COOK UCUZZ AVON ÜRÜNLERİ SATIYORUMMMM

yaseminxxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2013
76
39
ARKADASLAR ANKARADA OLANLARA ELDEN TESLİM EDERİM

FÖR AWAY PARFÜM 50ML. KATALOGDA 72 TL BEN 50 TL YE SATIYORUM
images-6.jpeg

AVON YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN 400 ML. SAMPUAN.
TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN KEPEKLENMEYE KARŞI 2 Sİ 1 ARADA SAMPUAN&SAÇ KREMİ 400 ML.
KOLAY ŞEKİL ALMAYAN SAÇ TİPLERİ İÇİN İPEKSİ YUMUŞAKLIK 400 ML. SAMPUAN.
İNCE SAÇ TELLERİ İÇİN HACIM VEREN SAMPUAN 400 ML.

SAMPUAN NORMALDE 250 ML. FİYATI 7.80 TL BEN 400 ML. İNİ 7.80 TL YE VERIYORUMM
images-6.jpeg
images-9.jpeg

images-8.jpeg

images-7.jpeg

AVON LİKİT GOZ KALEMİ NORMAL FİYATI 19 TL BEN 16 TL YE VERİYORUM
images-18.jpeg

images-15.jpeg

ANEW 3 U 1 ARADA TEMİZLEME SUYU 14 TL..
images-10.jpeg

Avon Nutra Effects 3'ü 1 Arada Arındırıcı Scrub 20 TL YERİNE 10 TL..
3’ü 1 arada mucize Avon Nutra Effects 3'ü 1 arada Arındırıcı Scrub cildi arındırır, temizler ve canlandırır. İçindeki palmiye tohumları cildi nazikçe arındırır ve gözenekleri temizleyerek cildi canlandırır.

Kullanımı:

Avon Nutra Effects 3'ü 1 arada Arındırıcı Scrub'ı temizleyici, scrub veya maske olarak kullanabilirsin. Hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri tarafından kullanılabilir. Günlük temizleyici olarak her gün sabah-akşam, scrub olarak haftada 2-3 kez kullanabilirsin. Hafif nemli ciltte bir süre bekletip kurumasını sağlayarak haftada 1 maske olarak da kullanabilirsin.

prod_1188016_1_185x185.jpg

Avon Big & Daring Hacim Veren Maskara / Rimel SIYAH/KAHVERENGİ RENKLERI MEVCUT 28 TL YERİNE SADECE 13.99 TL..
Big & Daring Hacim Veren Maskara / Rimel, özel fırçası ve kremsi, yumuşak, hacim veren formülü sayesinde herkesi büyülüyor. Kolajen içeriği ile kirpikleri dolgunlaştırıp güçlendiren Big & Daring Maskara / Rimel, kirpiklerine 9 kata kadar hacim* veriyor. 24 saat boyunca yeniden uygulama gerektirmeyen maskara / rimel,** özel fırçası ile topaklanmayı önler.
*Maskara/Rimel Hacim Testi
**Tüketici Çalışması sonuçları

prod_1177631_1_185x185.jpg

ŞİMDİLİK BU KADAR YARIN DAHA EKLEYECEGİM ARKADASLAR...

X