Saç Uzatma Yöntemleri CuriousCat'in saç bakım serüveni

canım senin saçların dolgunlaşıyor. ilk resim yakından . yakından uzak görünür. baktım da uzaktan da daha çok belli oluyor. saçın hiç az değil ıslakken tutamların gayet kalın. gecen nette okudum sağlıklı saçın uzaması 28 günde 1 cm diyorlar. yani ben:))) sevdabuzer sevdabuzer ve senin uzaman çok çok hızlı. cidden öle bakıyorum şoka giriyorum . maşallah tabi.

canım senin saçların dolgunlaşıyor. ilk resim yakından . yakından uzak görünür. baktım da uzaktan da daha çok belli oluyor. saçın hiç az değil ıslakken tutamların gayet kalın. gecen nette okudum sağlıklı saçın uzaması 28 günde 1 cm diyorlar. yani ben:))) sevdabuzer sevdabuzer ve senin uzaman çok çok hızlı. cidden öle bakıyorum şoka giriyorum . maşallah tabi.
kuzum seninkilerde uzun masallah

Ben konunu daha yeni gördüm. "Boyadan kurtulmak için demişsin." Acaba tamamen ne kadar sürede gitti boya saçından?

Hüsran bir alışveriş oldu, sevdabuzer sevdabuzer avokadolu şampuanda dimethicone var, diğer thalia ürünlerindede var mı bilmiyorum ama moralim bozuldu, artık bir kerelik kullanıcam dökülme olursa tshirt yıkarım. Diğer ürünlerimde eksik geldi.. Diğer sorulara şimdi bakıcam önce bir sipariş için mail atıcam hemen geliyorum

Ben konunu daha yeni gördüm. "Boyadan kurtulmak için demişsin." Acaba tamamen ne kadar sürede gitti boya saçından?
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/curiouscatin-saciyla-imtihani.834235/ bu ilk başladığım sadece dipte 3-4 cmlik kendi saçım varken
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/curiouscatin-saciyla-imtihani-2.870202/burada artık uçlarda kaldı boya o kısımdan kurtulurken uyguladıklarım

Buda şampuanın içeriği
20170522_185848.jpg

Hüsran bir alışveriş oldu, sevdabuzer sevdabuzer avokadolu şampuanda dimethicone var, diğer thalia ürünlerindede var mı bilmiyorum ama moralim bozuldu, artık bir kerelik kullanıcam dökülme olursa tshirt yıkarım. Diğer ürünlerimde eksik geldi.. Diğer sorulara şimdi bakıcam önce bir sipariş için mail atıcam hemen geliyorum
dimethicone orani ne kadar acaba bir dene bakalim canim hoşuna gitmezse aynen farkli amaclar icin kullanirsin :)

kuzum ne kadara aldin bu şampuanı ya adi aklıma gelmiyor 2 gundur soylucem sana gratiste 40 liralik bi şampuan 20 liraya dusmus 450 ml boyu icerigine baktim temiz gibiydi şampuan stogum olmasaydi alip denerdim bi bak hele adi aklima gelse yazacamda birde insight markasina bak 500 ml 38 tl bende deneme boyu var cok hosuma gitti ozellikle kremi

sevdabuzer sevdabuzer 30tlye aldım, malesef en yakın gratis 40km uzakta en yakı haziran 5-6 gibi gidicem merkeze o zaman bakarım artık insight'ı da not aldım hatta şimdi baktım benim uğurböceklide varmış 1000ml 60tl civarı fena sayılmaz olmadı onu alırım.

sevdabuzer sevdabuzer 30tlye aldım, malesef en yakın gratis 40km uzakta en yakı haziran 5-6 gibi gidicem merkeze o zaman bakarım artık insight'ı da not aldım hatta şimdi baktım benim uğurböceklide varmış 1000ml 60tl civarı fena sayılmaz olmadı onu alırım.
bi bak canım icerigi cok temiz
ilahi ya :) ugurbocekli ney diye dusunuyordum :KK66:) jeton yeni düştü :KK70::KK70:

Şampuanımı ilk kez kullandım az önce kokusu bir değişik hoş yıkayınca fazla kalmıyor sevdiğim gibi, yarım yamalak kuruttum saçımı 2-3 yıkamaya tam etkisini anlarım ,şimdilik tek farkettiğim saç kremi kullanmadığım halde aşırı kabarma olmadı, ikinci nokta saçımın dökülme miktarına baktım elimle topak yaptığımda bezelye tanesi kadar bakalım artma olacak mı bu da hatırlatıcı dursun.

Öldüüüm, bugün sonunda merkeze alışverişe gittim ama 6 saatte ancak listemin yarısının tamamladım, pazartesi bir daha gidicem sanırım, sevdabuzer sevdabuzer düzleştirici almaya gittim, philips sordum kadın ısrar kıyamet remington 8590 sattı bana.. nasıl oldu anlamadım hatta üzüldüm biraz annem beğenmezsen yılbaşında öbürünü alırız dedi.. bakalım artık ısı koruyucu sprey alınca denicem, bugün watsonsa girdim ama unutmuşum. Hatta çok güzel birde şampuan gördüm biraz pahalı ama doğal içerikliydi kokusu falan efsaneydi onuda alıcam sanırım.

Öldüüüm, bugün sonunda merkeze alışverişe gittim ama 6 saatte ancak listemin yarısının tamamladım, pazartesi bir daha gidicem sanırım, sevdabuzer sevdabuzer düzleştirici almaya gittim, philips sordum kadın ısrar kıyamet remington 8590 sattı bana.. nasıl oldu anlamadım hatta üzüldüm biraz annem beğenmezsen yılbaşında öbürünü alırız dedi.. bakalım artık ısı koruyucu sprey alınca denicem, bugün watsonsa girdim ama unutmuşum. Hatta çok güzel birde şampuan gördüm biraz pahalı ama doğal içerikliydi kokusu falan efsaneydi onuda alıcam sanırım.
hayırlı olsun canım bende ıkısı arasında kalmıstım kılıçbalığı senın aldığın urunden almış bi numarasını görmedım dedı bırde oynar plaka acaba nasıl olur deyıp vazgeçmiştim ama vıdeolarda kullanıcı yorumlarında cok cok guzel olduğu yazıyordu hayırlı olsun canım ılk denemende bı yorumla bakalım
şampuan dedın ciğerimi yedin :) hangisi ki o ya bır tane saç kremı vardı watsons da ambalajında kore falan bırşeyler yazılıydı bak o urunde cok şahane
yaaa hiç soyleme medenıyete gittiğim zaman ben eve girmek istemiyorum eşime benı avm de bırak yarın al diyorum :))))))))))))))))

X