çok üzgünümm ailemle başım derttedestek lütfenn :-(

esiniz gibi bir adami mesleginden dolayi elestiren, assagilayan bir aileyle iliskilerinizi gözden gecirmeniz gerekiyor.verdiginiz karar cok yerinde.iki yil kadar bu sekilde dayanirsaniz cocugunuzu anaokuluna gönderip rahatlarsiniz.

Allah razı olsun kestirip atacam zaten tükndim ben de gitmek isteyen gitsin ne yapayım atanana kadar evde oturur en kötü...işte canımı acıtan nokta bu olayların baş kahramanının beni içinden çıkaran büyüten annem olması...
Allah kimseyi acikda koymaz,riziksiz birskmaz yeterki biz kulluk yapalim.sen cok dua et rabbimden iste yalvar.ins ummadigin ywrlerden rizik verir size.dogrusu esini takdir ettim.boyle es bulunur mu ya.iyiki esin var yaninda.rabbim bir yerden dert veriyorsa otekinde vermiyor ailen kotu.ama esin supeer nerde bu devirde boyle es ben duymadim.
benimde annem ablalarim senin ailen gibi bosandim diye dusman oldular bana ben calisayim hafta sonu sadece cocuguma bak diyorum anneme ben bakamam diyor.
ama en buyuk ablamin cocuguna gekince nasil bqkiyor ona laf yok ben sanki uvey evladiyim.gecende amcam konusunda tartistik.nerdeyse sacimi basimi yolacakti ayagiyla itiyor dizime yimrukla vurdu.bende cektim gittim odaya agladim sahurada kalkmadim.burnumdan geldi.her anne bir olmuyor iste..rabbim ins karsima iyi insanalr cikarir.cok zoor el oglu diyorsun esimin yaptiklarina ama kendi ailene ne dersin nasil yutarsin..

Bu sorun sadece sizde yok cok kisiden kizim issiz gucsuz biriyle evlendi ona mi layikti millet ne kocalar buluyor gibi veryansinlar cok duydum.
Hem sizin rahat yasamaniz icin hem ese dosta bizim damat şu isi yapiyor su konumda demek icin damadin meslegine takilan cok insan var.
Ailenizden uzak durup mumkun oldugunca onlara muhtac olmamaya calisin. Ailenize yaptiginiz yardimin mufakatinida öbur dunyada gorursunuz umarim.

Allah yardımcımız olsun arkadaşım senin de sıkıntılar benzermiş en kısa zamanda feraha kavuşuruz inşallah

Allah hepimize akıl vermiş.. biz once tedbirimiz alalim da..gerisi allahtan.. iş duzeni olmayan biriyle evlenirse insan, tabiki bircok sorunun olabilecegini tahmin etmeli..
Insallah iyiye gider demek isterim yine de.. ailelerin de haklilik payi oluyor.. bu mutsuzlugu gormek cok uzuyor onlari ve boyle bir davranis sergiliyorlar.. aileler hep hakli cikiyor maalesef....

X