Çok kötü şeyler oldu çok çaresizim

Babam uçakla geldi dönüş bileti alınmadı daha oglumun kimliği kayıp onu hallettikten sonra bileti alıcaz
E siz evde misiniz şimdi? Eşin nerde? Babanın geldiğini biliyor mu? Çocuğun kimliği onda olabilir mi?

Şu an elim ayagım titriyo o kadar çaresizim ki ölsem bu yaşadıklarımdan iyiydi. Kaç gündür hastaydım öksürüyordum bu sabah annesi eşimi aradı benim nasıl oldgumı sordu oda ne iyi ne kötü dedi teli kapattı bende ben ölüyorum öksürükten dedim ne iyisi . Sonra başladı sen ne zaman iyi oldun ki 8 senedir kötüsün hastasın nasıl vicdanın var senin allahtan felç degilim hasta değilim allah belanı versin senin dedim bizim karı koca ilişkimiz soğudu zaten dediki sürekli yatıyorsun yat kalk yat kalk daha sana tahammülüm kalmadı bana karılık yap dedi kalktı gitti üstünü giymeye laf sayıyor senin yerine besleme alsam iyiydi bana karılık yapıp ayaklarımı yıkaman lagzım senin üstüne başka karı alacam ben bir kalktım sinir krizi geçirdim üstüne yürüdüm bogazına yapıştım çocuklar uyuyordu bagardım çagardım sinir krizi geçirdim onun suratını. Rengi attı ve bana vurdu astım krizim tuttu öksürükten kendimi banyoya attım öksürmekten yığıldım kaldım yere sadece onun sesini. Duyuyordum egerki senin üzerine karı almassam dedi bakalım kim agzını açıyor bana karılık yapmıyorsun evimden AŞ bişmiyor dedi hastaydım yapamamıştım dedi birsürü sayamadıgım hakaretler sözler laflar hep kötü hep hasta dedi kapıyı çekti gitti. Kendimde değilim şu an 2 çocukla bakacağım bilmiyorum
Eşiniz olacak adam dilerse evden gidebilir. İş oraya varırsa sakın evden giden siz olmayın. Üzerinize kadın falan getirirse eşinizden şikayetçi olur, zina nedeniyle boşanma davası açarsınız. Çocuklarınız için ve sizin için de nafaka öder. Razıysa buyursun…

Şu an elim ayagım titriyo o kadar çaresizim ki ölsem bu yaşadıklarımdan iyiydi. Kaç gündür hastaydım öksürüyordum bu sabah annesi eşimi aradı benim nasıl oldgumı sordu oda ne iyi ne kötü dedi teli kapattı bende ben ölüyorum öksürükten dedim ne iyisi . Sonra başladı sen ne zaman iyi oldun ki 8 senedir kötüsün hastasın nasıl vicdanın var senin allahtan felç degilim hasta değilim allah belanı versin senin dedim bizim karı koca ilişkimiz soğudu zaten dediki sürekli yatıyorsun yat kalk yat kalk daha sana tahammülüm kalmadı bana karılık yap dedi kalktı gitti üstünü giymeye laf sayıyor senin yerine besleme alsam iyiydi bana karılık yapıp ayaklarımı yıkaman lagzım senin üstüne başka karı alacam ben bir kalktım sinir krizi geçirdim üstüne yürüdüm bogazına yapıştım çocuklar uyuyordu bagardım çagardım sinir krizi geçirdim onun suratını. Rengi attı ve bana vurdu astım krizim tuttu öksürükten kendimi banyoya attım öksürmekten yığıldım kaldım yere sadece onun sesini. Duyuyordum egerki senin üzerine karı almassam dedi bakalım kim agzını açıyor bana karılık yapmıyorsun evimden AŞ bişmiyor dedi hastaydım yapamamıştım dedi birsürü sayamadıgım hakaretler sözler laflar hep kötü hep hasta dedi kapıyı çekti gitti. Kendimde değilim şu an 2 çocukla bakacağım bilmiyorum
Bu nasil evlilik demekden geçtim. Bu nasil bir hayat. Afedersiniz ama girtlaklamayla, bagir çagirla hakaretle hayat mi geçer. Anladiğim kadariyla yillardir bu hayatin içindesiniz. Allah sabir versin.

