Cookie Çeyiz Telaşında :)

Canım çeyizlerin zaten çok beğendiğim tarz ürünler zaten takipteydim evini de çok merak ediyorum ne kadar zaman geçmiş forumdakiler birer birer evleniyor biz eskidik resmen. Yatakodanı istediğin tarzda aldığını hatırlıyorum ama diğer eşyalarını göremedim uzun zamandır foruma uğramıyordum birkaç haftadır burdayım çok şey değişmiş gerçekten.

çağlaaaaaaaa bir an önce evini diz görelim ama:18::18:

coook az kaldı artık canımmm :KK9: tam yerleşmesi mayıs ayının ortalarını bulabilir ama ben esyalar geldikce evden kesitler sunarım size :KK9:

Canım çeyizlerin zaten çok beğendiğim tarz ürünler zaten takipteydim evini de çok merak ediyorum ne kadar zaman geçmiş forumdakiler birer birer evleniyor biz eskidik resmen. Yatakodanı istediğin tarzda aldığını hatırlıyorum ama diğer eşyalarını göremedim uzun zamandır foruma uğramıyordum birkaç haftadır burdayım çok şey değişmiş gerçekten.

evet ya sıranızı bize savdınız ve bizim sıralarımız da geldi bile tatlımm :KK16::KK16:

Allaha sukur geri kalan esyalarımı da tarzıma gore aldım... evimde her yan tarzıma uygun oldu :KK9:

ben de senin tarzını cok begeniyorum ve calısma odamda uygulamak istiodum pop-art retro karısımı ama ne yazık ki uymadı... kose koltuk alcaktık olmadı kitaplık begendik uymadı hep sorun cıktı en sonunda nisanlım oturup cizdi bişeyler

ona da nasıl empoze ettiysem senelerdir cizdigi sey pop art tan cok country tarzı oldu yine bitmiş halini henuz gormedik evimize gelmedi ama sanırım calısma odamı da country havadan kurtaramıcam, oyle gorunuyo :KK31:

bi sekillensin de artık belki aksesuarlarla alan yakalamaya calısırım

esyalarım henuz evime gelmedi geldikleri zaman ufak ufak paylasırım diye dusunuyorum ben de cok da meraklıyım valla suan :KK9:

:nazar::nazar:
Her şey çok güzel ve birbiriyle uyumlu olmuş, güle güle kullan. Allah sevdiceğinle huzurla kullanacağın günlere eriştirsin hayırlısıyla:)

Yine ve yenidennn dönüşün muhteşem olmuş aldıklarının hepsi birbirinden güzel tatlım,heleki o kavanozlara bittim ben ya... Nerden buluyorsun böyle şeyleri çağlam :)

geçenlerde topiğine uğradığımda konu kapatılmış olarak görünce üzüldüydüm ,ama döndün :)

evni çk ama çk merak ediyorum:)

hepinize teşekkür ederim bebelaklar :KK54::KK54:

decembercımmmmm seni gördüğüme coook sevindim tatlısımm :KK54: kavanozlar kuzen hediyesi :KK9: resimlerini cekip gostermişti cok begenince de benim icin alıp taa yurtdısından gonderdi esiyle sag olsun... :KK16:

hepinize teşekkür ederim bebelaklar :KK54::KK54:

Decembercımmmmm seni gördüğüme coook sevindim tatlısımm :KK54: Kavanozlar kuzen hediyesi :KK9: Resimlerini cekip gostermişti cok begenince de benim icin alıp taa yurtdısından gonderdi esiyle sag olsun... :KK16:

çok şanlısın tatlımm böyle bir kuzene sahip olduğun için ,sahi sen söylüyordun :)bende snei gördüğüme çk sevindm canım valla ,bi dahaöyle konunu kapadıp gitme olur mu:KK25:

tarzını çok sevdim :KK66:
aldıkların ısırmalık yemelik alıpda böle içine sokmalık şeylerrr gülegüle kullan :KK66:

her şey çok güzel ama inekli çaydanlıkkkkkkkkkkkkkkkkkk.pahalı geldi bana 80 90 burada.ama alacam yoksa içimde kalacak.mutluluklar:)

Dikkat dikkat postun sonunda sizi bir süpriz beklemektedir :KK9:

Selam bebekler :KK3: son zamanlarda alınan ufak tefekleri ekleyelim bakalım :KK9:

634923156536041250.jpg
$1355026_1_orj.jpg
$SCHAFERNOVA4PARCAASKILICEZVETAKIMIBEYAZSHF50-1650.jpg $d856e796-6845-4bf4-9821-b7d54f450944.jpg $jpg.jp.jpg

