Değişik Zayıflama Grubu

Merhaba kizlaarrr.. 🥰 Malumunuz yaklaşık bir 15 gündür diyet yapıyorum. Bir karın egzersizi programı indirdim her gün onu yapıyorum. Su içmeye çalışıyorum bolca.. Deniyorum diyelim 🥴 adım sayarım var.. Suan 1 kilo vermiş durumdayım

Şimdi ben bu topikcigi niye açtım.. Çok vahim bir sebebi yok öylesine içimden geldi 🤓 aslında ben işin daha çok psikolojik tarafıyla ilgilenmek istiyorum. Birinin yiyesi gelince onu hep beraber durduralım istiyorum. Birbirimize psikolojik destek verelim ne için savastigimizi birbirimize yeniden hatırlatalım. Burada hepimiz aynı duyguları paylaşıyor olduğumuz için kolay kolay çıkmayız da bu fikirden.

Değişik zayıflama topigimin kuralları;
Her gün liste yazma zorunluluğu yok
Her haftasonu kilo bildirme zorunluluğu yok
Liste yok. Kimse listeye girmiyor çıkmıyor
Gruba girmek isteyen girebilir, çıkarilmak diye bir şey yok
Yani bunların hepsini yapabilirsiniz, ama yapma zorunluluğunuz yok
Anlayacağınız kurallar yok 🤓

E o zaman nasıl azmedeceguk choco diyebilirsiniz. Azmetmek istemeyen zaten etmiyor kızlar. Bunun kararını verebilmek çok önemli. Burada kafada bitiricez. O kararı verdikten sonra yolun yarısını gitmiş oluyorsunuz. Mükemmel olabiliriz 🤩

Ben istiyorum ki kimsenin listesi taşkınlık olmadığı sürece eleştirilmesin. Öneriler olabilir. Ben mesela bazen diyete göre almam gereken kalorinin altında bitirebiliyorum o günü. Ama ben öyle doymusum. Midem ve beynim bir anlaşma yapmış. O yuzden burada rahat oluyoruz. Herkes bünyesini tanıyor. Size ne yarar ne yaramaz biliyorsunuz kilo vermek için. O yüzden rutininiz neyse ya da ne olacaksa gönlünüzce paylaşın. Ama dediğim gibi her gün şuan şunu yedim öğlen bunu yedim demenize gerek yok. Benim vaktim olmuyor mesela, ya da unutuyorum. Ama ben programdan da çıkmıyorum. O zaman mesela iki gün sonra gelip "Aşağı yukarı beslenmem şu şekilde oldu, dışına çıkmadım, canım şunu çekti yemeyerek kendime engel olmayi başardım. Spor yaptım şu kadar yürüdüm. Şu kadar kalori harcamisim" gibi bildirimlerde bulunabilirsiniz.

Kasmadan güzel bir topik olsun dedim. Amaç birbirimize destek vermek. Dediğim gibi bildirimler yapabilirsiniz. Ama her gün yazmanız şart değil. Kendinizi nasıl daha iyi hissedecekseniz öyle kullanalım topigi. Ben kendi adıma aklıma geldikçe yazacağım günü nasıl kapattım, kaç kaloriyle kapattım. Hadi o zaman başlasın! 🥰

Hayırlı olsun😍 isyankar ve kural tanımaz çikolatam kendi yolunu çizmiş 🙈😂

ben daha yemedim birşey, birazdan ekmek arası peynir, akşama kadar meyve, kuru incir le geçer muhtemelen, akşam da çorba salata .. :KK14:

ben daha yemedim birşey, birazdan ekmek arası peynir, akşama kadar meyve, kuru incir le geçer muhtemelen, akşam da çorba salata .. :KK14:
Kuzum sen şu korse işini bir aç bana bakayım. Şimdi bak sezeryan yaptım 3 yıl oldu. O dönem korse takamadim. E haliyle kiloda olunca göbek sarktı. Zaten büyük sorunum göbek bölgesinde. Düzenli egzersiz ve yürüyüş yapiyorum özellikle karın çalışıyorum. Ama korse takmak ne diyorsun toparlıyor mu? Yani kalıcı toparlanma sağlıyor mu? Onu mesela yürüyüş egzersiz yaparken takmam sağlık açısından sorun olur mu? Hani kaslar çalışıyor ya onların selameti açısından 😅🤦

Kuzum sen şu korse işini bir aç bana bakayım. Şimdi bak sezeryan yaptım 3 yıl oldu. O dönem korse takamadim. E haliyle kiloda olunca göbek sarktı. Zaten büyük sorunum göbek bölgesinde. Düzenli egzersiz ve yürüyüş yapiyorum özellikle karın çalışıyorum. Ama korse takmak ne diyorsun toparlıyor mu? Yani kalıcı toparlanma sağlıyor mu? Onu mesela yürüyüş egzersiz yaparken takmam sağlık açısından sorun olur mu? Hani kaslar çalışıyor ya onların selameti açısından 😅🤦
geçen yıl sporla birlikte kullanmıştım, spor yaparken kullanılıyor tabiki, çok işe yaradı, gerçekten faydasını gördüm, bu yıl da kilom çok olmadığından ,işyeirnde takıyorum, eve gidince çıkarıyorum,sürekli takmak sakıncalı kaslar zayıflıyor.
ben dr fittonun askılı modelini kullanıyorum, 3 kopçalı, gayet memnunum.. uyurken de kullanmak yasak..

hiç ekmeksiz olmuyor , ekmek hiç yemezsem kudurup saldırıyorum başka şeye, o yüzden öğlen ekmekli birşeyler yiyip akşam yemiyorum
Aynen şimdi herkes kendi rutinini olusturunca ona göre de kendini ayarlıyor sorun olmuyor. Mesela ekmekle yüksek kalori alıyorsun sabah. Aksam çok çok hafif gecistirerek dengeliyorsun

geçen yıl sporla birlikte kullanmıştım, spor yaparken kullanılıyor tabiki, çok işe yaradı, gerçekten faydasını gördüm, bu yıl da kilom çok olmadığından ,işyeirnde takıyorum, eve gidince çıkarıyorum,sürekli takmak sakıncalı kaslar zayıflıyor.
ben dr fittonun askılı modelini kullanıyorum, 3 kopçalı, gayet memnunum.. uyurken de kullanmak yasak..
Ben yoğun karın kası çalıştığım için şimdi düşünüyorum acaba korse avantaj mı olur yoksa ne yapmalı..

X