Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

YETER için AYETEL KÜRSİ listesi

KARDELEN....................15bitti
DERİN..........................15
BONCUK.......................15bitti
KARDELOŞ...................15
DURU..........................15
ALEYNA.......................15
ELAEZEL......................15
SELİNA........................15bitti
EBRAR........................15bitti
SEVTUN......................15bitti
ANATOLİA...................10bitti
WAY...........................10
ELİXSİR......................15bitti
KARDELENBHR...............10
EMEL5........................10bitti
SAMYELİ.....................10
BANU.........................10
TOSTİ........................10BİTTİ
MİRANDA.....................10
LAGRİMA....................10bitti
UMUTBİZİMOLSUN.......10
NANELİŞKR.................10bitti
PELİN.........................10
EGAL..........................10
DERDA........................10
BİRSEN........................8bitti

KARDELOŞ için AYETEL KÜRSİ listesi

KARDELEN....................15bitti
DERİN..........................15
BONCUK.......................15bitti
DURU...........................15
ALEYNA.......................15
ELAEZEL......................15
SELİNA........................15bitti
YETER.........................15bitti
SEVTUN......................15bitti
EBRAR........................15bitti
ANATOLİA...................10bitti
WAY...........................10
ELİXSİR......................15bitti
KARDELENBHR...............10
EMEL5........................10bitti
TOSTİ........................10BİTTİ
SAMYELİ.....................10
BANU..........................10
MİRANDA....................10
LAGRİMA.....................10bitti
UMUTBİZİMOLSUN........10
NANELİŞKR..................10bitti
PELİN..........................10
EGAL...........................1O
DERDA.........................10
BİRSEN........................8bitti

vallahi annesi de neyapsin bir tarafdan o agladi birtarafdan arkadasim evlat isde dedi neyapayim oldursem ne care bende dedim biz senden oldurmen icin degil sadece uzak tut kizini en iyi taniyan sensin falan deik ama kadinda perisan oldu kizin num aldim arkdasimin kocasindan konustul kizla agzima geleni saydim ama ne fayda kime dedim ki afedersiniz hemde cok ozur diliyorum buyuzden kiz ilk kes birlikte olmus onunla zaten arkadasimda bunu okumus msjda delirdi cildirdi kizda diyor benim ilk erkegim o sonda o olacak...
ben aramanızın doğru olduğunu düşünmüyorum açıkcası,öyle olunca karşı tarafa daha bi güç geliyo çünkü,zaten arsız olmasaydı bu durumu yaşamazdı,dahada arsızlaşıyo aranınca o tip kadınlar.
dua etmekten başka yapılacak bişey yok şu durumda,rabbim arkadaşını hayırlarla karşılaştırsın,hepimizin huzurunu muhafaza etsin inşallah.

doğru diyorsun canım bizde bir birimizi özleyelim nasılsın canım beni artık merak eden ve yazan yok artık gelemiyorum diye merak etmiyorlar :63::63::63::63::63:
kızlar az önce geldiğimde herkesten alıntı yaptım ama gitmiyo artık alıntı yapmıyacağım küstüm:63::63::63::63::63:
bazen olabiliyo way cım öyle,karakter fazla oluncada oluyo,hanımlar sımılleri fazla fazla kullanıyolar da:KK24::KK24::KK24:
canı ya bu ayın 15 demi yapıcaz onu anlıyamadım paylaştıgın içın cok teşekkür ederim
nisan 15 kız,nisan yağmuru yani,ama lagrima nın dediği gibi normal yağmurlada yapılabilir,neticede ameller niyetlere göre ve yağmur zaten berekettir.
Canlarım bugün gördüm yavrumu maşallah öyle güzel atıyorduki kalbi yavrumun çok değişik bir duyguydu onu duymak resmen oda nın içini doldurdu o ses rabbim herkese yaşatsın inşallah bu duyguyuu aminnn
ayyyy,maşallah,rabbim nazarlardan saklasın inşallah:KK49:
allah sabır versin canım çok zor
umarım tekrardan gelir meleğin

kuzummm görüşemedik ya inanki girdiğin saatlerde bende seni aradım cevap vermedin dedim bu yine geziyo bukadar olur .ya ezel olunca dünyayla ilişkimi kesiyom cano biliyon

saol kuzum allah razı olsun biraz daha iyiyim arkadaşların tavsiyelerini uyguluyorum iyi geldi
senin kırmızılar gelmez inşallah ya nediyim hayırlısı olsun
dualarıda işaretliyorum şimdi

