Değişik Zayıflama Grubu

Selam
Kahvaltı öncesi 1 muz-3 bardak su-vitamin
Kahvaltı
İki haşlanmış yumurta
Birer salatalık-domates
İki-üç çatal peynir
3 dilim çavdar ekmeği
üç çatal bal
2 çatal tereyağ
9 yeşil zeytin
1 çay br QAralar ve akşamları da yazarım

Merhaba kizlar bugün tartı günümdu spor yapmanın karşılığını aldım çok şükür

Geçen cuma :71.8
Bugün :70.2 ilk hedefime ulaştım . :KK73: :KK73:

Daha kahvaltı yapmadım yapanlara afiyet olsun çok mutluyum:KK71::KK36:

Kıızlaaaar beni de alııın beni de gaza getirin bende zayıflamak istiyorum daha doğrusu zayıflıkla kafayı bozdum doğumdan beri diyetteyim neredeyse 😂😂😂 arkadaşlarıma melodiyi nasıl tanırsınız deseniz diyette derler o derece 😂😂 ama gel gelin en fazla indiğim kilo 57 ama ordan hemencik 61 e çıkmaya yine başardım 😞😞 yani benim topluluğa gaza ihtiyacım var artık spor yapmaktan diyetisyene gitmekten yıldım ! Aklınıza gelebilcek her türlü sporu yaptım her türlü diyeti yaptım 🙄 boyum 1.70 şuan ki kilom 61. Günlük beslenmemde ekmek pilav makarna hamur işi tatlı yok( arada misafirlikte tatlı yerim veya regliyken) çocuk istiyorum rabbim inşallah nasip eder gebelik olana kadar bare 55 kiloya düşeyim diyorum bana diyet önerileriniz kür önerileriniz var mıdır gaza gelmek istiyorum ve artık o 55 i görmeye ihtiyacım var sanki kilomun hepiciği Popişimde toplanmış gibi 🐣

Kıızlaaaar beni de alııın beni de gaza getirin bende zayıflamak istiyorum daha doğrusu zayıflıkla kafayı bozdum doğduğum dan beri diyetteyim neredeyse 😂😂😂 arkadaşlarıma melodiyi nasıl tanırsınız deseniz diyette derler o derece 😂😂 ama gel gelin en fazla indiğim kilo 57 ama ordan hemencik 61 e çıkmaya yine başardım 😞😞 yani benim topluluğa gaza ihtiyacım var artık spor yapmaktan diyetisyene gitmekten yıldım ! Aklınıza gelebilcek her türlü sporu yaptım her türlü diyeti yaptım 🙄 boyum 1.70 şuan ki kilom 61. Günlük beslenmemde ekmek pilav makarna hamur işi tatlı yok( arada misafirlikte tatlı yerim veya regliyken) çocuk istiyorum rabbim inşallah nasip eder gebelik olana kadar bare 55 kiloya düşeyim diyorum bana diyet önerileriniz kür önerileriniz var mıdır gaza gelmek istiyorum ve artık o 55 i görmeye ihtiyacım var sanki kilomun hepiciği Popişimde toplanmış gibi 🐣

Günaydın. Kahvaltıdan yeni kalktım, harika doydum:deli::kk77:
anaaaaa, hemen aç kal çabuk:kızgın:
Kıızlaaaar beni de alııın beni de gaza getirin bende zayıflamak istiyorum daha doğrusu zayıflıkla kafayı bozdum doğumdan beri diyetteyim neredeyse 😂😂😂 arkadaşlarıma melodiyi nasıl tanırsınız deseniz diyette derler o derece 😂😂 ama gel gelin en fazla indiğim kilo 57 ama ordan hemencik 61 e çıkmaya yine başardım 😞😞 yani benim topluluğa gaza ihtiyacım var artık spor yapmaktan diyetisyene gitmekten yıldım ! Aklınıza gelebilcek her türlü sporu yaptım her türlü diyeti yaptım 🙄 boyum 1.70 şuan ki kilom 61. Günlük beslenmemde ekmek pilav makarna hamur işi tatlı yok( arada misafirlikte tatlı yerim veya regliyken) çocuk istiyorum rabbim inşallah nasip eder gebelik olana kadar bare 55 kiloya düşeyim diyorum bana diyet önerileriniz kür önerileriniz var mıdır gaza gelmek istiyorum ve artık o 55 i görmeye ihtiyacım var sanki kilomun hepiciği Popişimde toplanmış gibi 🐣
burayı takip et yeter:))

Merhaba kizlar bugün tartı günümdu spor yapmanın karşılığını aldım çok şükür

Geçen cuma :71.8
Bugün :70.2 ilk hedefime ulaştım . :KK73: :KK73:

Daha kahvaltı yapmadım yapanlara afiyet olsun çok mutluyum:KK71::KK36:

:KK28::KK28::rapci::KK9::KK9:
Selam
Kahvaltı öncesi 1 muz-3 bardak su-vitamin
Kahvaltı
İki haşlanmış yumurta
Birer salatalık-domates
İki-üç çatal peynir
3 dilim çavdar ekmeği
üç çatal bal
2 çatal tereyağ
9 yeşil zeytin
1 çay br QAralar ve akşamları da yazarım
anaaa çok olmuş çok 3 dilim ekmek ne yaaa :dondurma::dondurma: yumurtayı bire düşür, ekmeği de , zeytini de 5 e :KK70:

hosgeldinn caniim.. boyuna göre 55 çok az değil mii. 57 iyidir :) bende boyumuz aynı kiloda hemen hemen aynı su sıra motive kaybı yaşıyorum.

hosgeldinn caniim.. boyuna göre 55 çok az değil mii. 57 iyidir :) bende boyumuz aynı kiloda hemen hemen aynı su sıra motive kaybı yaşıyorum.
Ben 55 oluyım da 2 kilo falan alırsam sonradan hiç değilse 57 de kalırım dedim 🙈 en zoru zaten motive olmak insana resmen bıkkınlık geliyor gerçekten. Biri bana istediğin fizikte bi mankeni telefon ekranına koy onu gördükçe gaza gelirsin demişti fakat oda çevrede çok hoş karşılanmaz 😂
Birde ben güzel bir diyetisyene gitmiştim o diyetisyen her hafta liste değişikliği yapıyordu ve vücudu şaşırtıyodu işin sırrıda oymuş zaten ama gel gör ki ben yine 61 oldum 🙄

Yemeği boşverin durduk yere 1kg vermişimdir.
Is çıkışı halk otobüsü felaket tıklım, şoför daha da yolcu aliyo, kavga çıktı bu yüzden
Ablanın biri adamın biri dokundu diye kavga çıkardı.
Bi iğnelik yerde ecis bücüş kaldım, totomdan ter aktı, kıvrıla kıvrıla dansöz kadar enerji harcadım.
Bence kesin kilo vermisimdir🤣
Yıllardır arabayla ise gidyrm, bu yıl akşamları toplu taşımdayım, film gibi yeminle😂 bu gidişle iyi kilo verrm ben🤣🤣

Yav kızlar ancak gelebildim ya 🥴 ben aynen devam ediyorum. Yarın bir tartilayim diyorum yemin ediyorum bak bir haftayı zor geçiriyorum tartilmak için. İşin en keyifli ani çünkü 😋 bir şey başaramamış olmaktan çok korkuyorum. Basardiysam da tartıyı yerim herhalde

X