Trend Ayakkabı Modelleri Deichmann Çizme Arıyorum. Yardımcı Olur musunuz?

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri
Gülüm cok üzülme bence...Deichman uygun fiyata ayakkabi satar ama ben sahsen kaliteli bulmuyorum...ayak sagligini göz ardi etmemeli..!

Öyle bir iki giyerim dersen o baska...özel günler icin filan ama günlük kullanim icin hic saglikli degil bence...zaten cok fazlada dayanmazlar...!

Ben sahsen daha asla almama karari aldim..! Bedenleri öyle uymuyorda...ben genelde 40 numara giyerim ama orada 40 büyük gelir..39 giyerim ama bir kac kullanmadan sonra ayaga ufak gelir..! Hikaye yani...kafamçokkarıştı

of moralimi bozdun ya,inşallah ben sorun yaşamam:çok üzgünüm:

hemen koyamam şu an işteyim,anca yarın ben çok beğendim modelleri valla mağza da tıklım tıklım doluydu,topuklu modelleri beğendim ben en çok
linkte kataloğu var tıklayıp bak istersena.s

kataloğa baktım da canım bütün modeller war mıydı diye soriim ben sana:1hug:?

ankamall deki mağzasında çoğu model yoktu canım ben antaresteki mağzasına gittim etlikte yeni açılmış galiba orda vardı modellerin hepsi

istanbulda nerde var cnm bunun mağazası avrupa yakasında modeller gerçekten hoş

bu konunun başlığını kim değiştirdiyse saçma bi başlık bulmuş
ben çizme aramıyorum ki,bu çizmeleri sundum arkadaşlara sadece:mymeka:

ben bugün antarese gittim süper ayakkabılar var 2çift aldım ve numaralarıda hep vardı 36sından 41ine kadar her modelde vardı yani en azından benim begendiğim ayakkabılarda buldum hep numaramı her haftada biten numaraları yeniliolarmıs sıkıntı olcagını sanmıorum

şimdi üzüldüüm. ben de bi çift kar ayakkabısı aldım ama nette hep şikayet buldum bu magaza hakkında. umarım benimkiler de su geçirmez :KK43:

kalıpları çok büyük bu markanın ya.36 giyiyorum ben normalde.abiyedede spordada hep numaram aynıdır.burda bi ayakkabı giydim 36 numara.annesinin terliklerini giymiş küçük kız çocukları gibi oldum.

yazin bende Deichmann dan bir kac model almistim hem modeller güzel hemde fiyatlar cok uygundu

X