Denize giderken bikiniden önce ne giyilir? Ve denizden çıktıktan sonra ne giyilir bilmiyorum. Acil yardım edin!!

Kızlar ilk defa denize arkadaşlarımla gideceğim yolda ne giymeliyim denizden çıktıktan sonr ane giymeliyim bilmiyorum. Giderken etek tsort giysem denizden ciktikran sonea ne giymeliyim acil yardım edin!
Yolda şort buluz,deniz sonrasıda üst değiştirmek rahat diye askılı plaj için penye bir elbise rahat olur,ayaklarda kum olacağı için elbise iyi oluyor.

Soyunma kabini varsa bikininizi değiştirip gelirken giydiklerinizi giyebilirsiniz. Ya da elbise de olabilir.

Giderken bikini üstüne kıyafetini giyebilirsin
Çıkarkende ya üstünden çıkanları yada farklı kıyafet alabilirsin
İç çamaşırı ikişer tane yanına al bulunsun

Kızlar ilk defa denize arkadaşlarımla gideceğim yolda ne giymeliyim denizden çıktıktan sonr ane giymeliyim bilmiyorum. Giderken etek tsort giysem denizden ciktikran sonea ne giymeliyim acil yardım edin!

giderken içimde bikini üstünde ya sort tişört yada elbise.

dönüşte kabinde değiştirip sabah giydiklerini giyebilirsin. kabin yoksa bi elbise tak bikini üstüne..oldu bitti işte.

bikini mayo ne giyecekseniz giyip üstüne rahat etmek adına elbise giyin askılı ince tiril tiril ve sandalet ,
elbiseyi çıkarır direkt denize girersiniz... sahilde yürüyecekseniz elbisenizi yine gidersiniz dönerkende yanınıza aldığınız yedek kıyafeti giyersiniz

Direk böyle bi plaj elbisesiyle gitmek güzel olur bence.

Eklentiler

• C40A4DC8-9988-4A44-917A-6D96DD68F149.jpeg
    C40A4DC8-9988-4A44-917A-6D96DD68F149.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 122
Giderken bikinini icine giy, üstüne bir elbise giy. Yanina sahilde giymek için sort etek bady plaj elbisesi ne giymek istiyorsan onu al. Kabin vardir zaten yanina ne olur ne olmaz diye ya yedek bikini yada ic çamaşırı al.

Nerden nereye gideceksiniz mesela? İstanbul içinden plaja vs gidecekseniz yolda giderken pareo falan giymeyin ya da deniz elbiseleri, malum her yer video😬😬 ama sahil sehrindeyseniz direkt minis cok tatlı plaj elbiseleri var onlardan giyin gidin, denizden sonra ben havluyla kurulanıp direkt günesleniyorum yatıyorum. Eve dönerken tekrar giydiğiniz ile dönersiniz.

kot şort üstüne askılı bir crop giyin üstünüze, denizden çıktıktan sonrada bikini ile rahat edemem derseniz uzun gömlek tarzı plaj kıyafetleri var yada plaj elbisesi geçirebilirsiniz üstünüze. Yanınıza yedek bikini de alın dönüşte üstünüz kurumaz ise soyunma kabini varsa değiştirirsiniz üstünüzü.

Deniz elbiseleri var. Lc waikikide çok güzel şeyler gelmiş çok beğendim :) Onları giyebilirsin. Bir de tunik öneririm. Hani bol bol salaş elbiseler tunikler olur ya, mayonun üstünde güzel duruyorlar

Ben ise yapmaman gereken bir şey yazayım.
Sırf havalı görünmek için bikini ile berbaber topuklu ayakkabı tercih etme.
Özellikle bağlamalı 9/9.5 cm topuklu ile dolaşıp : Potansiyel olarak düşme tehlikesi yaşan hatunlardan tedirginlik geliyor.

Yaninizda mutlaka yedek bir kot tisort goturun. Mutlaka yaniniza plaj terligi alin, spor ayakkabi vb birseyle kum plaja girerseniz ayakkabilariniz yalan olur. Sandalet tercih edecekseniz bile yaninizda terlik olsun. Islak ayakla deri sandalet giyerseniz şişerler.
Plajda giymek icin deniz elbiseleri var onlardan edinebilirsiniz.
Giymeniz gerekenleri zaten yazmislar. Bunlarda benim aklima gelenler

Arkadaslar cok guzel fikirler vermisler.ben de denize ilk defa gideceginizi dusundugum icin fazla derine gitmeyin demeye geldim🙏🏻

X