Covid pozitif

Allah bağışlasın eşimde olma ihtimali sıfır dedi Dr da çocuklar taşıyıcı olabiliyor bahçede çocuğunuzun bir arkadasjndan birl gelebilir size dedi ki tenha saatte çıkarıyoruz bisiklet sürüyor sadece ama belli olmaz dediğiniz gibi eşimin tomografisi bile berrak dedi Dr

Cok gecmis olsun. Iyi ki oglunuza bulasmamis. Benim 18 aylik bebegim var, kendimden cok ona bulasma korkusu yasiyorum. Kucucuk daha, nasil ilac tedavisi alir vs ortada bsy yokken kafayi yiyorum...
Allah korusun inanın esim ve oğluna sevinmekten kendime üzülmuyorum bile sadece ilk gün şoka girdim çünkü ben ihtimal vermemiştim kendimce .sonrasında hastalık için hiç üzülmedim sadece bir gün önce söylenip sonra böyle hasret jkalmak üzdü

Bulunduğum şehir zaten hızlı çoğalan 5 şehir içine sık sık giriyor sağolsunlar ...eşime bualsmadigi için sukrediyorzu cunku polis ve buranın halki hiç umursamıyor sağolsun ama eşim aşırı titizdir ordaa resmen yikaniyorjm dezenfektanla diyo ...hoş bende dikkat ediyodum o ayrı ama ..
Hiçbir fikrim yok inanın

Annemın komsusu oldu yakın zamanda.
Kadın dısarı hıc cıkmıyor, 68 yasnda falan.
Koah hastası.
Kimse de ona gitmiyor fakat, torununa bakıyor kadın. Torunda 12 yasında.
Torun sokakta oynuyor.

Toruna gecmıs ordan kadına.
Toruna test yaptılar, hasta degıldı cunku.
Tasıyıcı ciktı. Pozitif. O da evde karantinaya alındı.
Ama hasta olmadı.
Kadın agır gecırdı, hastanede yattı.

Cocuklar hasta olmasa da Tasıyıcı olup eve getiriyor.
Esınızde toplum ıcınde calısıyor belki bunyesı saglamdı kendısı hasta olmadı ama size getirdi.

Nerden geldıgını de insan anlamıyor hakikatten.
Allah herkesin yardımcısı olsun, gecse bitse keske.

Geçmiş olsun, daha çok zamanlar geçirirsiniz. Üzülmeyin. Hiçbirimiz olağanüstü bir sabırla donatılmadık. İnsanız ve bazen yoruluyoruz , bıkıyoruz sesimiz yükseliyor. Bu bizi kötü anne yapmaz ki Allah bizi bu yüzden cezalandırsın.

Evet belkide dediginiz gibi oğlumdan geçti negatif çıktı ama belki bualstirdi sonra iyileşti o ..eşim biraz nanemolladir en ufak soğuk algınlığından günlerce yatar o yüzden taşıyıcı olsa halsizim diye lohusa gibi yatardı diye düşünüyorum ama tabi belli de olmaz

Allah'tan komşunuz gibi ağır gecirmedim Rabbim herkese şifa versin

Çok sağolun Doğru diyosunuz açıkçası son günlerde üstüme bir bikkinlik gelmişti evi sabaha bir basliyidum akşama kadar ders caliscaak bir dk olmuyodu gece 12 de oğlum zor dalıyordu ondan sonra da ben bayiliyodum halsizlik ten yada uykusuzluktan okuduğum hicbiseyi anlamiyodum biraz ondandi sinirim ama değer mıymış asla

Lohusa gıbı hahahahahahaha neyse kı ona bisey olmamıs

Soylediklerinizden dolayi basiniza bunun geldigini dusunmeyin, aksine Allahin sevdigi kuluymussunuz ki bir an once elinizdekilerin kiymetini anlamaniza vesile olmus. Bol bol dinlenin, guzel seylere yogunlasin. Sinav stresini atin uzerinizden, en kotusu ne olabilir ki bu sene olmazsa seneye olur.