$21-221785-big.jpg $24-221778-big.jpg $25-221777-big.jpg $14-104831-big.jpg $54-195329-big.jpg $24-220288-big.jpg $81-220279-big.jpg

Bunlar da yatak odam için postun devamında da söz verdiğim gibi şimdilik sadece yatak odamdan minik ipuçları var :KK9:

$5b37f538-5f5f-429e-8cff-3be3d0989bdb.jpg $7b5c8392-5649-435c-b865-762b82ae0794.jpg

Ve işte benimm aşk kokulu yatak odamdan minik ipucumsu kareler... Süprizi çok kaçmasın henüz yerleşmedik ne de olsa :KK9:

$IMG_2445 (600 x 400).jpg $IMG_2423 (600 x 400).jpg $IMG_2426 (600 x 400).jpg $IMG_2425c (600 x 393).jpg

Güzel dilekleriniz ve dualarınızla bakacağınıza eminim her zamanki gibi bebeklerim...
Allah kim benim için ne istiyor ve düşünüyorsa ona da iki katını versin diyorum şimdiden ...

hihihi :KK9:

Çağlaaa hepsi şahane, yatak odanı görünce kalbim güp güp atmaya başladı canım, mobilyaların çoook güzel, odanın rengi de öyle :)
En kısa zamanda yerleşmiş halini göster bize canım, aşk dolu bir oda olsun inşallah tatlım :KK16:

Dikkat dikkat postun sonunda sizi bir süpriz beklemektedir :KK9:

Selam bebekler :KK3: son zamanlarda alınan ufak tefekleri ekleyelim bakalım :KK9:

634923156536041250.jpg
Eki Görüntüle 692585
Eki Görüntüle 692586 Eki Görüntüle 692587 Eki Görüntüle 692588

Eki Görüntüle 692595 Eki Görüntüle 692596 Eki Görüntüle 692597 Eki Görüntüle 692598 Eki Görüntüle 692599 Eki Görüntüle 692600 Eki Görüntüle 692601

Bunlar da yatak odam için postun devamında da söz verdiğim gibi şimdilik sadece yatak odamdan minik ipuçları var :KK9:

Eki Görüntüle 692607 Eki Görüntüle 692608

Ve işte benimm aşk kokulu yatak odamdan minik ipucumsu kareler... Süprizi çok kaçmasın henüz yerleşmedik ne de olsa :KK9:

Eki Görüntüle 692627 Eki Görüntüle 692614 Eki Görüntüle 692615 Eki Görüntüle 692621

Güzel dilekleriniz ve dualarınızla bakacağınıza eminim her zamanki gibi bebeklerim...
Allah kim benim için ne istiyor ve düşünüyorsa ona da iki katını versin diyorum şimdiden ...

hihihi :KK9:
Hepsi harika görünüyoooooor ama yatak odanı kaça ve nerde yaptırdgnı sormak istiyorum bnde istiyorummmmmmmmm:KK16::KK16:maşallah nazar değmesin :nazar:

Çağlamikoom ayy nasıl da mutlu oldum ben o eşyaları öyle evinde görünce:KK5::KK5: duygulandım ki ben:KK5:
Bahar gibi bir odan olacak tatlım çok belli. Duvarın rengi, saksılar, albüm mobilyaların hepsi harika. Leylak ve beyaz iç acıcı, ferah, mutluluk kokusu.:KK16::KK16::KK16:
Allah nazarlardan saklasın bebeğim çok güzel olacak yerleşince eminim.
Ayrıca bir cupcake fıstığının pasta malzemeleri ne kadar da güzel öylee, her şeyine maşallah canım:nazar::nazar:

Not: Bana da ilham oldun:KK34:
Dip not: O saksı ve albümden ben de istiyorum:KK9::KK9::KK9:
Dibin dibi not: Öpüyorum:KK54::KK54::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Canım yeni aldığın herşey harika :nazar:
Yatak Odası Takımın daha harika :nazar: Binlerce kere Maşallah güzel evinde hep mutlu olun İnşallah canım :KK16:

aman tanrım sabırsızlıkla beklıyoruzzzzzzzzzzzzzzz aska gelıyorum evlenecem hemen bak
gule gule kullan canım herseyını ınsallahhh nazar degmesın
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım yatak odan harika gözüküyor şimdiden yerleşince nasıl olacak kimbilir meraklar içerisindeyim:) yeni cicilerini de güle güle kullan:nazar:

X