Değişik Zayıflama Grubu

Kızlar hiçbir şey yapmadan sadece oturarak bir gün içinde 2000 garanti kalori yaktigimizi biliyor muydunuz 😲 hey maşallah.. Yani diyet yapmadan önce günlük yine ortama buna yakın kalori aldığımız için kilo verememisiz. Sporu muporu geçtim bak eğer sadece 1000 kalorilik beslenseymisiz Zaten 1000 fazladan yakacakmisiz. Rabbim ne güzel yaratmış bizi baksanıza 🥰 kurban olduğum işte Allah'a yine hayran olmamak mümkün değil.. şimdi diyet yapıyoruz, gün içinde yaktığımiz kaloriyle eritip üstüne spor da yapıyoruz. Tabi ki kilo vericez kızlar 🤩

Tünaydın kızlar
Uyanınca 1 bardak limonlu ılık su
Sabah 11.00
15 tane zeytin
Peynir
2 yumurtalı yarım kaşık tereyağlı pastırmalı yumurta
1 adet kivi
Marul
Maydanoz
Yeşilçay

Tünaydın kızlar
Uyanınca 1 bardak limonlu ılık su
Sabah 11.00
15 tane zeytin
Peynir
2 yumurtalı yarım kaşık tereyağlı pastırmalı yumurta
1 adet kivi
Marul
Maydanoz
Yeşilçay
Özellikle pastırmalı yumurta kısmına bayıldım ben 😂🤩 yüksek kalorili bir besin olmuş ama akşamı hafif yapabilirsin

Bende diyene bak tulumbalari götürdüm biraz önce 😂 eşime ye şunları diyorum yemiyor ay deli oldum 😌 ne edeceğuk aksaminan yoğurt ve yulaflan günü kapatacaguk
Olsun canım ona göre dikkat edersin yine evde tatlı falan yapildıgında evdekilere cayla dagıtıyom geri kalaninı konu komşuya gönderiyom evde birakmamaya çalışıyorum hem evdekilerde az yesin 😆

Olsun canım ona göre dikkat edersin yine evde tatlı falan yapildıgında evdekilere cayla dagıtıyom geri kalaninı konu komşuya gönderiyom evde birakmamaya çalışıyorum hem evdekilerde az yesin 😆
Kizzzz 75 kilo olmusummm 1 ay da kendi cabalarimla 3 kilo vermisim çok şükür Rabbime 🤩🤩🤩

Hadi bakalım hep beraber kilolardan kurtulacaz yeme bencede insan alışınca aramıyor ekmeği
aynen öyle ne güzel diyetime devam ediyordum , sınav haftam diye çok bozdum ama toparlicam inşallah kendime yılbaşı için izin vermiştim bugün yediklerini onun niyetine sayıyorum ve başlıyorum yılbaşı falan önemli değil zayıflayınca yerim diyip.tam gaz devam

aynen öyle ne güzel diyetime devam ediyordum , sınav haftam diye çok bozdum ama toparlicam inşallah kendime yılbaşı için izin vermiştim bugün yediklerini onun niyetine sayıyorum ve başlıyorum yılbaşı falan önemli değil zayıflayınca yerim diyip.tam gaz devam
Sınav stresinden olmuş belli olsun ama devam etmek istemeniz önemli canım:KK6:

evet canım sen devammi nasıl besleniyorsun neler yapıyorsun
Devam canım ben karatay diyeti yapıyorum sabah kalkınca ılık limonlu su gun icinde tarcınlı limonlu su yapıp iciyorumsabah zeytinden yeşiliğe tereyağli yumurta ceviz fıstık badem bu aralar bitmisti gerci bugun alabildim meyve yiyorum ögle ara sira ceviz fıstık badem akşam corba et grubu salata az yağlı sulu yemek yeşillik yoğurt gibi şeyler yemeye çalışıyorum

baslicam baslicam diyorum ne güzel gidiyordum bir bozdum tam bozdum bari bana iki üç gazliyiverin gari de yarın başlayam 😱
Yapabilirsin yılmak yok 😍💪 bak bana biraz önce iki dilim kek gömdüm oooh sefam olsun 😂 ne yapicam yakicammm ve bu hafta başka kaçamak yok bana. Ben kalori hesabı yapıyorum sürekli sana da tavsiye ederim çok işe yarıyor hemde çok eğlenceli 🥰

X