demeye utanan çekinen biriyim acaba sorun bende mi. kendimi geçtim birde ailemin gezmede yediginin masrafını ödetmek siz es degil ailenizi kalkindiracak birini arıyor gibisiniz.