çok şişkoyummm:(((

balpetegim

küçük prensin annesi
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
6.256
18
kızlar ben 5 haftalık hamileyim,daha yeni öğrendim...bi süredir annemle babam burdaydı ve ben çok kilo aldım,zaten çok iştahlı biriyim,kilo almaya da çok müsaitim...annemler gidince rejime başlıcaktım,Allahtan kolay kilo verebiliyor(d)um...ama bi de öğrendim ki hamileyim...kendimi çok şişko hissediyorum...çok üzülüyorum bu durumda yakalandığım için...sinirlerim bozuldu demin ağladım deli gibi...napcam ben yaa...kesin ben ççok şişko olcam,şimdiden bunalıma girdim,bi akıl verin bana nolur...

boyun kac ve kac kilosun????uzulme zaten kilolu hamile kalanlar cok kilo almazmis zayif hamile kalanlara oranla!!

arkadasim hic korkma bende sendenim..son 4 5 ay o kadar cok kilo aldim ki..normalden 7 kilo fazlam var 7 haftalik hamileyim simdiden 2,5 kilo aldim..bir felaket yanii

ama bebislerimizi doguralim, veririz hayırlısıyla..bosver bozma moralini en azından sisko diiliz hamileyiz diyecegiz ve gobegimizi icimize cekmek zorunda degiliz :)))

yhaaa öle şeymii olur siz bebişleri düşünün yhaa o yumuk yumuk küçük şey için kilo alıyonuz inşallah bebeğin sağlıklı dunyaya gelsin bi çırpıda veririsin allah ın iziyle

canım boşver böyle şeyleri hiç kafana takma bence boyun ve kilon kaç bu arada hem kilolu kişiler hamileliklerinde fazla kilo almıyolarmış diye duydum sende yediklerine biraz daha dikkat edersin hem kilo alsan ne olurki hayatta kaç kere hamile oluyo insan bebeğin doğunca kilolarının hepsi gider bende biraz tombişim boyum 1.64 ve 65 kiloyum bende hamilelik planlıyorum ama bende senin gibi iştahlı biriyim ve bu kiloyla hamile kalısam üzülmem doğrusu o yeter ki bana gelsin ben kiloya razıyım kilolar bizim isteğimizle gider ama bebiş bizim isteğimizle gelmiyor canım o yüzden hiç moralini bozma....
bu arada tebrik ederim sağlıklı bi hamilelik geçirip hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah ne mutlu sana.....

bende kiloluyum hamile kalmaya çabalıyorum üstelik bebişni sağıklıkla kucağına al diyet le falan kurtulursun o kilolardan moralini yüksek tutman lazım senin oda hissetmesin senin üzüldüğünü dikka et kendine :))

kızlar valla Allah razı olsun sizden,biraz içim rahatladı...demin kocamın yanında salak gibi ağladım:))benim boyum 167kilom da 68falan galiba...Ama rejime başlıcaktım...kaldı artık böyle,inşallah çok kilo almam ama iştahlı biriyim nolacak bilmiyorum,eşim de zayıf,kilo almak istemiyorum:KK43:((

ben de şimdi sitede lpg,karboksi falan araştıracaktım doğum sonrası için:)))para biriktirmem lazım diye düşünüyodum...çok taktım bu konuya...offf offffff

demin mutfağa gittim mecimek çorbası koyayım ocağa diye,aklıma mercimek köftesi yapmak geldi:)))o kadar boğaz var yani maşallah...ama yapmadım çok şükür:))

Kiz Allah canini almasin senin.Kiloluymus bende 100 kiloyum falan diycen sandim.Benim boyum 1.60 ve 65 kilo ile hamile kaldim.Ve ben rejim yaparken hamile kaldim yarida kaldi yani.Ama hic uzulmedim.Suanki kilomda 68 ve ben 5 aylik hamileyim.Internetten baktim bu haftalarda cogu kadin 5 ile 7 kilo alirmi ben uc kilo aldim sadece.Yani gordunmu sisko hamile kaldim belki ama cok ideal kiloyla dogurucam bence.Tabi hep boyle giderse.Sende takma kafana keyfini cikar hamisligin..

ayy canım sağol ya,hepiniz sağolun biraz içim rahatladı...ben zaten hiç bi zaman çok ince olmadım evlendiğimde 38beden,58kiloydum evlendikten sonra da genel olarak 40bedenim,normal hissettiğim kilom 60-62 falan...kemik yapım iri zaten...ama bugün biraz dolaştık hep böyle incecik kadınlar görünce moralim bozuldu,kendimi çok kötü hissettim...gerçekten şimdi etrafıma bakıyorum da,doğum yaptıktan sonra çok kilosu kalan kadın yok artık...eskiden öyle kalan daha fazlaymış heralde,şimdiki anneler çabucak zayıflıyo,inşallah ben de zayıflayabilirim...:teselli:

kız ben 160 boyum 69 da hamile kaldım şimdi 7 aylık hamileyimm 81 kiloyum top gibi yuvarlanıyom ama oğluşum tekmeledikçe kendimden geçiyom.neler diyolar bana doğuramazsın falan diye.napıyım.okadar hormon aldım zayıflayamadım.yırtıyımmı bi tarafımı.2.5 yıl bekledik oğluşumu.sağlıklı olsunda 100 kilodada doğururum.bebişi olmayan bilemez durumu herkes konuşsun dursun umrumda değil.eşim ve oğlum herşeyim benim.rabbim eksik etmesin onları benden.kiloymuş oymuş buymuş püffffffffffffff uçtu gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

orası doğru canım,inşallah hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde doğurursun bebişini...kadınlar isteyince neler yapmıyorlar ki?inşallah fazla kiloları da hallederiz...

sağol,inşallah zayıflarım...ama ben de bi iştah var maşallah...bi açoldı mı tamam,100kilo olcam diye korkuyorum!

canım oda senin elinde biraz daha az yersen verirsiin

ya bu bazen bendede oluyor maşallah bi iştahım açılıyor.inanmaassın ama saat 12 de makarna yediğim oldufisfisfis

biraz kendimi tutmalıyım bende sonra benim sonumda kötü:dilcikar:

ama sen şimdi hamilesin sağlıklı beslenmen lazım.hamilelikten sonra verirsin kilolarıyerimseniben

ben hamileliğimde 20 kiloya yakın bi kılo almıştım.ama doğumdan sonraki 7-8 ay içinde 17kilo verdim.o yuzden dert etme bebişin hayırlısıyla doğsunda kiloları verirsin.

sağol,inşallah veririm...ya benim durumum çok acayip,bazen bi iştahım açılır ne bulsam siler süpürürüm(yazın üst üste 3tane magnum götürmüşlüğüm var:eek: )ama bazen de iştahım kapanır hiç canım bi şey istemez,o zaman güzel kilo veriyorum,bu iştah zamanları da beni mahvediyo işte çünkü çok hızlı kilo alıyorum,valla Allah yardımcımız olsun kızlar çünkü hamilelik başlı başına bi sürpriz neler yaşayacağımızı,hissedeceğimizi bilmiyoruz...

bende evliliğimin ikinci yılında kilo almaya başladım.49 dan 53 e cıktım boyum 160 ve şimdi hamileyım ve 1-2 kilo almam gerekirken ben tam 5 kilo aldım.sonum hiç iyi olmayacak ama ne yapalım yapım musait kilo almaya ve iştah da açık olunca alınıyo işte.

X