Kalıcı Makyaj Uygulamaları Çook üzgünüm dudak pigmentasyonu pişmanlığı resimli

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

ezow

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
185
57
32
Dün instgramda efsane görselleri olan ve kendisine de uygulama yapan sözümona bir uzmana dudak pigmentasyonu yaptırdım. İnanılmaz üzgünüm. Çünkü dudak kenarımın üzerine kadr çıktı. Dudağımda daha öncesinde dolgu kalıntısı varmış. Dudağımda hem şişti yeni yeni iniyor ama çizgiler ortada. Lütfen bana bi yol önerin, perişan oldum 😭😭

Eklentiler

• IMG_20210715_215002.jpg
    IMG_20210715_215002.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 11.280
Çok kötü olmuş ne yapsan düzelmez gibi yaptırdığın yere git konuş bu konuyu rahatsız olduğunu falan bence canım çok geçmiş olsun

😭😭 Arkadaşlar yok mu böyle bişi başına gelen, bi çözüm önerebilecek 😭😭

Benimde öyle durdu ama ben yaptırdım 3 hafta sonra resmen renk gitti 2 seans yaptırmama rağmen kalitesizdi heralde boyası hafif çizgi kaldı üstte sadece 4 ay oluyor oda silikleşiyor boyası iyi değilse silinir geçer yoksa ruj sürüp dengelemeye çalışacaksın

kime yaptırdınız? belki çok yeni olduğu için böyle duruyordur. ben de araştırma aşamasındayım ama gördüğüm örneklerin çoğunda rengi böyle kalmıyor zamanla koyuluğu azalıyor.

Benimde öyle durdu ama ben yaptırdım 3 hafta sonra resmen renk gitti 2 seans yaptırmama rağmen kalitesizdi heralde boyası hafif çizgi kaldı üstte sadece 4 ay oluyor oda silikleşiyor boyası iyi değilse silinir geçer yoksa ruj sürüp dengelemeye çalışacaksın
Umarım öyledir. Renk soluklaştı, şişlik bayapı indi ama dudak çizgimin üstüne çıkarmış. O rujum dağılmış yada salçalı makarna yemişim de izi kalmş gibi duruyor. Rütuş a bile gitmeyecğm. Biraz dha renk açılırsa makyajla kapatabilirim

kime yaptırdınız? belki çok yeni olduğu için böyle duruyordur. ben de araştırma aşamasındayım ama gördüğüm örneklerin çoğunda rengi böyle kalmıyor zamanla koyuluğu azalıyor.
Gözde Dereli diye bi estetisyen, çok güzel fotoğrafları var sözümona 7 senedir bu işi yapıyor ama kapısından geçmem daha. Hala bana kaş laminasyonu öneriyor. Sayfasında ki işlerinde kendi işleri olduğunu düşünmüyorum

Dün instgramda efsane görselleri olan ve kendisine de uygulama yapan sözümona bir uzmana dudak pigmentasyonu yaptırdım. İnanılmaz üzgünüm. Çünkü dudak kenarımın üzerine kadr çıktı. Dudağımda daha öncesinde dolgu kalıntısı varmış. Dudağımda hem şişti yeni yeni iniyor ama çizgiler ortada. Lütfen bana bi yol önerin, perişan oldum 😭😭
Üzülmeyin lütfen.Şis zaten inicek,renk de acilicak ama dürüst olmak gerekirse ben beğendim hiç de kötü durmuyor.Tabi önemli olan içinize sinmesi.İkinci seansa gitmezseniz daha çabuk renk açılır ve zamanla silinir.

Üzülmeyin lütfen.Şis zaten inicek,renk de acilicak ama dürüst olmak gerekirse ben beğendim hiç de kötü durmuyor.Tabi önemli olan içinize sinmesi.İkinci seansa gitmezseniz daha çabuk renk açılır ve zamanla silinir.
Şu anda dhaa da indi ve makul seviyeye indi. Yine de dudağımın dışında, kalemle amatörce çizmişim gibi

Slm flora benim kuzenim Yasemin adında bir bayana yaptırdı dudaklarını be inanılmaz güzel oldu

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun, kalıcı makyaj silme uzmanı Ayten Kömürcüye gidin sildirin. Ben kaş hattımın dışına çıkan kaşlarımdan sayesinde kurtuldum. Piyasaya göre biraz pahalı ama sonuç alıyorsunuz en azından.

Dün instgramda efsane görselleri olan ve kendisine de uygulama yapan sözümona bir uzmana dudak pigmentasyonu yaptırdım. İnanılmaz üzgünüm. Çünkü dudak kenarımın üzerine kadr çıktı. Dudağımda daha öncesinde dolgu kalıntısı varmış. Dudağımda hem şişti yeni yeni iniyor ama çizgiler ortada. Lütfen bana bi yol önerin,

Son durumun nedir :KK43: keşke kalan dolguyu eritmeni söyleselerdi baştan

Son durumun nedir :KK43: keşke kalan dolguyu eritmeni söyleselerdi baştan
Selam son durum dudak çizgimin bi tık dışına taşan kalem gibi oldu. Beni aşırı rahatsız eden bir durumu kalmadı. Foto yüklemeye çalışıyorum ama olmadı nedense

Selam son durum dudak çizgimin bi tık dışına taşan kalem gibi oldu. Beni aşırı rahatsız eden bir durumu kalmadı. Foto yüklemeye çalışıyorum ama olmadı nedense
Uygulamadan foto yuklenmiyor. Tarayıcıdan giriş yaparsanız yüklersiniz foto.

Ruj sürünce cok anlaşılmaz sanirim.
Ama sanki dudak ustunuz yara olmuş gibi duruyor. Rujsuz gezmemeniz gerekiyor
Ve kOyu ruj surmeniz gerekıyor

Kendi dudaklarınız da gayet dolgunmus aslında
Evet rujsuz dolaşmıyorum öyle bi çizim yapmış ki somurtuk gibi duruyor dudağım.

Teşekkürler :)

X