dikkat dikkat herkes nerdeeee

evet tr den geldim malesef. :çok üzgünüm::çok üzgünüm:4,5 sene oluyor.ama sevmiyorum burayi:1no2::1no2:

ben almanyada dogup büyüdüm ama bende hic sevmiyorum canim :çok üzgünüm:

hayat ne kadar farkli dimi almanyada?

Ben Antalyada calisiyorum yazlari, bu sene kismetse temelli dönecegim insallah tr ye..

Almanyada hayat yok ya :çok üzgünüm:

sen simdi almanyada mi yasiyorsun. anlayamadim canim.fisfisfisfisfisfis profilinde antalya yaziyorda
burda günler gecmek bilmiyor. hersey cok farkli burda. havasi baska, insanlari baska. biktim biktimmmmmmmmm

sen simdi almanyada mi yasiyorsun. anlayamadim canim.fisfisfisfisfisfis profilinde antalya yaziyorda
burda günler gecmek bilmiyor. hersey cok farkli burda. havasi baska, insanlari baska. biktim biktimmmmmmmmm

almanyada dogdum büyüdüm canim.. liseyi de almanyada bitirdim. Zaten her sene antalyadaydik, orda akrabalarim cok. Sonra ben bi 5ay kaldim, calistim orda otelde.
Antalya benim canim memleketim, havasi suyu herseyi güzel yaŞeniz

Bu yaz kismetse evlendigimde antalyaya temelli yerlesecegim insallah.

Haklisin ya havasi buz gibi, dogru düzgün bi sicak bile olmaz.. millet günesi gördü mü hemen kendini disariya atiyor.. yagmur, kar, buz.. sevmiyorum almanyanin havasini ya:teselli:

al benden de o kadar. ama bizde dönmeyi düsünüyoruz. 4. ay gibi. insallah bir sorun cikmazda dönerim bir an önce memleketime:sm_cool::sm_cool:

al benden de o kadar. ama bizde dönmeyi düsünüyoruz. 4. ay gibi. insallah bir sorun cikmazda dönerim bir an önce memleketime:sm_cool::sm_cool:

bak bu iyi bi haber iste hihoyyyt cok sevindim canim, umarim herseyin hayirlisi olur sizin icin hihoyyyt esini nasil ikna edebildin :jeyyar::jeyyar:

bak bu iyi bi haber iste hihoyyyt cok sevindim canim, umarim herseyin hayirlisi olur sizin icin hihoyyyt esini nasil ikna edebildin :jeyyar::jeyyar:
esim benden daha cok istiyor zaten. önce o istemisti. bende neden olmasin dedim.
türkiye de 5 ay kaldi, tekrar dönmek istemedi almanya ya:dance::dance:

esim benden daha cok istiyor zaten. önce o istemisti. bende neden olmasin dedim.
türkiye de 5 ay kaldi, tekrar dönmek istemedi almanya ya:dance::dance:

aynen canim ya insan hic istemiyor dönmeyi.. peki esin oturumunu ne yapacak? her 6 ayda bir giris cikis mi yapacak?

aynen canim ya insan hic istemiyor dönmeyi.. peki esin oturumunu ne yapacak? her 6 ayda bir giris cikis mi yapacak?
evet canim bende esimde cocuklarda pasaportumuzu öldürmek istemiyoruz. 6 ayda bir giris cikis yapariz. hem degisiklik olur bizim icinde. bakalim hayirlisi

oh be hoşgeldiniz arkadaşlar ya nerelerdeydiniz.sesimi duymuşssunuz sonunda
mutluluk reçetem sen nerde oturuyosun antalyada

canim akrabalarim cok antalyada.. evlenince konyaalti liman gibi düsünüyoruz.. ama simdi ki evimiz lara tarafinda.

sen nerdesin?

insallah herseyin hayirlisi olur herkes icin.candy hg. biz ne zamandir buralardayiz sen yoksun.
neyse kizlar cikmam gerekior. kendinize iyi bakina.s.a.s. sonra görüsürüz

canım bende dedemana yakınım.ama bende buraya geleli 6 ay falan oldu heryeri çok ii bilmiorum yani.
deryacım bende buralardayım artık inşallah netimde yine bi arıza olmazsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…