DEFALARCA ALDATILIP BOŞANAMAMAK..Korkum çok cesaretim yok :(

Malesef o kadınla herşeyi konuşunca kadın iletişimi kesti bizimki de numarasını değiştirdi direk kadını kandırdığı için kadında daha isim olmaz dedi.

Babadan ayrı kaldığı için bana kızmazlar mi babaları çocuk psikolojisi düşünmediği için annen beni istemiyor falan diye şeyler söyleyebilir küçücük çocuk düşünemez bana tepki alır diye uzuluyorum

Çünkü öğrenecekler, anlayacaklar. Mutsuz bir evliliğe, karaktersiz babaya onları da kendinizle birlikte hapsetmiş olacaksınız.
Çocuk bu. Babaya düşkün olur.
Bir kaç ay zorlanır, sonra alışır.
Devam ettiğinizi düşünün, çocuklar olayın iç yüzünü öğrendiğinde ne olacak?
söyleyeyim:
Ya size kızgın olacaklar,
Ya size kıyamayıp aldatılmayı normalleştirip onlar da ileride yaşadıklarınızı yaşayacaklar.
ben size kızgın olmalarını seçtim, çocuklarınızın iyiliği için.

çocukların algıları anlamlandıramaz, ama beyni öğrenir. Kara kutu gibi,3 yaş bebesininki bile kaydeder.
Bu yüzden ailelerimizin yaşadıkları hayatımızı şekillendirir.
Siz sadece sakladığınızı zannediyorsunuz.

Ya ben anlamıyorum nasıl hayatlara, nasıl ailelere sahipsiniz.
Belli ki severek evlenmişsiniz eşinizle. Siz evlenmek isterken "hoopp durun bakalım, ne oluyo bu yaşta ne evlenmesi??" diye bir aileniz, büyüğünüz falan olmadımı? Okumayıp etmeyip evlenirseniz böyle olur kusura bakmayın. Erken yaşta yapılan evliliklerin kaçınılmaz sonudur bu. Çünkü o yaşta insan kendini tanımıyor, ne istediğini bilmiyor. Zamanla karakteri yerine oturdukça insanda değişiyor, evlilikler çatlamaya başlıyor.
Her neyse.
Burada size uzun uzun yazılar yazmak isterdim ama yazmayacağım.
Yazsamda boşanmayacağınız için önemli değil.
Sadece şunu diyorum 30 yaşında kadınsınız, eliniz ayağınız tutuyor bu delillerle çok güzel bir şekilde boşanıp çalışarak gül gibi geçinirsiniz.
Ama sizin yapmaya gönlünüz yok, o ayrı.

Çok uzun yazmışsınız okuyamadım, ne istediğinizi de anlamadım. Adam sizi aldatıyor siz de bunu kabullenmişsiniz gül gibi yaşayıp gidiyorsunuz.

Üzüldüm boşandığınız takdirde avukata elinizdeki delilleri verirseniz aldattığını ispatlarsanız yüksek ihtimal hakim size verecektir çocukları çocuklardan birini almak gibi bir durumu hiç olamaz çocukları ayırmıyorlar çünkü tabi yine de bir avukatla görüşüp konuşmak size daha düzgün bir yol gösterecektir

Cocuklar neyin dogru neyin yanlis oldugunu anliyorlar merak etmeyin. Sadece yaslari kucuk,aptal degiller. Cocuklar kucukken ayrilmaniz daha iyi,buyuyunce daha zor oluyor cunku

Evet nefret eder.
Hatta bayağı bayağı eder.
Seni gurursuz, aldatılmayı kabul eden bir kadın olarak görür.
Benim annem aldatıldı ayrıldı, eğer ayrılmasaydı bende onu öyle görürdüm.
Herhalde annemin kendi gururuna bile sahip çıkacak karakteri yok derdim.
Derdim yani, net.
Çünkü aldatıldığını bildiği halde susmak bana göre gurursuzluktur, insanın kendisine olan özsaygısını hiçe saymasıdır.
Ama bana böyle gelmedi.
Sen zaten çocukları bahane ediyorsun gibi geliyor.
Seninse boşanmaya niyetin yok yani belli.

