Deneyimlerimizi paylaşalım🌹🌹🌹

Bebişim daha 10 gün varsa şuan yumurtlama dönemlerindesin. Yumurtlama dönemlerinde bana da oluyor sıcak basması. Bence bunu kendine garanti olarak görme. Şuan gebelik durumunda değil değerlendirme günlerindesin💐
Yok kuzum ben 11. Gün gecesı yumurtladm hatta kuru incir yedim çok adetken O yüzden 3 gün erken yumurtladım bn 6 yıldır yumurtlamamı anlıyorum göğüs ucu yumurta akı rahim ağrısı bunlar coktan bitti . Isım düştü ve cıktı. Yumurtlama olunca da aşama aşama da artıyor. Geçen ay yumurtlama 36.3 ile devam etti adete 3 gün kala 36.7'ye çıktı ama şimdi daha 10 gün varken vücut ısım 36.7 oldu giderek artıyor tıpkı kızımdaki gibi sımsıcagmkızım da 5 günde yerleşmişti testte ckmıstı şimdi de 5 gün oldu yumurtlama üstünden 🙈☺️. Yani tekrar yumurtlama ihtimalim de yok çünkü vücudun 36.0 olurdu oyle olsa bu tam hamilelik akıntısı kızımda da böyleydi ama ne zaman başladığını unuttum şimdi 10 gün kala başladı bı heyecanlandım ackcası

Bebişim daha 10 gün varsa şuan yumurtlama dönemlerindesin. Yumurtlama dönemlerinde bana da oluyor sıcak basması. Bence bunu kendine garanti olarak görme. Şuan gebelik durumunda değil değerlendirme günlerindesin💐
Bak kuzum 3 ılskı oldu erken yumurtladım 9. günde yıkandım 10.gün ilişki olabildi ilk tabloya daa 12 girdim ama 11. gecesi oldu yumurtlama gece 1 gb. İnşallah tutmuştur bakalım🥲🤲🏼🤲🏼 kesin gebeyim demyrm tabi bı heves iste

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-24-13-19-54-044_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2024-05-24-13-19-54-044_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 10
Psikolojik olarak gidip geliyoruz😀 kendini çok inandırdı ateşi yükselince gebelik düşüncesine. Eğer cikmadiysa ya da regl olduysa üzülmüştür
Yaa daha çok vardı diye hatırlıyorum adetine. Üyelik adını değiştirmiş. Şimdide ceza almış gözüküyor. Mesajlarına baktım galiba biriyle polemiğe girmiş. Cezası bitince gelir. Bide baby is loading diye yazmış durumuna hamile de olabilir

Ooooo ay bende bakayım. İnşallah hamiştir💐
Yaa daha çok vardı diye hatırlıyorum adetine. Üyelik adını değiştirmiş. Şimdide ceza almış gözüküyor. Mesajlarına baktım galiba biriyle polemiğe girmiş. Cezası bitince gelir. Bide baby is loading diye yazmış durumuna hamile de olabilir

Ayyy evet hamiş galibaaaa %24 minik ahududum yazmış. Çok mutlu oldummmm ya 🤍🤍🤍💐

Ay kızlarrr bu eskı hesabımm hamıle degilimmm duzeltmeye fırsatm olmadı az önce aktif olduu çok karmaşık bir süreç oldu akşamdan beri . Dün akşam çok sinirlendim çok öfkelendim bir konu açmıştım ve insanlar saçma sapan yorumlar yaptı sinirlendim üyeliği iptal ettim sonra yeni üyelik açmaya çalıştım aynı e-posta ile 2018'deki hesabımın göründüğünü söylediler Yeni üyeliği aktive ettiler fakat e-posta gelmedi bir türlü bana sonra bu sabah sağ olsunlar WhatsApp'tan destek oldular bence en eski hesabınızı kullanın bunları birleştirelim dediler o yüzden kızımdan kalma yani ahududu falan 🥲🙈🙈

Ay kızlarrr bu eskı hesabımm hamıle degilimmm duzeltmeye fırsatm olmadı az önce aktif olduu çok karmaşık bir süreç oldu akşamdan beri . Dün akşam çok sinirlendim çok öfkelendim bir konu açmıştım ve insanlar saçma sapan yorumlar yaptı sinirlendim üyeliği iptal ettim sonra yeni üyelik açmaya çalıştım aynı e-posta ile 2018'deki hesabımın göründüğünü söylediler Yeni üyeliği aktive ettiler fakat e-posta gelmedi bir türlü bana sonra bu sabah sağ olsunlar WhatsApp'tan destek oldular bence en eski hesabınızı kullanın bunları birleştirelim dediler o yüzden kızımdan kalma yani ahududu falan 🥲🙈🙈
Ayyy bizde sevindik hamilesin diye. Belkide hamile olacaksındır inşallah. Kuzum konunu çok detaylı okumadım ama polemik olmuş galiba boşver ya sinirini bozmaya değmez. Gitme sen bizimle kal 🥰

X