derdim dağları aşmış benim dinler misiniz beni de

Çocuğunuz var mı?
Eşinizin düzenli ilişkisi var mı? Yani görüştüğü şüphe duyduğunuz bir erkek var mı?
Herkes kendi hayatını yaşasın eşiniz böyle bi durumu kabul eder mi?
Bence hiçbi şey olmamış gbi davranıp birikim yapın yada eşinize gay olduğunu bildiğinizi söyleyin eminim bunun duyulmasından korkar boşanmayı kabul edebilir.
eşimin biriyle ilişkisi yok bana kalırsa, çünkü öyle bir detay yakalamadım. ilk yıllar vardı belki çünkü hep boşanalım derdi sonradan da o boşanmayalım diyen taraf oldu.

ben içkiliyken duyduğumu söyledim zaten ama bilmezden geliyor. hani öyle habersiz olmadığımın farkında aslında ama hatırlamıyor gibi yapıyor ya da gerçekten hatırlamıyor. ben sorunca çok da büyütmedi bi de. sanırım boşanmayacağımın bilinciyle bu kadar rahat. kurulu düzeni kim bozmak ister ki zaten? tabii onun açısından durum böyle.

Başka birine aşık oldum dediniz. Bu kişi ile görüşüyor musunuz eğer görüşüyorsan yakalanırsan eşini aldatmış konumunda olacaksın . O saatten sonra kimse sana hakvermez..Bence bir an önce karar vermelisin..

bu durumda çocuğunuz da haliyle yok.. E sormadılarmı kimse oğlum kızım çocuk düşünmüyormusunuz bi sorununuz mu var. varsa bi doktora gidemezmisin demedilermi?
ha böyle bişey var konuş ayrıl canım nedir bu

anlarlar mı ki? siz yazınca içime umut doluyor ama işte bu konuda kafam karışık. ailem desteğim olacak mı? boşanmayı tereyağından kıl çeker gibi atlatabilecek miyim? bunların derdindeyim zaten.
Mutlaka anlayacaklardır merak etme,korkma,utanma.
Sen zaten bu duruma haddinden fazla sabretmişsin.Şu saatten sonra kimse kalkıp bir şey diyemez.
Cesaretini topla ve biran önce konuyu aç ailene.
Yoksa ömür boyu pişmanlık duyarsın.Sana da yazık.

Başka birine aşık oldum dediniz. Bu kişi ile görüşüyor musunuz eğer görüşüyorsan yakalanırsan eşini aldatmış konumunda olacaksın . O saatten sonra kimse sana hakvermez..Bence bir an önce karar vermelisin..
o kişinin haberi bile yok kendim çalıp oynuyorum :) her ne olursa olsun evli bir kadınım. sadece boşanırsam olur bir şey olacaksa da.

ÇOK ŞAŞKINIM :oha:

BAKIN AMCADA BABADA BİYERE KADAR YANİ SİZ ŞUANDADA SÖYLESENİZ DİLE KOLAY 12 YIL GEÇMİŞ SİZ SUÇLU DURUMDA OLUCAKSINIZ BÖYLE HAYAT GEÇMEZ Bİ ŞEKİLDE GAY OLAN EŞİNİZİ İKNA EDİN VE YOLUNUZA BAKIN SİZDE ERKEK VE ÇOCUK İHTİYACI DUYACAKSINIZ MUTLAKA...

2 veya 3. sayfada açıkladım ilk sorunuzun cevabını.

çocuk düşüncem yoktu benim gençken, şimdi de yok. sevmiyor değilim ama anne olma hayalim hiç olmadı işin açığı. gençliğimi yaşamadığım içindir belki de. çünkü aşk, sevgi ve hayatı yaşama konusunda eksik hissediyorum kendinmi. onları tamamlarsam ancak bir çocuk düşünürüm. tabii önce boşanmam lazım .

önümdeki yol uçsuz bucaksız görünüyor

Boşan ve önündeki engeli kaldır o zaman.
Harcayacak bir yılın daha yok.
Neyi bekliyorsun anlamadım adam gay ve duzelmeyecek.