Son düzenleme:

bahaneler bahaneler..
sizi mi örnek alacak çocuklar eşinizi mi?
sizin gibi olsunlar eşiniz gibi mi ?
çocuklara yaptığınız tam olarak bu.

Kızlarınız büyüdüğü zaman kendini aldatan kişiye tekmeyi atmayı öğrenecek. Yıllarca mutsuz, mecbur! olduğunu düşünerek hayatlarını mahvetmeyecekler.

Aaaa ben bir önceki konunuzdan sonra boşandınız sanmıştım.Şimdiki yazdıklarınızın hiç birini okumadım çünkü biliyorum.Adamı devamlı yakalıyorsunuz ama boşanmıyorsunuz peki boşanmayacaksanız neden yakalıyorsunuz?

çocuklarım küçük anlamaz ve evliliğimibitirdigi için beni suçlar diye korktum ben hep hiç böyle düşünmedim
Çocuklar herşeyi anlarlar. Evdeki huzursuzluğu, mutsuzlulugu......
Daha ne kadar gururunuz ayaklar altında devam edeceksiniz bu evliliğe ? İleride (Allah korusun) kızlarınızın başına böyle birsey gelse sizin davrandığınız gibi davranacaklar. Çünkü sizden böyle gördüler. Tüm samimiyetimle söylüyorum asla sizin gibi davranan bir annem olsun istemezdim. Çok kötü bir örneksiniz kızlarınıza.
Boşanmayacaksanız daha fazla kurcalamayın bari.

Malesef o kadınla herşeyi konuşunca kadın iletişimi kesti bizimki de numarasını değiştirdi direk kadını kandırdığı için kadında daha isim olmaz dedi.
Kadın iletişimi kestiği için eşiniz kesti iletişimi. Yoksa sizden çekindiğinden, istemediğinden değil. Lütfen bu kadar ezik olmayın Allah aşkına yahu ! Aileniz arkanızda durmaz mi boşansanız? Ne kadar sürecek bu böyle ?

Kimse saat 06.00'da satılarca yazıyı okumaz. Konu aldattığı kesin olan ve her defasında affedilen bir kocaysa hele de. Üzgünüm çocuklarınız için.
"O kadın niye sabahın 6 sında uyumamışta derdini dökmüş" diye de bakabilirdiniz olaya. Yada forumlara girince satır sayar, okuyup okumamaya karar verebilirsiniz. Bu sitenin kuralları içinde satır sayısı kısıtlaması varda bir tek sizler mi biliyorsunuz? Bu derece mutsuz ve çökmüş birini neden bozma ihtiyacı hissedersiniz ki?

Sevgili konu sahibi sen bu evlilik için yapman gereğinden kat be kat fazlasını yapmışsınız. Eşinin ihaneti sadece karşı cinsle değil. Altınlarını habersiz bozdurması, yerine sahtesini koyması, diğer yalanları, hala daha üste çıkması az şeyler mi? Bunların hayat arkadaşı olmakla ilgisi bile yok.
Evet kendini evlatlarının hayatına karşı da sorumlu hissediyorsun, onların maddi manevi yaşamını değiştirmek istemiyorsun, kendini yeni bir başlangıç için cesaretsiz hissediyorsun vs vs.
Ama bunların hiç biri aldatılan, sürekli manüpüle edilen bir kadın olmaktan, hayat arkadaşına güvenememekten, sürekli kontrol etme isteğinden daha kötü olmayacak.
At kafandan bitirmemek için bulduğun tüm bahaneleri, bu şekilde yaşayarak seneler sonra da mutluluğu huzuru bulamayacaksın. Çünkü senin her affedişin onun bir sonra ki ihanetinin sebebi olacak. Ama kendin ve evlatların için adım atarsan o özendiğin kadınlar gibi sende huzuru bulacaksın. Niye daha önce yapmamışım diyeceksin, senden fikir isteyene bende senin gibi korkuyordum ama işin aslı öyle değilmiş diyeceksin.
Falda bile aldatılmayı kaldıramayan adam, yeni bir kadın için tüm imkanları deniyor. Günah, ayıp, ihanet sadece senin için geçerli kavramlar sanki..
Korkma çocuklarını falan alamaz elinden, çocukların evde ki sesine tahammül edemeyen adamlar kolay kolay o sorumluluğu alamaz. Sen onu boşadığın gibi yularını koparmış eşek gibi koşturacak senin ki. Eski bekar hızlı hayatına dönecek, bu kafada ki bir adama çocukları yük gelir.
Çocuklarının yaşı çalışmana engel yaşlar değil, İkisi zaten okul çağında diğerini kreşe verirsin. Ailende arkandaymış, çoğu kadının elinde olmayan imkanlar bunlar.
Ömür boyu bu adamın yarattığı olaylar yüzünden huzursuz, mutsuz olmayı mı istersin?
Evlatlarınla yuvanda, bu tarz şeylerle uğraşmadan huzuru mu?

