Covid geçirenler acil cevap verebilir mi ??

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
23
Hanımlar ilk defa covid geçiriyorum . Bunun yan etkilerini yaşayanlar oldu mu ?
Kadınsal organlara her hangi bir zararı var mi ?
Yumurtalık rahim vs
Lütfen fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim adet düzensizliği yaşayanlar olmuş peki başka sorunlar yaşayan oldu mu 🤦🏼‍♀️

Ben bir sıkıntı yaşamadım
İlaç kullanıyorsanız dikkat edin, belli bir süre korunmak gerektiği yazıyordu prospektüsünde. Bilginiz olsun.

Geçmiş olsun öncelikle. Ben bu konuda bir problem yaşamadım. Insallah sıkıntısız atlatırsınız

Bende yeni geçirdim. Karantina bitince diyetisyene gitmek için tahlil yaptırdım. TSH 0.02 olmuş. Ki normalde gebelikte falan düşsün diye ilaç kullandım. Sanırım Hormonal dengesizlikten ötürü reglimin 16. Gününde hayatımda ilk defa ara kanama yaşadım. Covidle alakası olduğunu düşünüyorum.

Bende yeni geçirdim. Karantina bitince diyetisyene gitmek için tahlil yaptırdım. TSH 0.02 olmuş. Ki normalde gebelikte falan düşsün diye ilaç kullandım. Sanırım Hormonal dengesizlikten ötürü reglimin 16. Gününde hayatımda ilk defa ara kanama yaşadım. Covidle alakası olduğunu düşünüyorum.
Çok çok geçmiş olsun . Hormonların hepsiyle oynar mi acaba aklıma takildi suan 🤦🏼‍♀️ Belirli sıkıntılarım var bir de gebe kalmaya sorun açacak başka sebepler çıkarsa beni çok üzer

Çok çok geçmiş olsun . Hormonların hepsiyle oynar mi acaba aklıma takildi suan 🤦🏼‍♀️ Belirli sıkıntılarım var bir de gebe kalmaya sorun açacak başka sebepler çıkarsa beni çok üzer
Yani benim tahminim bu yönde. 2 hafta sonra kontrol baktıracam. Sende karantinam bitince değerlerine baktır istersen. Rabb im en hayırlı en tez zamanda kucağını doldursun :)

Bir ay arayla iki kez geçirdim, adet düzenim bozulmadı. Bunları düşünerek strese girmeyin. Geçmiş olsun🌸

Yani benim tahminim bu yönde. 2 hafta sonra kontrol baktıracam. Sende karantinam bitince değerlerine baktır istersen. Rabb im en hayırlı en tez zamanda kucağını doldursun :)
Aminnnn aminnnn insallah seninde ne muradın varsa ne isteğin varsa Rabbim gönlüne göre versin 🤗🙏🏻

X