Hic üzulme bence sen istemisin bu hayatini gay diye seni kullanmasinanneden izin veriyorsun seni paravan yapmisnhayatina.Para var die cekmek neden akrabaya gec sen istersen bitirirdin .

Cansu acikca konus bence esinle ben sevmek, sevilmek ,cocuk sahibi olmak istiyorum, senin durum da malum, Ya bosaniriz, ya da baskasinin cocuguna babalik yapicaksin sen sec artik

de.

Ailesi de biliyor ogullarinin durumunu senin basini bile bile yakmislar.

Ailesi, ogullari, senin hayatini ziyan ediyor. Dimdirekt bosan. Adamdan nesi varsa yoksa 12 yilina karsilik iste. Diceksin ki ya paralari vericeksin ya da herkes senin ve ailenin ne mal oldugunu ogrenecek hastaneden rapor alicam. Rezilligin duyulmasin istiyorsan paralari gorelim kardes diceksin.

Arabani da babandan al bir an once.

Nedir bu yahu senin ailen, onun ailesi herkes senin sirtina binmis gidiyor. At hepsini sirtindan bu kadar.

Ablacim bak paralara konarsan afedersin ama miktiret akrabayi falan parayi yer icer gezersin. Paralari kaptiktan sonra hicbirine ihtiyacin yok istemezsen hicbiriyle gorusme.

Sen bu isi becerecek gibi degilsin, sen bu yazdiklarimi al en iyisi bir avukata gotur. Alacagi tazminat ustunden anlasin. Tehdit santaj islerini sen avukata birak en iyisi onlar bizden iyi biliyor bu isleri:halay: Seni sessiz bulmuslar yiyorlar yok mu disli bir ablan, arkadasin falan?

Yakin bir yerde yasasam valla yardima gelirdim paralari nonos kocandan ve bencil ailesinden catir catir alirdim hem de komisyonsuz sadece mutluluk karsiliginda:halay::halay:

+1

Iyi de eşiniz sizin anne olma ihtimalinizi de elinizden almış.
Belki birgün çok pişman olacaksınız anne olmadığınız için.
12 yıl geçmiş zaten eşiniz kadar siz de hatalisiniz para pul için tercih etmişsiniz bu hayatı.
Ailelerin arası bozulacaksa da bozulur onların arası bozulmasın diye sizin hayatınız perişan mi olmaliydi?

Cansu acikca konus bence esinle ben sevmek, sevilmek ,cocuk sahibi olmak istiyorum, senin durum da malum, Ya bosaniriz, ya da baskasinin cocuguna babalik yapicaksin sen sec artik

de.

Ailesi de biliyor ogullarinin durumunu senin basini bile bile yakmislar.

Ailesi, ogullari, senin hayatini ziyan ediyor. Dimdirekt bosan. Adamdan nesi varsa yoksa 12 yilina karsilik iste. Diceksin ki ya paralari vericeksin ya da herkes senin ve ailenin ne mal oldugunu ogrenecek hastaneden rapor alicam. Rezilligin duyulmasin istiyorsan paralari gorelim kardes diceksin.

Arabani da babandan al bir an once.

Nedir bu yahu senin ailen, onun ailesi herkes senin sirtina binmis gidiyor. At hepsini sirtindan bu kadar.
+1

2 veya 3. sayfada açıkladım ilk sorunuzun cevabını.

çocuk düşüncem yoktu benim gençken, şimdi de yok. sevmiyor değilim ama anne olma hayalim hiç olmadı işin açığı. gençliğimi yaşamadığım içindir belki de. çünkü aşk, sevgi ve hayatı yaşama konusunda eksik hissediyorum kendinmi. onları tamamlarsam ancak bir çocuk düşünürüm. tabii önce boşanmam lazım .

önümdeki yol uçsuz bucaksız görünüyor
Biraz ne bileyim tuhaf geldi. Su anda eger bunu empoze ettirdiyseniz. Bosanma isi bence sizin icin daha kolay gibi..kararlarinizi baski olmadan aliyorsunuz eminimki torun bekleyen aileye yok bu bnm dusuncem diyebilyrsanz nasil oluyorda bosanma karariniz da doyemiyrsnz sasirdim simdi..