evet canım bazen oluyo neden bende anlamıyorum

aldırmadı yaa bebek düştü çok kötü oldum ağladım çok o andada eşim aradı tahmin etmiş ağlıyacağımı o arayınca daha fena oldum yaşadıklarım geldi aklıma

güzel kardeşim herşey gönlünce olur inşallah emeklerin boşa çıkmaz

:KK1::KK1:
birsen yaa alemsin kız burda çoğunlukla kimse kendi adını kullanmıyo şimdi diycenki ben kendi adımı kullanıyorum bişey diyemem ben uygun görmediğim için kullanmıyorum kuzu ama hepiniz gayet iyi biliyosunuz değilmi??:KK60::KK60:
tavsiyelerin için çok saol kuzum elma yok evde şuanda daha iyiyim kardeloş sirke demişti onu yaptım iyi geldi inşallah geçer buarada senin ağrıların nasıl oldu

cano öncelikle geçmiş olsun kurtulmasına sevindim
ayrıca merak etmedim çünkü yoğun olduğunu biliyodum ama aklımdaydın
buarada arkadaşını iyi biliyosun tarhanayla aram yok aferim sana :KK9::KK9:

ben yaptım canım ama malesef bi sonuç alamadım zaten denemediğim yöntem kalmadıki :KK59:

allah sabır versin arkadaşına çok zor bir durum allah ıslah etsin kocasınıda :KK47::KK47:

garibim bence çokda kötü değil endişelenme sen soğanı yap bakalım şifa olur inşallah şimdidende tüpbebeği düşünme inşallah gelir kendiliğinden
ayrıca tiroit için ilaç kullanıyorum canım zaten hemen düşüyo allahım şifa versin ben değerim normale dönünce 7 kilo verdim darısı sana
ayrıca tavsiyen için çok saol bende bugün tavuksuyuna çorba yaptım bol limonlu içtim :KK34:

yorgunsun sanırsam iyi geceler canom

:KK20::KK20:
öyle düşünmek yok kuzum niye öyle dedin şimdi burda herkes birbirini özler merak eder sen zaten giriyosun hemen hemen hergün canım :KK34::KK19:

allahım kabul etsin canım senide kaçırdım yaa

semroş hayırdır ne ağrısı canım adet ağrısı filanmı
cano,sirkenin iyi gelmesine sevindim gerçekten,aslında sofrada sirke bulundurmak sünnetmiş de,tadı biraz keskin olduğundan pek kulalanamıyoz,şifa niyetine hep kullanmalıyız aslında.
bildiğini biliyodum ayrıca:KK34:
şimdilik dişimle çok iyi anlaşıyoz,sevindirik oldum kız bi günde halledildi diye,maşallah diyim bari.
Ya kızlar geçmişteydim onca alıntı yaptım cevapladım KK geçici süre bakımda dedi ne olur affedin tekrar dönemiycem.
Düşük yapan arkadaşımız çok üzüldüm.Miranda canım Allah tamamına erdirsin inşallah.Troid sorunu olan arkadaş inan ağlancak kadar kötü durumda değilsi ilacını iç sakın tedirgin olma ben cerrahpaşanın prof gidiyorum hiç korkma dedi ay kızlar isimleri karıştırmamak için yazmıyorum eşiyle tartışan hepimiz bu dönemlerde yaşadık çok stres oluyor günlü saatli olunca relax ol canım ay valla unuttum kızlar Kardelen geçmiş olsun canım dişin için bu gün için özür kızlar öpüyorum sizi.
sağol canım,ilgin için teşekkürler.
Evet canım konuşamadık nasıl oldun iyisindir inşallah benim çok az düzelme var ama doktor bademciklerin alınması lazım dedi valla ben 35000 bakıma girdim canım.
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
bu gidişle daha çok bakımlara gireriz kız biz:KK60::KK60::KK60:
selam canım iyisindir inş.daha 1.5 senelik evliyiz canım ya bu kadar çabuk mu tartışmalar başlar,üstelik sebepsiz ufak tefek şeyler.canım çok sıkkın.bebeğim mutlu bir yuvada olmıcaksa benim için ne önemi var hamile kalmanın.rabbim uzun süredir bekleyenlere analı babalı büyüyeceklere nasip etsin inş.

