Değişik Zayıflama Grubu

Günaydın kizlarr 🤗 bu hafta tartıldım hala 77 kiloyum 🙁 ama önce bir 66.8 gördüm sonra 77 yaptı. Yani verecek gibi olmuşum da verememisim sanırım 😅 bunu da dün yediğim köftelere sayıyorum. Bu hafta cok dikkat edemedim tartı hemen sinyali verdi. O yüzden adam olucam bu hafta

Ooo süpersin 🥰 peki dikkat ederek mi 50 kilosun yoksa yiyip kilo alamiyor musun sende?
Metabolizmam hızlı çalışıyor sanırım. Yediklerime fazla dikkat etmem aslında. Benim en büyük artim yediklerimi fazla çiğnemem.doktorlarda çok çiğneyip öyle yutun diyorlar zaten.

Yemeği boşverin durduk yere 1kg vermişimdir.
Is çıkışı halk otobüsü felaket tıklım, şoför daha da yolcu aliyo, kavga çıktı bu yüzden
Ablanın biri adamın biri dokundu diye kavga çıkardı.
Bi iğnelik yerde ecis bücüş kaldım, totomdan ter aktı, kıvrıla kıvrıla dansöz kadar enerji harcadım.
Bence kesin kilo vermisimdir🤣
Yıllardır arabayla ise gidyrm, bu yıl akşamları toplu taşımdayım, film gibi yeminle😂 bu gidişle iyi kilo verrm ben🤣🤣
Koşturmak baya verdiriyo
Günaydın kizlarr 🤗 bu hafta tartıldım hala 77 kiloyum 🙁 ama önce bir 66.8 gördüm sonra 77 yaptı. Yani verecek gibi olmuşum da verememisim sanırım 😅 bunu da dün yediğim köftelere sayıyorum. Bu hafta cok dikkat edemedim tartı hemen sinyali verdi. O yüzden adam olucam bu hafta
İnşaallahhh

günaydın herkese
Saat sabahın 05:00 i
Dün ki sıvı tüketimim; 20 bard su
1 .200 litre ayran
Akşam yemeği; mercimek çorbası ve köftesi:KK66:

Benmde bacaklarimda kas var
Bacaģinda olduģnu nasil anladin choco
Banyo yapmıştım aynaya bir bakayım dedim arka bacağımda bu popo altının az daha bir aşağısında diz üstü oluyor yani bir cikiklik gördüm. Elimle baktım sikmadigim halde sepsert

• Komik
Reactions: H M
Bugün ara verdim, akşam zaten dışarda yiycez, belki şaşırtmak iyi olur, bi tane simit yedim sadece. Bugün 3 litreye yakın şu içmeyi planlıyorum, şuan yarısını içtim, limonlu su bi de..

X