Çok kötü şeyler oldu çok çaresizim

Üzülün diye yazmadım derdimi yazdım sadece . Benim evlatlarımın üzülecek yanı yok dedesi onlara aslanlar gibi bakar. Geçen boşanmada baktığı gibi benim hatamdı affetmiştim sadece. Bu sefer dönüşü yok. Bundan sonraki hayatımda çocuklarımla mutluluguma bakıcam
Üzülmekten kastım o aile denilen fakat olmayan bir türlü kavgası bitmeyen evin içerisindeler inşallah başarırsınız.

Bu evden çıktım ya devamı da gelir elbet. Onun zaten vardır yedekte birisi ki beni gözden çıkarmış mutlu olabiliyorsa olsun şimdi.
Siz onun mutluluğunu düşünmeyin ne hali varsa görsün çocuklarınızı evlatlarımızı düşünün onları sevgi ve merhametle sulayın lütfen 🙏🏻

Siz onun mutluluğunu düşünmeyin ne hali varsa görsün çocuklarınızı evlatlarımızı düşünün onları sevgi ve merhametle sulayın lütfen 🙏🏻
Aynen öyle benim meleklerim yanımda olsunda bu durum onlar için üzünç olucak ama gerçekten yapacak birşey artık kalmadıgını bugün çok net gördüm korkmuştum babam kabul etmez diye ama Allah’a bin şükür rabbim yardım etti

Aynen öyle benim meleklerim yanımda olsunda bu durum onlar için üzünç olucak ama gerçekten yapacak birşey artık kalmadıgını bugün çok net gördüm korkmuştum babam kabul etmez diye ama Allah’a bin şükür rabbim yardım etti
Allah yardımcınız olsun

Evet onun psikolojisi bozuk deli olduğunu düşünüyorum
Siz çok mu sağlıklısınız? Buradan hiç öyle görünmüyor.

Sürekli hastalıktan şikayet eden birinin yaşadığı hastalık artık normalleşiyor, eşiniz ondan “ne iyi ne kötü” demiştir annesine. Bunun üzerine kavga çıkarıp, sonra da karşısındakinin boğazına saldıran kadın ya da erkek, daha sert şekilde karşılığı haketmiştir benim gözümde. Boşanmak bu yaşadıklarınızdan daha kolay bence.

Alllahaşkına yaşınız kaç? Yani sizce altın bozdurup çocuklarla otelde kalarak ne elde edebilirsiniz. Altınım var ev tutayım iş bulup deseniz yine tamam. Para bitince ne olacak mesela. Lütfen mantıklı düşünüp karar almaya çalışın drama çevirmeyin.
Eşinin siniri geçince geri dönecek işte. Kadın kavga dövüşten besleniyor bence. Ailesine dönmeyi zaten hiç düşünmüyor. Bu kadar konu bu kadar kavga başka açıklaması yok.

Nolduki be varmış konu açmışsam herkes yaşadığı problemleri yazıyor buraya ne var
Sizin sorunlarınız bir değil beş değil arkadaş bunu anlatmaya çalışmış çok da iyi yapmış.
Gerçek hayatta insanlar sizin gibi sürekli ölüyorum, mutsuzum, boşanacağım deyip iki gün sonra koçişim kocişim diye gezen insanlardan fersah fersah kaçıyor biliyor musunuz?
Siz bu evliliği yürütmek istiyor musunuz?
Vahşiler gibi birbirinize saldırıyorsunuz, eşinizin gözü zaten dışarda, sizi de beğenmiyor. Sağlık sorununuz varsa bunu KENDİNİZ İÇİN çözmeye çalışın. Babanıza gidip "Saçı yok bana böyle anlatmamıştınız." diyen biriyle nasıl evli kalıyorsunuz ya. Eski konuları görünce gözüm döndü.

Siz çok mu sağlıklısınız? Buradan hiç öyle görünmüyor.

Sürekli hastalıktan şikayet eden birinin yaşadığı hastalık artık normalleşiyor, eşiniz ondan “ne iyi ne kötü” demiştir annesine. Bunun üzerine kavga çıkarıp, sonra da karşısındakinin boğazına saldıran kadın ya da erkek, daha sert şekilde karşılığı haketmiştir benim gözümde. Boşanmak bu yaşadıklarınızdan daha kolay bence.
Evet kolay olmucam belki ama o evi geride bıraktım artık bitti . Benim tek korkulun adamdan boşanınca ailem yanında olmaz diyeyydi ama sandıgım gibi olmadı

Sizin sorunlarınız bir değil beş değil arkadaş bunu anlatmaya çalışmış çok da iyi yapmış.
Gerçek hayatta insanlar sizin gibi sürekli ölüyorum, mutsuzum, boşanacağım deyip iki gün sonra koçişim kocişim diye gezen insanlardan fersah fersah kaçıyor biliyor musunuz?
Siz bu evliliği yürütmek istiyor musunuz?
Vahşiler gibi birbirinize saldırıyorsunuz, eşinizin gözü zaten dışarda, sizi de beğenmiyor. Sağlık sorununuz varsa bunu KENDİNİZ İÇİN çözmeye çalışın. Babanıza gidip "Saçı yok bana böyle anlatmamıştınız." diyen biriyle nasıl evli kalıyorsunuz ya. Eski konuları görünce gözüm döndü.
O kadar haklısın ki . Artık hiçbirşeyin önemi yok onun lafını artık gerçekten yapmak istemiyorum çıktık o evden gelsin şimdi o kadını getirsin huzurlu yuvasına.

İstanbuldan antalyaya 3 saatte nasıl geldi de aldı. Tepkilerden sonra biraz sallıyorsunuz gibi geldi bana. :işsiz:
Başına böyle bir şey gelmiş, babası çocuklarla -hatta biri bebek- kendisini alıp götürüyor. Öyle bir ortamda KK’ya girip yorum yazıyor. :confused:

Arkadaşlar ben şu an havaalanındayım ve babamlara gidiyoruz bu konuyu kapatalım . Olur mu daha yazamıcam kafamı toplamam lagzım artık bitti herşey. Ona haber bile vermedim gittiğimi anahtarını açıp girince anlasın gittiğimizi. Heryerden engelledim. İyi kötü yorum yaptınız sagolun . Bu ikinci boşanma yolumuz bizim ama son. Bitti artık o hala ben evdeyim gidemem sandı çünkü hep beni cepte görüyodu. Çünkü ailem kabul etmez diye korkup çekiniyordum. Şimdi çocuklarımla çok mutlu olucam inşallah onlar benim yanımda olsunda onun yokluğu koymaz bana zaten . Hoşçakalın

Arkadaşlar ben şu an havaalanındayım ve babamlara gidiyoruz bu konuyu kapatalım . Olur mu daha yazamıcam kafamı toplamam lagzım artık bitti herşey. Ona haber bile vermedim gittiğimi anahtarını açıp girince anlasın gittiğimizi. Heryerden engelledim. İyi kötü yorum yaptınız sagolun . Bu ikinci boşanma yolumuz bizim ama son. Bitti artık o hala ben evdeyim gidemem sandı çünkü hep beni cepte görüyodu. Çünkü ailem kabul etmez diye korkup çekiniyordum. Şimdi çocuklarımla çok mutlu olucam inşallah onlar benim yanımda olsunda onun yokluğu koymaz bana zaten . Hoşçakalın
Uçak kaçta?

X