Eşiniz olacak adam dilerse evden gidebilir. İş oraya varırsa sakın evden giden siz olmayın. Üzerinize kadın falan getirirse eşinizden şikayetçi olur, zina nedeniyle boşanma davası açarsınız. Çocuklarınız için ve sizin için de nafaka öder. Razıysa buyursun…
Artık çok geç o evi terk ettim

Ya belki gerçektir ama benim sürekli kocasıyla kavga eden kızım arayıp baba gel beni İstanbul’dan al dese sanırım bir otur düşünürdüm. Eğer gerçekçe ailenizin kıymetini bilin,

Şiddete eğilimlisiniz , negatifsiniz , kışkırtıcısınız. Kocanızın bu hale gelmesinin sebebi sizsiniz. Biraz pozitif olun. Bugünkü olay icin demiyorum, birikmiş birseyler var belli. Kimse bir günde bu duruma gelmez.

Hakkil
Keşke ama bitti işte babam beni almaya geliyor . Zaten yürümüyorduki evliligmiz inşallah çocuklarımla çok mutlu olurum 😞
Hakkınızda hayırlısı olsun belki büyükler araya girerse düzelir siniz

Niyeyse ben bu konuda tümüyle evet tümüyle adamı haklı buldum.şoyleki konu sahibi bana sürekli hastalıktan beslenen(saçları cikmiyormus konu sahibinin,hastalığının adını daha önceki konularında yazmış,sağolsun bir arkadaş ilk sayfada konu sahibinin önceden açtığı konuları paylaşmış),hastalığını kullanarak sürekli bir kendini acindirma,ilgi bekleme,bu hastalığa sahip olduğu için eşinin sürekli kendisine üzülmesini ve bu nedenle sürekli ilgi göstermesini bekleyen birisi gibi geldi.ayni zamanda yine hastalığından kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir kendine güvensizlik söz konusu çünkü geçmiş konularında habire adamı birilerinden kıskanıp kavga ediyor.yok parktaki kadın niye gülmüş yok adamın arkadaşı eşini aldatmış da sen nasıl o adamla konuşursun falan filan saçma sapan şeylerden sürekli bir bağırış cagiris kavga edip konu açmış buraya.her seferinde kizlar eşimle çok kötü kavga ettim ne yapacağım,ona şöyle bağırdım böyle kızdım.actigi konularda aynı zamanda kayınvalide ve elti ile de sürekli kavgalı ki bence ikisininde birşey yaptığı yok.bosanma aşamasındayken eltisi bunu niye aramamis,kayınvalidesi fasulye yapmış çağırmışmi ne inanın bu fasulyeli konuda kaynanaya niye kizgidigini bile anlamadim.her açtığı konuda kavgayı bagirismayi başlatan konu sahibi.buyuk ihtimalle adam bıktı artık kıskançlıkları dan,hastalık hastası olup miy miy miy sürekli sikayetlenmesinden.boyle insanlar benimde yaşam enerjimi düşürür,insanı hayattan sogutur.bir yerden sonra eeeehhh yeter be bıktım senden,sürekli hasta olup yatmandan derim yani yalan yok.(gerçekten hasta olur o ayrı tabii)belkide adamı sürekli anlamsızca birilerinden kiskanip kavga çıkardığı için adam yeter bıktım senden,en son başkasını bulacağım demişti olabilir ayrica evlenmeden önce saçın çıkar demişler esine de çıkacak demiş.sonrada çıkmamış.eside bana çıkacak dediniz ama çıkmadı demiş.e ne var bunda.gercektende çıkacak demişsiniz ve çıkmamış konu sahibi.siz eşinizin yerinde olsanız demezmiydiniz ona hani çıkacaktı saçın diye.belkide sadece çıkma ihtimali var denildi fakat siz eşinize kesin çıkacak şeklinde konuştunuz bilemem artık.her seferinde bağırıp çağırıp ilk olarak eşinin üstüne saldiran konu sahibi,kavgayı başlatan konu sahibi.hem de saçma sapan sebeplerden.tipki bu konuda olduğu gibi neymiş eşi annesine ne iyi ne de kötü demiş diye.e ne var bunda..inanın ilk defa bir koca kişisine bu kadar hak verdim

X