Çok sağol beni anlamaya çalıştığın için arkadaşım inan gece 3 de uyandım uyuyamadım düşünmekten buraya yazmak istedim biliyordum gelecek tepkileri kimseye haksızsın diyemem hepsi doğru söylüyor biliyorum ailem hep arkamda babaları ellerini ceksede bana ömürboyu bakarlar biliyorum ben çocuklar biraz daha büyüse daha mi kolay olur diye düşündüm hep biraz daha sabir dedim kendime

Dayak hakaret aldatma hepsi vardı... Sürekli sizin için katlanıyorum diyordu psikolojimi aşırı derecede bozmuştu agresif sinirli bir cocukluğum vardı kendimi suçlamıştım salak gibi..

Neyin sabrı, ya senden giden? Sadece süreci geciktirirsin, sonucu değiştiremezsin ki.
O bir kaç yıla sen hayatını düzene sokmuş keyfine bakıyor olursun. Çocuklarında duruma alışmış ve kabullenmiş olurlar.
Madem ayrılmakta kararlısın daha da yüz verme bu adama. Güçsüzlüğünü gösterme, o senin güçsüzlüğünden güç alıp bunca şeyi rahatlıkla yapabiliyor.
Adam seni aldatmaya giderken babana ait arabayı kullanıyor, ne münasebet, nasıl bir hadsizlik.Birde üste çıkıp beni mi takip ediyorsunuz diyor. Takip ettirilecek şeyler yapma o zaman. Ama bu hakkı sen veriyorsun adama. Diyorum ya senin güçsüzlüğünden güç alıyor.

Evli olduğunu, çocuklarını, sorumluluğunu nerede unuttuysa orada kalsın, alma evine. Aklı uçkurunda çalıştığı için bunca şeyi sana, çocuklarına yaşatıyor farkında mısın? Bu şekilde bir adam olmasaydı gül gibi geçinir giderdin, seni nelerle boğuşmak zorunda bırakıyor. Suç sende değil, bu evlilik boşanma ile sonuşçlanırsa da suç sende değil. Herşeyi mahveden o, eşinin manüpülasyonlarına gelme.

3 kiziniz var ve sizin onlara böyle devam ederseniz vereceginiz örnek: "Kocaniz size yalan söylesin, sizi aptal yerine koysun, fiziksel ve duygusal aldatsin, ama siz yine yaninda durun, cünkü konfor alanda kalmak daha kolay.!"
Süper

çocuklarım küçük anlamaz ve evliliğimibitirdigi için beni suçlar diye korktum ben hep hiç böyle düşünmedim
Hayır hic öyle düşünmeyin. Hatta babalarına kızgın olurlar. Annem ve babam ayrılsaydı ben asla anneme kızgın olmazdım. Kader babam kalp krizinden vefat etti hayat onları bi şekilde ayırdı. Yani demek istediğim siz ayrilcaksiniz diye kızlarını size kizmayacak askine babalarına tavır koyacaklar. Çok duygusal yaklaşmayın kendiniz dediniz çocuğunuz hissediyor eskisi gibi olmadığını. Çocuklar her şeyi anlar bizden daha iyi hatta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…