DEFALARCA ALDATILIP BOŞANAMAMAK..Korkum çok cesaretim yok :(

Sürekli size boşanın dendi .Bundan ayrılır senın kocan başkasını bulur .

Bir kadın vardı burada kocası bilmem kaçkere aldattı dao affedip durdu. Her ay boşancam dile gelip sonradan barıştm ama gene aldattı diyordu.. hatta öyle ki artık "KIZI" annesine de babasına da kızıp artık boşanın yeter diyordu.. O konu sahibinden bir farkınız oldugunu düşünmüyorum. Çocuklarınızı zebil edeceksiniz arada..

Diğer konularınızı da okudum şimdi...Ekim ayında demişsiniz ki "aldatılıyorsam 2.kez affetmem,şüphelerim var ama delilim yok"..Ekim ayının son günlerinde eşiniz ile sevgilisinin sizi çekiştirmesini,sizin dedikodunuzu yapmasını bile dinlemişsiniz adam boynunuzdaki altına kadar almış elinizden ...eğer öğrendiklerinizi sindiremiyorsanız neden sürekli delil arıyorsunuz sonuçta olanı zaten kullanmayacaksınız?Sizi anlıyorum eşinizin çok sağlıklı bir psikolojik dünyası yok,öfke problemi var ve size zarar vermesinden çekiniyorsunuz..ama ruh hali bu denli dengesiz bir adamın gece aynı evde uyurken size ve kızlarınıza zarar vermeyeceğinden nasıl emin olabiliyorsunuz? Ya da tüm bunlar olurken iletişiminiz /cinsel hayatınız nasıl devam edebiliyor sonuçta dengesiz olan eşiniz o yapar.. siz sağlıklı olan tarafsınız ,siz nasıl 1.5/2 yıldır bu hayatı yaşıyorsunuz ?(önceden ruh hali düzgün ,öfke problemi olmayan ,yalanı dolanı olmayan bir adamdı diye farzediyorum)

Atalarımızın bi sözü vardır bilir misin, alışmış kudurmuştan beterdir diye. Senin kocanın bi kere sana saygısı kalmamış. 3 kız çocuğu olan bi adam çocuklarından da utanmıyorsa üstüne söylenecek söz yok. Ya onurunu ayaklar altına alıp bu adamla bu şekilde yaşamaya devam edeceksin ya da onu kapı dışarı ederek en azından evlatlarını daha ahlaklı bir ortamda yetiştireceksin.

Yine bi erken evlilik vakası
Geçen kocasına çok güvenen üyeye ders olur inşallah okur bu konuyu da

Sizin konuya dönünce baştan aşağı saçma bahaneler listesi
En son adam artık başkasına gidince ayrılırsınız bari

Dayanamadım hep birşeyler dürtüyor hesap sorma isteği belkide
Neyin hesabını sorucaksiniz aldatmayı zihninizde hangi cevap tatmin eder? bakın boş konuşuyorlar başına gelmedi diye düşünebilirsiniz ama sizinkinden çok daha zorunu yaşadım ,ailemde yoktu yanımda sizin gibi gidicek sığınacak kapımda .. yinede bütün zorluklara karşı ayrıldım imkanı olupta ayrilmayanlara deli oluyorum sizin gibi ..ayrilmayacaginizida biliyorum iki yolunuz var ya ayrilicaksiniz yada bu adamı görmezden geliceksiniz kendinize cucuklarinizla o evde hayat kurucaksiniz hazır olduğunuzda ayrilicaksiniz..

Adamın sizi kaçıncı aldatıcı Allah aşkına?
Her seferinde affediyorsunuz zaten . Hayır affedecekseniz de kurcalamayın bari. O kadar laçka olmuş ki evliliğiniz adam pişman bile olmuyor. Bir de 3 kız çocuğu yetiştiriyorsunuz. Böyle mi örnek oluyorsunuz kızlarınıza? Kusura bakmayın ama asla sizin zayıf , güçsüz gibi bir annem olsun istemezdim .

Madem boşanmaya cesaretiniz yok bırakın ne yapıyorsa yapsın, niye her seferinde yüz göz oluyorsunuz?

Artık öyle bir noktaya geleceksiniz ki, gizleme gereği bile duymayacak eşiniz, olayı oraya götürüyorsunuz.

Yazdıklarınızin çoğu bahane sizde biliyorsunuz. O kadar şey yaşanıyor eşiniz hala aranıyor sosyal medyada.

Çocuklarınız ileride bu yaşananları bilse ki yaşları büyüyünce farketmeye başlarlar zaman içersinde, annem bizi düşünmüşte babamdan ayrılmamış demeyecektir buna emin olun. Bugün ayrılmaya cesareti olmayanın 5 yıl sonra hiç olmaz boşuna kendinizi kandırmayın.

Eski konularınıza bir sürü yönlendirici yorum yazıldı. Geldiğiniz nokta bu mu? Üzüldüm.

Eşinizden bu denli korkuyorsanız hangi cesaretle konuyu kurcalıyorsunuz. Bahsettiğiniz gibi bir adamsa size hesap bile sordurmaz.

Çocuklarınızın başka bir kadından dolayı gerilim yaşayan bir anne ve baba ile büyümeleri ne yazık. Bu kötülükte sizin de payınız var artık.

Madem işe yarar bir adım atmayacaksınız kurcalamayın.

Çok üzgünüm ama aldatılmışsınız, aldatılıyorsunuz, aldatılacaksınız. Artık adam onu bırakamayacağınızdan o kadar emin ki delilleri tamamen yok etmek için bile uğraşmıyor, beceremediğinden değil sallamadığından. Size sevgisi bitmiş zaten de saygısı da hiç yok. Kendinize layık gördüğünüz hayat bu mu? Emin olun çocuklar her şeyi fark ediyor,annesini sevmeyen, saygı duymayan bir baba figürünü haketmiyorlar, onursuz gurursuz bir anneyi haketmiyorlar. Onlar için bu karaktersiz adamdan kurtulmalısınız

Şu an okumadım müsait olunc Okurum belki ama rüyamda eşim beni aldatıyor....evimize gelen kadın ona dokunuyor eşimde buna izin veriyor ben bunu farkediyorum..aboooo kadını alıp saçından tutup vayyy o... Diye iyice bir dövüp dışarı atıyorum..sıra eşime geliyor ağlayarak öyle bir dovuyorum ki hem hakaret ediyorum hem dovuyorum ama nasıl dövme adamın viccigi çıkıyor en son hırsımi alamayıp şeyini kesmeyi dahi düşünüyorum sonra kv arıyorum ağlayarak anlatıyorum sonra çocuklarım babasız kalacak diye üzülüyorum gidip eşimi bir daha dövüyorum ..offf beee hala kollarım ağrıyor ...gece yatmadan önce eşimin geçmiş sevgili hayatını desmistim ondan olsa gerek bu rüya ...hıncımi aldim galiba...

çocuklarıma hamile kaldigimda aldatma mevzusu yoktu
Çocuklar değil de siz çok küç0kmüşsünüz daha neler yaşamışsın. Kim bilir ne zordur eşinin başka kadına dokunduğunu bilerek onunla aynı evde yaşamak bırakın o adamı daha hayatın başındasın.

Eski konularınızda bile biliyordum siz boşanmazsınız her defasında tükürdüğünüzü yalıyorsunuz yani diyelim size yine bildiğizi yapıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…