Detox ile zayıflama

moonly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2010
48
32
Merhaba hanımlar 30 yaşındayım 2 yaşında bir kızım var...Yıllardır kilo alma verme derdinden bıktım usandım,en son geçen yıl Cuma Zayıflama Yarışları 14. Takıma girerek 21 kilo verdim şaka gibiydi kendimi tanıyamıyordum 81 kilodan 60 kiloya düşmüştüm...Sonra araya Ramazanın ve yaz tatilinin girmesiyle hafif kilo almaya başladım ilk bikaç kilo verebilme gatantimi düşünerek rahatsız etmedi beni sonra 2-3 kilo oldu 5 kilo.Ardından tekrar takıma katılmaya çalıştım ama yapamıyordum arkadaşlarım destek oluyor ama ben kaçıyordum neyse böylelikle 1 yıl geçti ve şuan 68 kiloyum en azından öyle sanıyorum 2 kilo ver 66 ol sonra 3 kilo al şeklinde gidip geliyor durumum halbuki şımarmasam şuan herşey kontrol altında olabilirdi...
Günlerdir düşünüyorum bukadar kiloyu nasıl vermiştim diye evet çok az yiyerek delice motive olarak vermiştim...Dukan yapmıştım bazen günde 1 öğün yemiştim bazen detoxlar yapmıştım ama vermiştim kurtulmuştum...Bugün tekrar eski listelerime döndüm 1 haftalık karabuğday detoksumu yapıcam ardından o anki ruh halime göre farklı listeler uygulicam ve 1 eylüle kadar kurtulucam bu fazlalıklarımdannn!!!!

Sİzleridr beklerimmm...
BUgün öğlen karabuğday lapası yoğurt ve salatalık yedim
Akşamda domates çorbası içtim..
Aylardır öyle delice yemek yiyorumki midem genişlemiş şuan açım dabah olsunda karabuğdayımı yesem diye bekliyorum...
KARAbuğday kimine iğrenç gelebiliyor ama ben tadını çok seviyorum

Bende detoxa basladim bugun. Açlıktan uyuyamıyorum :KK70:

Valla bu detox isi hic akilli isi degil ben bunu anladim ama pes etmek yok :KK49:

Ben de 1 hafta boyunca öğle yemeği yerine
1bardak kefir
10 dal maydonoz
1 ufak salatalık
Rondodan geçirip içiçem bakalım. Yağları yakıyormuş. Aynı zaman da hamile kalabilmek için soğan kürü yapıyorum. Hamile kalmadan 5 kilo verebilsem çok güzel olur

Ben de 1 hafta boyunca öğle yemeği yerine
1bardak kefir
10 dal maydonoz
1 ufak salatalık
Rondodan geçirip içiçem bakalım. Yağları yakıyormuş. Aynı zaman da hamile kalabilmek için soğan kürü yapıyorum. Hamile kalmadan 5 kilo verebilsem çok güzel olur
InsAllah verirsin. Vitamin aliyormusun? Bi vitamin vardı zayıflarken vücudun sarkmasını engelliyormuş bulamadım unuttum :KK43: kilo verdimde sarkacak yerlerimi düşünüyorum :) guzel fıkır seninkide bende kullanabilirim detox olarak tskrlr :* sonucunu buraya yazarsan sevinirim. Başkalarınada fikir olur

Yok vitamin kullanmıyorum sarkmalar için. Ama pilates topu üstünde günde 5 set 50 şer adet mekik çekiyorum. En büyük sıkıntım göbek Zaten ‍♀️

Yok vitamin kullanmıyorum sarkmalar için. Ama pilates topu üstünde günde 5 set 50 şer adet mekik çekiyorum. En büyük sıkıntım göbek Zaten ‍♀️
Benimde bacaklar kollar zayıf göbeğim var çok alakasız vücut hatlarim. 30% spor 70% diyet diyorlar göbek için ben anlamadım gitti sabah karnım dümdüz ilerleyen saatlerde şişiyorum resmen belki kaslar zayif

Benimde bacaklar kollar zayıf göbeğim var çok alakasız vücut hatlarim. 30% spor 70% diyet diyorlar göbek için ben anlamadım gitti sabah karnım dümdüz ilerleyen saatlerde şişiyorum resmen belki kaslar zayif

Denemedim ama saf zeytinyağı ile pul biberi karıştırıp göbeğe strech film ile sarıp yatan bir tanıdığım bir gece de 2 cm incelme olduğunu söyledi. Bu sıcaklarda durulmaz öyle diye denemedim. Birde her hangi bir vücut losyonu (2kaşık)ile bir kaşık kadar taze zencefili karıştırıp onu sarıp yatanlar da var. Ama denemedim

Denemedim ama saf zeytinyağı ile pul biberi karıştırıp göbeğe strech film ile sarıp yatan bir tanıdığım bir gece de 2 cm incelme olduğunu söyledi. Bu sıcaklarda durulmaz öyle diye denemedim. Birde her hangi bir vücut losyonu (2kaşık)ile bir kaşık kadar taze zencefili karıştırıp onu sarıp yatanlar da var. Ama denemedim
Bende korse gibi birşey var göbek için sauna gibi sarıyorsun terliyorsun ama ben ölçmedim inanmiorum 2 cm gideceğine cunki 10 gece yapsan 20 cm gitmez yani bence o o anlık oluyo sonra çıkarınca normale donuyo. Ama terleyip faydası olabilir. Yoğurt kurude var hanı pulbiber limon ve yoğurt karıştırıp yatmadan yiyorsun gece yag yakiorsun. Ben 3 gün yaptım sonra üşendim yapamadım dahada

Zaten pul biber ile sarma olayı yanlış bilmiyorsam 15 günde bir yapılabiliyor sadece. Her gün yaparsan sonunda Yok olursun

Bugünde diyetime uydum şuan sütlü kayfee içicemmmm...Haftaya çarşama tartılıcammm haftasonunuda atlatırsam gerisi kolay bnm için:dua:

Bende korse gibi birşey var göbek için sauna gibi sarıyorsun terliyorsun ama ben ölçmedim inanmiorum 2 cm gideceğine cunki 10 gece yapsan 20 cm gitmez yani bence o o anlık oluyo sonra çıkarınca normale donuyo. Ama terleyip faydası olabilir. Yoğurt kurude var hanı pulbiber limon ve yoğurt karıştırıp yatmadan yiyorsun gece yag yakiorsun. Ben 3 gün yaptım sonra üşendim yapamadım dahada
Bnde öyle şeylere hep üşenirim yapamamm ne geldiyse başıma hazır yemekten geldi zatennn:KK43:

X