önemli değil canım ya ismimi yazıyorsun yeterli.evt küslük iyi bişey değil çünkü en ufak bişeyden tartıştık 2 gün oldu küsüz dün akşamda tartışmanın devamı geldi ne dediysem aksine yorumluyor.çocuk mevzusu açılıncada senin derdin belli çocuğum olmuyo diye böylesin diyor.dr bile ona çocuğun olmuyor demedi ki ben böyle düşüneyim.ayrıca ben çocuk doğurmak için evlenmedim ki.geçenlerde de alışveriş merkezinde gezerken hep çocukları görünce duygulandım dedim bizim ne zaman çocuğumuz olucak bizde böyle gezicekmiyiz o günleri görücekmiyiz dedim,inş hayırlısı dedi.bende dedim eğer tüm imkanlar biter ve çocuğumuz olmazsa kimsesiz bir çocuk büyütürüz dedim.ama o akşamki tartışmada bunları unutup başka yerlere çekti konuyu.canım sıkkın rabbim yol göstersin ona yalvarıyorum sadece şuan.çünkü mantıklı düşünemiyorum.dişin içinde geçmiş olsun bu arada canım
ebrar abla terapi demişsin,psikolog gibi bişey mi demek istedin.eğer öyle bişeyse eşler beraber gitmesi gerekmezmi.bilmiyorum zaten çıkmaz yolda etrafıma bakınıyorum şuan.rabbim yardımcım olsun.
evliliğin başında daha çok kavga ediliyo tatlım,ben kendimi yeyip bitirdiydim,daha çok yeni evliyiz,nedir bu kavgalar diye,helede yumurtlama günlerinde olunca,dahada strese girdim ki çocuk nasıl yapcaz bu küslüklerle diye.
erkekler bizim kadar duygusal olamıyolar malesef,birazcık sen alttan alcaksın,senin alttan aldığını gördükçe,o da alttan almaya alışcak,malesef ki,erkeklere vermeden alamıyosun canım,gerçekten bu böyle,halbuki benim eşim dünyanın en sakin insanlarından biridir ama karılarından erkeklik vasfını görmeyi,illa pohpohlanmayı,hep haklı olmayı istiyolar ve zamanla kuvvetleniyo sevgi bağları.
ben geldimmmmmmmm
artık bu ayrılık yeterrrrrrrrrrrr
sizleri çok özledimmmmmmmmm
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
hepiniz iyisinizdir ben iyiyim hamd olsun
sizlerde ne var ne yok geçmişi okuyum dedim ama o kadar ilerlemişki akşama kadar anca biter
o yüzden gözüm kesmedi ben geldim ama kimseciklerrrrrrr yok nerdesiniz bakalımmmmmmmm

ben işlerimi bitirdim sayılır ufak tefek ince işlerim kaldı badana işim bitti kapılar takıldı parkeler döşendi
rabbime şükür azıcık bi işim kaldı
pazar günü de annem ameliyat olcak pazar yatıcak pazartesi guatrdan ameliyat olacak yani sizlerle
uzunnnnnnn bi süre gene ayrı kalacağım ama sağlık olsun dimi canlar pazardan itibaren anneme geçicem canlar artık ne zaman dönerim bilmiorum hepinizi çok ama çok seviyorum allahıma emanet olun hepinizi:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
hoş geldin,anneciğine geçmiş olsun,yeni evin,yani yeni şeklin hayırlı uğurlu olur inşallah canım.

hadi bee kuzu ne okuyosun destanmı senden sonra girdim alıntı yaptım cevapladım sende hala ses seda yok çıkıcam ben işim var bugün akşama kadar yokum

kanda pıhtılaşma var anladıgım kadarı ile değilmi*? nacizena tavsiye vereblirim eğer kanda pıhtılaşma varsa herbalife ın omega 3 ü var.. kalp damar beslenmesi yapıyor ve kanın pıhtılaşmasını vs engelliyor ama düzenli kullanımda.. istersen kullan zaten vücudun ihtiiyacıda omega yediğimiz gıdalardan alamıyoruz.. şöyle bir örnek verebilirim bi müşterim vardı 2 kere kandaki pıhtılaşmadan cocugunu düşürdü omega ve vitamin tabletlerimizi kullandı şuan kızı var 1.5 yaşında.. hani sende istersen kullan..
canım ben 10 yıllık evliyim
3 tane düşüğüm var kolay hamile kalamıyorum oluncada düşüyo nedenide kesin olmamakla brlikte pıhtılaşma sorunumdan onun haricinde tiroit ve adet düzensizliklerim var .ama doktorlara göre sebepsiz infertiliteyiz .
beyin gücünü çok kullandım tatlım yapmadığım şeyde kalmadı ama yok işte zaten artık bıraktım oluruna insan yıllardır bekliyo olunca artık azda olsa ümitsizliğe düşüyo allahım hepimizin yardımcısı olsun

canım ya kıyamam o korku bendede var inanki herşeyden korkuyorum allah sonumuzu hayır etsin

banucum selam canım nasılsın?adet günün nezamandı inşallah olmazsın tatlışım
buarada dua yazmıştım haberin varmı ?
ya kışın çok zor aslında diyet yapmak geceler uzunya insan çok acıkıyo yaa helede bizim gibi gece kuşları :KK1:

