D&P açık parfüm kullananlar

Canım yaa yaşamadan önce ben de senin gibi konuşuyordum da öyle değil işte. Ki zaten geçmiş bitmiş ben çok iyiyim ve güçlüyüm.:lepi:

İlkler unutulmaz... Unutuluyorsa ilk değildir zaten. Şanslı olmak veya şansın üstüne gitmek gerek.... Gidelim ve görelim sonumuz ne olacak?

offffff offffffff ya nasıl dertlendim bilemezsiniz ben zaten her aglayanla aglarım hç dayanaamm... nese ya nerde kalmıştık.. aranızda hypnotic kullananlar yok mu

Walla o heyecandann koku mokuu duyulmuo kızz..Ben 3 ay önce nişanlandımm..Kıpkırmızı bi elbise kıpkırmızı bi suratt çokk feci oluo yaaa..Hangi kokuyu sıktımm onu bile hatırlamıorumm..Ne bulduysamm onu sıktımm sanırımm eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

off bilemiyorum ya napsam yazın olacak hyrlısıysa ama napcam blmiom off off daha hçbişeyi kararlaştıramadım.. çok fikir var aklmda hanğisini sececegm belli dgıl kyafet olsun ayakkabı olsun parfüm olsun.. delircm.. bde çok heycanlı bi insanım bnde napcam ya.. arkadaslarım dyr ki artık yanımızda bi doktorla gezeriz.. heycandan kesin bişey olur bana çünkü bir sürü hastalık sahibiyim.. senin nasıl gçtii?

kızlar bikaç parfüm yazdım bi bakın lancome miracle,gloria,light blue,givenchy absouletly,valentino rock n rose,veee armani night nasıl sizce bunlara bakıcam başka varsa aklınızda tavsiye edebilirsiniz bayanssulusmile

lacoste classıc noa lacoste sun bunlarda çok hoş... lıght blue yu hç ğüzel yapamamışlar cnm.. glorıa süper ama yaz gelioooo agır gelir

lacoste bakmıştım ağır gibiydi noadan hiçbişey anlamdım koku bile gelmedi nedense.gloria ağır demek hımm peki tatlım çok saol opuyorumnanaktan

Armani nightı bende merak ettim ya çarşıya gidince hepsini koklayacam amann D&P dekilerde nasıl suratsızlar insan biraz güler korkumdan içeri giremiorum nerdeyse dövecekler kaydirigubbakcemile

Armani nightı bende merak ettim ya çarşıya gidince hepsini koklayacam amann D&P dekilerde nasıl suratsızlar insan biraz güler korkumdan içeri giremiorum nerdeyse dövecekler kaydirigubbakcemile

Baktıktan sonra buraya görüşlerinizi de yazın lütfen. Merak ederim. Avukat olan havalı kuzenim kullanıyordu. Ben de ordan biliyorum.Ankara'daki d&plerin birindeki kız çok suratsız ama diğerindeki kadın çok tatlı.
İstanbul Taksim'deki adam da iyiydi yanlış hatırlamıyorsam. Ama geneli suratsızmış söylenenlere göre.
Çok da tınn..:1closedeyes:
Biz arkadaşımla girip tüm parfümlere el atmıştık kız sinirlenmişti ama kimin umrundaa...
:1closedeyes:sempatiksalakcinni

Armani Night: farkedilir, çekici, çiçeksi, odunsu bir koku. İlk notada; akdiken ile kombine edilen kırmızı meyve kokteylinin tazeliği hissediliyor. Mayıs çiçeği ve mor şakayık üstünlüğünde oluşturulmuş bir demet çiçek orta notaya imzasını atıyor. Koku; kırmızının ihtiraslı ruhunu yansıtan patçuli, Afrika reçinesi ve tik ağacı ile sonlanıyor.bayanssulusmile Fresh bir koku aslında yazın da iyi olabilir. Size kalmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…