D&P açık parfüm kullananlar

sonunda parfüm aldımmzemuszemus
I3 aldım çok hoş kokuyor bence ne çok ağır ne de çok hafif bayanssulusmile
parfüm alıcak olanlara tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5

isimde verebilir misin:kedi:
cnm ben adını bilmeden aldım kuzenime küçük şişe vermişler kendine parfüm alırken çok hoşuma gitmişti (kuzenim c23 kullanıyor o da güzel ama benimkine göre ağır o yüzden almadım onu)
Ama sonra adına baktım arkadaşın dediği cnm issey miyake soleil dissey

lancome hypnotic nasıl bir koku ?
kullanan var mı? dp de satılan ile orjinali arasındaki fark cok belirginmi?

lancome hypnose demek istedin heralde canım orj. tıpa tıp aynı... çok güzel ve çok kalıcı.. hypnotic poison ise ilk sıkınca alkol kokuyor ama etkisi geçince aynı kokuyor oda basarılı ve çok ama çok kalıcı.. ayrıca deodarantıda çok güzel orj. çok yakın...

kızlar ben de artık açık parfüm istiyorum..şuan avon little black dress kullnıyorum ama ekonomk olsun istyorum artık..40 lira çok geliyor bu aralar..lmaz:
yaza uygun hafif ve kalıcı hangi kokuyu öneriysunz d&p den??
a.s.a.s.a.s.

ay evet hypnotic poison ile karıstırmışım :kedi:
hypnotic poison çok ağırmış dediğin gibi ben hypnose un kokusuu bir arkadasımda kokladım orjinali çok güzeldi hayran kaldım ama çok pahalı merak ettim dp de fark varmıdır diye
teşekkür ederım opuyorumnanaktan

hypnotic poison u ben de koluma sürmüştüm daha önce dp ye gittiğimde aşırı ağırdı ama 1günden fazla kaldı kolumda ve zaman geçtikçe güzelleşti kokusu normalde hiç parfüm kalmaz benim tenimde neden bilmiyorum uçuyor hemen:1no2:
hypnose u yeni duydum ama birdaha gittiğimde onu da koklayımbayanssulusmile

Son düzenleme:
2 side süper arkadaslar abim şimdi dısarı çıkıodu gtti üstüne hypnotic sıktı bayılıomuş kokusuna manyak ya... çok etkilendi heralde.. ddikleri kaaadr varmış demek kiiii....

kıslar bugun kardeşime D21 Charmante DONNA KARAN aldık elma kokusuymuş..çok hoş tatlı bi koku normalde meyve kokusunnu sevmem ama bu çok güzeldii..kalıcımı acaba kullanan varmııı ben normalde chanel change kulanıyorum yılardır ..bunu kulanıp memnun olan varmı acaba

Son düzenleme:
canlarımmm ben geldimmmm yeni parfüm deneyemedgm için hiç gelemdim forumaa cok ozledim siziii:):) likarbam filixim cok opuyorumm sizleriiopuyorumnanaktan hypnotic sevenler cemden alsın derim ben d&p nin belkide en alkol kokan parfümü cem parfümeri daha gercege yakın yapıyo..miss dior cherrie de guzel dp de bebişler çilek kokusu arayanlaraa..

h.g bitanem sen gelmedin filix de gelmio kayboldunuz tek kaldım buralarda ya bana yazlık vanilya kokulu bi parfüm bul ya vanilyasız yapamıyorum...... bilion hypnotic bagımlısıyım..

h.g bitanem sen gelmedin filix de gelmio kayboldunuz tek kaldım buralarda ya bana yazlık vanilya kokulu bi parfüm bul ya vanilyasız yapamıyorum...... bilion hypnotic bagımlısıyım..

canımm benımm yaa kıyamam sanaaolumunekankayizsmileopuyorumnanaktan vanilyalı yaz kokusu pek olmayabilir likarbam ya nedense vanılyalı kokular agır olmalaryla meshur:kedi: gloria fln denesen hos kokuyodu gecen gun denedgmde..yazın ben armanı she yada lıght blue tarzındakı fresh kokuları tercıh edıyorum genellıkle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…