Yok be canım olmasamda o kadar çok ilaç kullandımki 4 tür antibiyotik çocukmu kalır.27 şubat canım Hiç sorma ya oturdukça acıkıyo insan poff

ebrar ablacım banu ablacım selinacım kardelencim waycım unuttuğum olduysa kusura bakmayın ne olur hepinize teşekkür edeerim kıl payı kaçırdım gene yawwwwwwwwwwwww
saolun allah razı olsun

Son düzenleme:
:KK48::KK48:ay ay sendemi çok özledin beni :KK1::KK1:
iyi sevindim canım memnun kal bakalım
ben iyiyim işlerim var dışarı çıkıcam
evet canım,çok özledim seni:KK16:
ebrar ablacım banu ablacım selinacım kardelencim waycım unuttuğum olduysa kusura bakmayın ne olur hepinize teşekkür edeerim kıl payı kaçırdım gene yawwwwwwwwwwwww
saolun allah razı olsun

yooo,hala burdayız,ama sen yoksun.:KK23:

iyiyim canım,hamdolsun,nasıl evin şekli içine sindi inşallah?
temizliğinde bitmiş,güle güle eskit canım.:KK31:

sindi gerçekten çünki evimin içi çok eskiydi mineflo vardı heryerde kapılar eski kapıydı şimdi şahane oldu cnm boyası süper oldu fıstık yeşiliydi şimdi kumbeji oldu ışıl ışıl oldu ya çok yorulduk ama değdi yani şimdi tefarruat işlerim var ince işler bide en önemlisi mutfağıma hiç ellemedim şimdi onları yapıorum bugün biraz rahatladım o yüzden giriorum bide çok özledim sizleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sindi gerçekten çünki evimin içi çok eskiydi mineflo vardı heryerde kapılar eski kapıydı şimdi şahane oldu cnm boyası süper oldu fıstık yeşiliydi şimdi kumbeji oldu ışıl ışıl oldu ya çok yorulduk ama değdi yani şimdi tefarruat işlerim var ince işler bide en önemlisi mutfağıma hiç ellemedim şimdi onları yapıorum bugün biraz rahatladım o yüzden giriorum bide çok özledim sizleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sevindim canım,rabbim yenilenmiş evine birde bebek nasib eder inşallah:KK49:

iyiyim diyeyim iyi olayim...cok samami oldugum arakdasim esinden ayrildi resmi olarak bosanmadilar ama ne zamandan beri arkadasm sabrediyordu ama patladi artik isden ciktikdan sonra bana geldik yapma etme dediysemde evi terketti bende de kalmadi ablasininn yanina hollandaya gitti...kocasi yaklasik 5 yildan beri bisiyle ve ne yaptiysada olmadi vazgecmedi bir turlu ondan esinide birakmadi onuda artik dayanamayip gitti birde isi de var calisiyor yine patrondan 3haftalik izin aldimda verdi bari isinden olmasin cunku sonunun ne olacagi belli degil...ne yapsin artik benimde beynim durdu ikitane ikiz bir tane de oglu var...akil verin lutfen kizlar...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

uzuldum arkadasina canim,rabbim hakkinda hayirlisini nasip etsin..esini hidayete erdirisin insallah:KK16:

resul-i ekrem sallallahü aleyhi ve sellemin şöyle buyurdugu rivayet edilir:
-cebrail aleyhisselam bana şöyle bir ilaç ögrettiki o varken ne başka bir ilaca muhtaç olurum nede doktora.
ebu bekir,ömer,osman ve ali radiyallahü anhüm:
-o ilaç nedir?ey ALLAHIN resülü bizim ona ihtiyacımız vardır derler.
yagmur suyundan bir miktar su alınır.üzerine fatiha suresi,ihlas suresi,kul euzü birabbil felakı,kul euzü birabbinnası ve ayetelkursi her biri yetmiş kerre olmak üzere okunup,akşam sabah yedi gün o sudan içilirse,beni hak peygamber olarak gönderen ALLAHA yemin ederim bana cebrail dediki:bu sudan kim içerse ALLAHU TEALA onun vücudundan her türlü hastalıgı giderir.onu bütün hastalık ve sancılarından kurtarır. kim osudan karısına içirip onunla cima ederse ALLAHIN izniyle HAMİLE kalır.göz agrısını,balgamı,gögüs ve diş agrılarını keser.bunun faydalarını saymakla bitmez.denilmiştir.
kızlar yagmur yagsaydı ben okuyacaktım artık yagmurun yagmasını bekliyecem ben napalım...15 ten mayıs 15 e kadar olan yağmur suyuymuşşş

