D&P açık parfüm kullananlar

David walker denedikten sonra d&p den bir daha parfüm almamaya karar verdim.. yıllardır ne şişelere özen gösteriyorlar ne tazeliğe. Birde son aldıklarım cok aşırı yağlı his bırakıyordu. D&p kendini yenilemeli artık.
david güzel kokuyor ama şeffaf şişeleri daha çok seviyorum ya çünkü eskiden bazı kötü parfümcülerden alınca içinde tanecikler tozlar vs oluyordu onu göremeyince huylanıyorum

David Walker parfümleri için kalıcılık ve silaj olarak ne düşünüyorsunuz peki?
bana göre kalıcı geldi yani ama benim burnum baya hassastır mesela siz hypnose, lift falan kokusu yayılmıyor demişsiniz ama bunları ben 2 fıs sıksam da tüm gün duyarım kokusunu. davidden lacoste pour femme vardı çok hoş pudramsı bi koku annem falan sıkınca kokusu geliyor burnuma hep. ve baya çeşidi var denemekte fayda var.

bana göre kalıcı geldi yani ama benim burnum baya hassastır mesela siz hypnose, lift falan kokusu yayılmıyor demişsiniz ama bunları ben 2 fıs sıksam da tüm gün duyarım kokusunu. davidden lacoste pour femme vardı çok hoş pudramsı bi koku annem falan sıkınca kokusu geliyor burnuma hep. ve baya çeşidi var denemekte fayda var.
Ben şu sıralar DP ve David Walker arasında kaldım. Bir kaç tane koku almak istiyorum ama hangisinden alayım karar veremiyorum. Ama David Walker DP gibi alkol kokmuyor kesinlikle.

Dp den kullandigim ve en memnun kaldiklarim
Basta P12 olympea e17 magnetism v4 very irresistible ve p7 lady million.. v4 ciceksidir birazdaha farkli yogun pudralidir digerleri oryantel tatli kokulardir :) olympea son kesfim kokusu cook guzell ve asiri kalicii :)♥️

Kızlar Ysl Manifesto ve Lancome Hypnose bu parfümleri cok iyi yapan bi doldurma parfüm markası arıyorum... var mı tavsiyeleriniz

Manifestoyu bilmiyorum. Ama Hypnose dp den kullanmıştım bana pek hitap etmedi diye fazla kullanmadım ama arkadaşlarım çok beğenmişti. Yani bence başarılıydı dp deki.
D&p de 60 tl olmuş ya.. onun yerine bir ay beklerim orjinalini alırım daha iyi gibi geldi. D&p dekinin başarılı olduğunu bende biliyorum koklamıştım daha önce. Teşekkür ederim:)

Rica ederim canım. Her şeyin fiyatı yükseldi gerçekten.
Evet parfümler bile nasıl zamlandılar.. eskiden 200 liraya internetten alabildiğimiz ve mağazada 450 tlye satılan parfümleri pahalı bulduğumuz günler dün gibi aklımda. Şimdi internetten 400 e bulsak hemen kapıyoruz cünkü mağaza fiyatları bir ev kirasına yaklaşmış durumda.

Dp de cacharel gloria deneyen var mı?
ben almıştım yıllar önce. (belki 3-4 yıl) ama kullanamadım. ağır olmasının yanında tatlı ve hoş bir kokuydu. bi ara elim gitti ama daha fazla ağırlaşmıştı ben de çöpe attım, sonra kokusunu özleyip parfümevinden aldım. o da gayet hoş dp dekine benziyordu onu kullanıyorum severek. biraz fark hissediliyor tabi ki ama bu daha tatlı ve hafif geldi ben bunu daha çok beğendim o yüzden. dpdeki yogun ve agırdı. tabi orjinali hiç koklamadım :) bence kış kokusu.
amma çok "ama" kullandım yaa. bu arada dp 35 tl diye biliyorum ben. 50ml

ben almıştım yıllar önce. (belki 3-4 yıl) ama kullanamadım. ağır olmasının yanında tatlı ve hoş bir kokuydu. bi ara elim gitti ama daha fazla ağırlaşmıştı ben de çöpe attım, sonra kokusunu özleyip parfümevinden aldım. o da gayet hoş dp dekine benziyordu onu kullanıyorum severek. biraz fark hissediliyor tabi ki ama bu daha tatlı ve hafif geldi ben bunu daha çok beğendim o yüzden. dpdeki yogun ve agırdı. tabi orjinali hiç koklamadım :) bence kış kokusu.
amma çok "ama" kullandım yaa. bu arada dp 35 tl diye biliyorum ben. 50ml
Teşekkür ederim tavsiyen icin canım:) az cok tarzımı biliyorsun sence begenir miyim?

Teşekkür ederim tavsiyen icin canım:) az cok tarzımı biliyorsun sence begenir miyim?
canım beğenme ihtimalin var ama bence önce dene. şu zamana kadar gördüklerimden kullandıklarına bakılırsa benim sevdiğim bazı kokuları da seviyorsun. bu tatlı ve sıcak bi koku zaten bademli likör, kiraz, badem, vanilya, amber, biber falan var meyveli baharatlı tatlı bi koku :) beğeneni de çok vardı o şekilde karar verdim ben de almaya. pişman olmadım. bence sen de beğenirsin :)

canım beğenme ihtimalin var ama bence önce dene. şu zamana kadar gördüklerimden kullandıklarına bakılırsa benim sevdiğim bazı kokuları da seviyorsun. bu tatlı ve sıcak bi koku zaten bademli likör, kiraz, badem, vanilya, amber, biber falan var meyveli baharatlı tatlı bi koku :) beğeneni de çok vardı o şekilde karar verdim ben de almaya. pişman olmadım. bence sen de beğenirsin :)
O zaman ilk önce sipariş verdiklerimi bir deneyeyim bakalım memnun kalırsam onu da sipariş veririm teşekkür ederim:KK200:

O zaman ilk önce sipariş verdiklerimi bir deneyeyim bakalım memnun kalırsam onu da sipariş veririm teşekkür ederim:KK200:
Instagramda muscent parfüm gördüm suan indirim baslamis her türlü parfümü görmek mümkün özellikle hypnose bire bir olmus diyordu kullanan bir arkadas 2 tane 50 ml lik 100 tl nis parfumlerde var 2 tane si 120 tl yaninda hediye 10 ml gönderiyolarmis istedigimiz herhangi bir kokuyu... bende denemek istiyorm en kisa zamanda.

X