Anne babalariniz mutlaka cocuk niye yapmadiginizi sormustur..ne dediniz?
Olmuyor mu dediniz? Ben de bu kismi merak ettim......
Asil konuya gelirsek senin hayatin bitmis sen hala aileler ne der diye dusunuyorsun..bir daha dunyaya gelmiyceksin iyi dusun....esin akilli tabi bosanirsa tekrar evlendirecekler yeni esine gay oldugunu nasil kabul ettirecek bu yuzden bosanmayi goze alamiyor....ama sen al.

cinsellik olmadan nasıl dayandınız onca sene şaşırdım çocuk sesi uymak istemediniz mi evinizde soran hiç olmadı şaşkınım bile bile nasıl kabul ettiniz o 2 seneyi

O zaman direk babana danış
Ben yıllrdır senin için sabrediyorum baba

Aramızda hiç bir ilişki yok olmadı da, sen kardeşinle kötü olursun sandım sustum

Bana sen akıl ver şimdi ne yapayım de
Beni kardeşimden etme derse- ki bu bana anlamsız geliyor- sürdürmeye devam edersin

Yok kızım senden değerli değil kimse derse boşarsın

Seni frenkeyen şey babansa birtek yapmam gereken bu

Kısırım ben soyu tukenmesin escagizimin bosanalim ki coluk cocuk sahibi olsun desen? Hic hamile kalma sansim yokmus asla ve kat'a desen?

Ailen için kendi hayatını feda etme.. aileler koparsa kopsun. En baştan sizi zorla evlendirmek hataydı zaten. Bunun böyle olacağını bilmeleri lazımdı. Şimdi sonucuna katlansınlar. Senin ruh sağlığın bozulmuş durumda ve kmsenin haberi yokken ailem ailem diye gezme ortada...

Ablacim bak paralara konarsan afedersin ama miktiret akrabayi falan parayi yer icer gezersin. Paralari kaptiktan sonra hicbirine ihtiyacin yok istemezsen hicbiriyle gorusme.

Sen bu isi becerecek gibi degilsin, sen bu yazdiklarimi al en iyisi bir avukata gotur. Alacagi tazminat ustunden anlasin. Tehdit santaj islerini sen avukata birak en iyisi onlar bizden iyi biliyor bu isleri:halay: Seni sessiz bulmuslar yiyorlar yok mu disli bir ablan, arkadasin falan?

Yakin bir yerde yasasam valla yardima gelirdim paralari nonos kocandan ve bencil ailesinden catir catir alirdim hem de komisyonsuz sadece mutluluk karsiliginda:halay::halay:

Cherry'mm ya bir gün gülme krizinden öleceğim senin yüzünden.

Lütfen hiç banlanma sen :KK70: :KK70:

Konu sahibi eğer aklın varsa bu kızı dinlersin.

konussam aileler arasında kıyamet kopar die sustum zaten :KK43:
hem gay desem inanmazlar bile bana iftira derler kavga cıkar bilmem ne diye düşüne düşüne hala evli duruyorum. biri cesaret verse ipleri koparacak gibiyim ama kimse beni yüreklendirmiyor samimi bir ablam var manevi, ona anlattım gay oldugu kısmı haric o bile aileleriniz kopar baban kardesinden olur deyince kalakaldım :KK43:
Esine adam gibi bosanirsa kimseye gay oldugunu soylemeyecegini soylesen? Belki yola gelir.. Boyle is mi olur ya? Gay oldugunu bile bile kalkip evleniyor, bi genc kizin hayatini mahvediyor resmen, sonra da kaaccc sene boyunca mahkum ediyor bu hayata, neden yani, nicin katlanacaksin? Sevmek, sevilmek, esinle oynasmak, coluk cocuk yapmak hakkin degil mi? Hani insan evlenir, Allah korusun saglik sorunlari olur, baska seyler olur, elele devam edersin yine de ama burda hem resmen zorla evlendirmek var hem gay bi koca var (bu durumu degistirmeye de niyeti yok gibi) hem de kustahca hadsizce kadinin hayatina ipotek koyup boyle devam etmesini istemek var! Ne hakla?
Nerden tutsan elinde kalir..
Ya kocan biseyler yapacak ya da sen..

Son düzenleme:
X