ilk defa duyuyorum:KK53::KK53:paylasim icin sagol canim..yagmur suyunun bitkiler ve ciceklre cok faydasi oldugunu bilirdim,ama insanlara faydasi oldugunu bilmiyordum..gerci eskiden annane ve dedelerimiz hem yagmur suyunu icer hemde yikanmada kullanirmis:44:

kızlarr bide de netten bakındım şu duaların okunması tavsiye ediliyormuş,mevlam isteyen herkese nasip etsin,buyrun;

Çocuk Düşmemesi ıçin

--------------------------------------------------------------------------------
Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp:

"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar. (7)

--------------------------------------------------------------------------------
Çocuğun Huyunun güzelleşmesi

Kötü huylu çocuğu olan bir kimse:

"Ya Mukît" ismini 7 kere bir boş kaba okusa ve o kabı su ile doldurup o kötü huylu çocuğuna içirse Allah'ın izniyle o çocuğun huyu güzelleşir. (7)

Çocuğun ıtaatkar Olması ıçin

Eğer, bir kimsenin oğlu kendine itaat etmezse şehadet parmağını onun eli üzerine koyarak "Yâ Şehîd" dese Allah'ın izniyle itaatkâr olur.(7)

Çocuk Olması

Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder." (7)

Aşağıdaki ayetler dua makamında okundukları vakit, çocuk istemeye ve hayırlı bir mirasçı dilemeye yaramaktadır. Çünkü Zekeriya aleyhisselam Rabbine böyle dua eylemiştir. Bu bakımdan bizlerin de bu çeşit sıkıntısı olduğu zaman bu ayetlerle dua etmemiz menfaatımız icabıdır. (11)

"Fe hebli min ledünke veliyya"
"Binnaenaleyh, bana tarafından bir veli oğul ihsan et"
(Meryem, 5)

"Yerisüni ve yerisü min âli Yâkûb."
"Ki bana da mirasçı olsun, Yâkub hanedanına mirasçı olsun" (Meryem, 6)

"Yühricüküm tıflen sümme li tebluğû eşüddeküm"
"Sonra bebek olarak çıkarmakta, sonra sizi güçlü kuvvetli bir çağa erişmeniz için"
Mümin, 67

paylasimin icin cok tesekkurler lagmiracim:KK16::KK16:

doğru diyorsun canım bizde bir birimizi özleyelim nasılsın canım beni artık merak eden ve yazan yok artık gelemiyorum diye merak etmiyorlar :63::63::63::63::63:
kızlar az önce geldiğimde herkesten alıntı yaptım ama gitmiyo artık alıntı yapmıyacağım küstüm:63::63::63::63::63:

merak etmezmiyiz kizzz,hepimiz birbirimizi merak ediyoruz,,,küsme bakim:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Canlarım bugün gördüm yavrumu maşallah öyle güzel atıyorduki kalbi yavrumun çok değişik bir duyguydu onu duymak resmen oda nın içini doldurdu o ses rabbim herkese yaşatsın inşallah bu duyguyuu aminnn

amiiiin canim insallah,rabbim sanada kucagina almak nasip etsin yavrunu:KK16:

allah sabır versin canım çok zor
umarım tekrardan gelir meleğin

kuzummm görüşemedik ya inanki girdiğin saatlerde bende seni aradım cevap vermedin dedim bu yine geziyo bukadar olur .ya ezel olunca dünyayla ilişkimi kesiyom cano biliyon

saol kuzum allah razı olsun biraz daha iyiyim arkadaşların tavsiyelerini uyguluyorum iyi geldi
senin kırmızılar gelmez inşallah ya nediyim hayırlısı olsun
dualarıda işaretliyorum şimdi

evet canım bazen oluyo neden bende anlamıyorum

aldırmadı yaa bebek düştü çok kötü oldum ağladım çok o andada eşim aradı tahmin etmiş ağlıyacağımı o arayınca daha fena oldum yaşadıklarım geldi aklıma