Çok geçmiş olsun 2 arkadaşım da bu hastalığı atlattı bol c vitamini ve beslenme ile en kısa sürede atlatacağınıza inanıyorum mutlaka c vitamini alın ve protein ağırlıklı beslenin geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun. Yüzbinlerce hasta sizin gibi ailelerinden uzak kalmak durumda. Yalnız kalma sebebiniz tamamen salgın hastalık ile ilgili. Başka bir sebebi yok. Duruma biraz daha gerçekçi bir göz ile baktığınızda bu yaşadığınızın söylediklerinizle bir ilgisi olmadığını göreceksiniz. Lütfen uzmeyin artık kendinizi.

Bizim de bir tanış covdmiş.. kayınvalidem bilmeden aynı ortamda bulundu
... şüphelenip bizimle temasa geçmedi ama ya eşime bir şekilde bulaşp ordan da bize bulaştysa çok korkuyorum

Tabiki mutlaka öyle ama ne bileyim sanriim duygusallastim o an görüntülü görüştük önce sonra eşim oğluma yedek kıyafet almaya geldi ben tabi odaya geçtim sadece sesini duydum zoruma gitti o an sınav da dediğiniz gibi dünyanın sonu değil gerek yokmuş bu strese haklısınız

Çok sağolun evet c vitamini önemli sanırım takviye olarak verdiler dikkat etmeye çalışıyorum ama çok iştahlı bir tipte değilim meyve vs dikkat ediyorum yine de arkadaşlarınıza da geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun
Üzmeyin kendinizi
Beslenmenize dikkat edin
Bol bol uyuyun
Moralinizi yüksek tutun
Sevdiğiniz şeyler izleyin
Kitap okuyun kafanız dağılır belki
Yormayın kendinizi
Geçecek inşallah

Doğru soyluyosunuz o ara eşim evden oğlum için yedek kıyafet almaya geldi ben odaya geçtim kapıyı kapattım sesini duydum sadece oğlumun biraz duygusal anima denk.geldi galiba sağolun

Bizim de bir tanış covdmiş.. kayınvalidem bilmeden aynı ortamda bulundu
... şüphelenip bizimle temasa geçmedi ama ya eşime bir şekilde bulaşp ordan da bize bulaştysa çok korkuyorum
Korkup kendinize evham yapmayın ben kesinlikle yoktur diye gittim çıktı eşim ve oğlumda yok ki oğlumun neredeyse tüm bakımı vs bana ait eşimin çalışma saatleri yoğun ...Allah'a şükür şunu anladım bulasmayana bulasmiyo bulunduğum yerde herşeye en fazl dikkat eden bendim desem yalan olmaz komşum bile dedi ki sana geldiyse herkese gelir ama oldu inanın bahçede kaydırağı yalayan mi yerden her aldığını agzina sokan mi ararsiniz annelerin umru değil ama o kadınlarda bişey yok yada var ama gamsizliktan umurlarinda değil

Çok geçmiş olsun
Üzmeyin kendinizi
Beslenmenize dikkat edin
Bol bol uyuyun
Moralinizi yüksek tutun
Sevdiğiniz şeyler izleyin
Kitap okuyun kafanız dağılır belki
Yormayın kendinizi
Geçecek inşallah
Çok çok sağolun çok halsiz düşüyorum normalde yatmaktan nefret ederim oturduğum yerde siziyorum ilaçların etksii demişti doktor inşallah geçer bu da eldivenleri maskeyi takip temizlik yapmaya calsiiyorum baya yavaş oluyor uorukuyorum hemen ama bilmeden nerelere dokundum diye içim rahat etmiyor

Artık bunu düşünmek anlamsız
Pandemi zaten bu herkese gelecek %80 belki de bazılarımız farkında olmadan geçirdik imkan yok gelmemesinin
Zaten riskli grupta da değilseniz inçinizi ferah tutun
Kendinizi yormayın iyi olunca yaparsınız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…