Derdim vardı.....

• Konu Sahibi LayLayLomHop
zaferın cok buyukmus canım tebrık ederım dahasının gelmesı temennısıyle..:Saruboceq:a.s.

Ayakta alkışlamak gerekiyor seni aslında....
Bliyorum ki bu azminle daha ne imkansızlıklardan imkan yaratıp çok güzel bir mesleğe sahip olacaksın...

Biliyorum ki o tırtıl kozasından çıkıp, bir gün çok güzel bir kelebek olacak.... Daha nice başarılara kanat çırpman dileğiyle... Şeniz

Ne mutlu sana balböceği. Seni yürekten tebrik ediyorum. O küçük yaşınla,
o aklınla öyle güzel başarmışsın ki hayata tutunmayı, yanlışlara sapmadan,
doğruda ilerlemeyi, Allah yolunu açık etsin. Eminim çok daha güzel şeyler
başaracaksın....

aminnn ablalarım arkadaslarım inşallah allah mükafatımı verir a.s.

canım tebrik ederim azmine ve mantığına hayran kalmamak mümkün değil dediğin gibi elinde bütün imkanlar varken okumayan kendini geliştirmeye çalışmayan tek derdi giyim kuşam aşk meşk olan çok kız var sende onlar için çok güzel bi örneksin tabi anlarlarsa...

aminnn ablalarım arkadaslarım inşallah allah mükafatımı verir a.s.

Verecek insallah....yeterki sen bu azimle devam et canim...:nazar:

Ben 5 yasinda almanyaya geldim...burda okudum...yabanci düsmanligida gördüm...zorluklarda yasadim...Her ne kadar buranin egitim durumu rahatsa bir yabanci olarak bir almanla ayni sansa sahip olamiyorsun herzaman malesef...:nazar:

Annem Babam okumamiz icin daima destek verdiler...okuyun kizim dediler..a.s

Simdi memur olarak calistigim devlet dairesinin ofisini kücükken rahmetli annemle beraber temizlige giderdim...yeri geldi almanin pisligni temizledik yeri geldi domuz etlerinin icinde mezbada calistik....Annem iste görün kizim siz benim gibi temizlige gitmeyin okuyun....bir meslek sahibi olun...kimseye muhtac olmayin derdi....

Evet dedim 11-12 yasinda bir cocuktum....gün gelecek bende burda masa basinda oturacam...gün gelecek bir türk olarak onlardan üstün olacagim...gün gelecek annem buraya temizlige degil beni is yerimde ziyaret etmeye gelecek....a.s
Direndim okudum...hem calistim hem okudum....basardim allahin izini ile...simdi yeri geldigi zaman onlara emir veren benim.....Annemle karda kista gelip temizlik yaptigmiz ofisde bende masabasinda oturuyorum hemde kapida ismim yaziyor...türk ismi...ve annem beni ziyarete gelmisti...gururla kizim burda calisiyor demisti...en güzel mükfatda buydu benim icin..:çok üzgünüm:

Verdigim emeklerin karsiligni gördüm cok sükür...sende göreceksin...hayalini gözünde canlandirarak yasa canim...Umarim hersey gönlünce olur:1hug:

canım benim can-ı gönülden tebrik ediyorum seni :lepi: :lepi:

seni tebrik ediyorum canım benim....:nazar:
kutluyorum azmini....:1hug:
ve bu örnek hareketinden dolayı sana eşekkür ederim canım.....
a.s.

tebrik ediyorum canım azmini. inşallah dileklerine kavuşursun.

umarım, üniversiteyi de bitirirsin. sende bu yürek oldukça ,çok şeyi başarırsın.. seni tebrik ediyorum...

Çok duygulandım ya..Umarım yazdıkların başkalarına da örnek olur kardeşim..Tebrik ediyorum seni..İnancını ve azmini yitirme hiç bir zaman..

aferin sana yawrrmm örnek oldun kızlara :)))))))))))yürüüüü beeeşakkıdı

tebrikler balböceği azmedenin elinden hiçbir şey kurtulmaz akıllı bir kızmışsın doğru olanı yapmışsın
babanında yıllar sonrada olsa hatasından dönmesi güzel bir gelişme olmuş
umarım bundan sonra babanla çok güzel günler geçirirsin

amin teşekkür ederim böylede gider inşallah a.s.

Kardeşim yürekten kutlarım seni.Bu azimle eminim en iyi yerleri kazanır,meslek sahibi olur ve kendi ayklarının üstünde durmayı başarırsın.Senin bu gayretin servetleri imkanları olup okumanın kıymetini bilmeyen kardeşlerimize örnek olsun.başarılarının devamını dilerim allah gönlüne göre versin.

valla tatdir edilecek bir davranış o yaşta o akıl
kader seni mevki sahibi yapmak istemedi ama sen kaderine boyun egmedin
cabalarının devamı senin için çok yararlı olacak umarım çok iyi yerlere gelirsin umarım hayatın boyunca kendi ayaklarının üzerinde durursun

Alk%FD%FE.gif

işallah herşey gönlünce olur..

X