Trend Ayakkabı Modelleri Deichmann Çizme Arıyorum. Yardımcı Olur musunuz?

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri
bu markayı ben daha geçen ay duydum hiç bilmiyordum. Ankara'ya dönünce alırım diyordum bir şeyler ama kalmadı demek hakafamçokkarıştı
aman hemen kapsınlar bitirsinler her şeyi uyuzlar :kızgın: :mymeka: yerimseniben

bu markayı ben daha geçen ay duydum hiç bilmiyordum. Ankara'ya dönünce alırım diyordum bir şeyler ama kalmadı demek hakafamçokkarıştı
aman hemen kapsınlar bitirsinler her şeyi uyuzlar :kızgın: :mymeka: yerimseniben

valla ya bi daha bu fiyatlara bulamayız bu markayı heralde,çok da beğenmiştim,hevesim kursağımda kaldı:eek:klava:

Antares'te de varmış ama orda da kalmamıştır ki Çok üzgünüm çoook
neyse üzülme :teselli:
:icecream:

Antares'te de varmış ama orda da kalmamıştır ki Çok üzgünüm çoook
neyse üzülme :teselli:
:icecream:

valla benim de aklımda antarese bakmak,pek ümidim yok ama yine de bakıcam çünkü çok beğendim fiyatı da çok uyguna.s

begendigin cizmenin aynisi bende var cok süper ve cok rahat kot olsun etek olsun süper uyum sagliyor ama ben Deichmanndan almadim, eichman ürünlerini pek sevmiyorum, ayni cizmenin burdada olmasi sasirtti beni

begendigin cizmenin aynisi bende var cok süper ve cok rahat kot olsun etek olsun süper uyum sagliyor ama ben Deichmanndan almadim, eichman ürünlerini pek sevmiyorum, ayni cizmenin burdada olmasi sasirtti beni

hadi ya seninki ne markaydı canım,ben pek bilmiyodum bu markanın ürünlerini ama elime kataloğu geçti ve o çizmelere bayıldım:jeyyar:

aaa bende ilk defa duyuyorum bu markayı we bi kaç modele bayıldım..yaa haftaya ankaraya gidicem bende mutlaka gidip bakmalıyım..

aaa bende ilk defa duyuyorum bu markayı we bi kaç modele bayıldım..yaa haftaya ankaraya gidicem bende mutlaka gidip bakmalıyım..

sadece ankarada yok bu mağza biçok şehirde var galiba,bana da bırakın haaaa gerçi yarın hemen gitmeyi düşünüyorum ama inşallah aradığımı bulurum-tatlicadiarzu-

valla ben çok duydum. hatta bi ayakabım bile var. güseeler

Gülüm cok üzülme bence...Deichman uygun fiyata ayakkabi satar ama ben sahsen kaliteli bulmuyorum...ayak sagligini göz ardi etmemeli..!

Öyle bir iki giyerim dersen o baska...özel günler icin filan ama günlük kullanim icin hic saglikli degil bence...zaten cok fazlada dayanmazlar...!

Ben sahsen daha asla almama karari aldim..! Bedenleri öyle uymuyorda...ben genelde 40 numara giyerim ama orada 40 büyük gelir..39 giyerim ama bir kac kullanmadan sonra ayaga ufak gelir..! Hikaye yani...kafamçokkarıştı

gecengün gittim ama yeni kis modelleri gelmemisti yakin zamanda gitmek lazim

Güzel ayakkabilar var Deichmann'da..
Türkiye'de Deichmann oldugunu bilmiyordum... x)

hadi ya seninki ne markaydı canım,ben pek bilmiyodum bu markanın ürünlerini ama elime kataloğu geçti ve o çizmelere bayıldım:jeyyar:

güzelim benimki tamaris, bu deichmannda ki markayi bende bilmiyordum sanirim yeni cikti, ama dedigim gibi tavsiye ederim, online siparis durumu yokmu?

canlarm deichmann daki ayakkabilar hepsi icin diyemem ama bicogu kalitesi ii degil.. ben yurtdsnda kalyorm ve burda onlar en ucuz ayakkabilardan.. yani dusunun okadar ii bi marka degil..

ben dün aldım ya beğendiğim çizmeyi,kaliteli duruyo ama bakalım artık
modeli çok hoşuma gitti,yarın çeker koyarım şimdi evde değilim,bakalım beğenicekmisinizyerimseniben

bekliorum tatlım hemen koy resmi..güzel modeller warmıydı?

hemen koyamam şu an işteyim,anca yarın ben çok beğendim modelleri valla mağza da tıklım tıklım doluydu,topuklu modelleri beğendim ben en çok
linkte kataloğu var tıklayıp bak istersena.s

Deichmann Almanya`nin en ucuz ayakkabi magazisidir. Bence Türkiye modellerinin ve kalitesinin yerini tutmaz ...

X