güzel kardeşim herşey gönlünce olur inşallah emeklerin boşa çıkmaz

:KK1::KK1:
birsen yaa alemsin kız burda çoğunlukla kimse kendi adını kullanmıyo şimdi diycenki ben kendi adımı kullanıyorum bişey diyemem ben uygun görmediğim için kullanmıyorum kuzu ama hepiniz gayet iyi biliyosunuz değilmi??:KK60::KK60:
tavsiyelerin için çok saol kuzum elma yok evde şuanda daha iyiyim kardeloş sirke demişti onu yaptım iyi geldi inşallah geçer buarada senin ağrıların nasıl oldu

cano öncelikle geçmiş olsun kurtulmasına sevindim
ayrıca merak etmedim çünkü yoğun olduğunu biliyodum ama aklımdaydın
buarada arkadaşını iyi biliyosun tarhanayla aram yok aferim sana :KK9::KK9:

ben yaptım canım ama malesef bi sonuç alamadım zaten denemediğim yöntem kalmadıki :KK59:

allah sabır versin arkadaşına çok zor bir durum allah ıslah etsin kocasınıda :KK47::KK47:

garibim bence çokda kötü değil endişelenme sen soğanı yap bakalım şifa olur inşallah şimdidende tüpbebeği düşünme inşallah gelir kendiliğinden
ayrıca tiroit için ilaç kullanıyorum canım zaten hemen düşüyo allahım şifa versin ben değerim normale dönünce 7 kilo verdim darısı sana
ayrıca tavsiyen için çok saol bende bugün tavuksuyuna çorba yaptım bol limonlu içtim :KK34:

yorgunsun sanırsam iyi geceler canom

:KK20::KK20:
öyle düşünmek yok kuzum niye öyle dedin şimdi burda herkes birbirini özler merak eder sen zaten giriyosun hemen hemen hergün canım :KK34::KK19:

allahım kabul etsin canım senide kaçırdım yaa

semroş hayırdır ne ağrısı canım adet ağrısı filanmı

afiyet olsun ebrarim,ne bileyim doktor cok kotu imis gibi bizi korkuttu:KK20:ama sogan suyunu deneyecegim..adetten 7 gun sonra icilmesi gerekiyormus,7 gun dolmasini bekliyorum bende:KK31::KK31:insallah tupe gerek kalmadan gelir canim:KK69::KK69:

Ya kızlar geçmişteydim onca alıntı yaptım cevapladım KK geçici süre bakımda dedi ne olur affedin tekrar dönemiycem.
Düşük yapan arkadaşımız çok üzüldüm.Miranda canım Allah tamamına erdirsin inşallah.Troid sorunu olan arkadaş inan ağlancak kadar kötü durumda değilsi ilacını iç sakın tedirgin olma ben cerrahpaşanın prof gidiyorum hiç korkma dedi ay kızlar isimleri karıştırmamak için yazmıyorum eşiyle tartışan hepimiz bu dönemlerde yaşadık çok stres oluyor günlü saatli olunca relax ol canım ay valla unuttum kızlar Kardelen geçmiş olsun canım dişin için bu gün için özür kızlar öpüyorum sizi.

cok sagol destegin icin banucum,biz daha yeni basladik tedaviye,bilincli ve bilgili degilim bu konularda..dun doktor problemli dedi ve abartinca cok kötu sandim durumumu..:44::44:

selam canım iyisindir inş.daha 1.5 senelik evliyiz canım ya bu kadar çabuk mu tartışmalar başlar,üstelik sebepsiz ufak tefek şeyler.canım çok sıkkın.bebeğim mutlu bir yuvada olmıcaksa benim için ne önemi var hamile kalmanın.rabbim uzun süredir bekleyenlere analı babalı büyüyeceklere nasip etsin inş.

önemli değil canım ya ismimi yazıyorsun yeterli.evt küslük iyi bişey değil çünkü en ufak bişeyden tartıştık 2 gün oldu küsüz dün akşamda tartışmanın devamı geldi ne dediysem aksine yorumluyor.çocuk mevzusu açılıncada senin derdin belli çocuğum olmuyo diye böylesin diyor.dr bile ona çocuğun olmuyor demedi ki ben böyle düşüneyim.ayrıca ben çocuk doğurmak için evlenmedim ki.geçenlerde de alışveriş merkezinde gezerken hep çocukları görünce duygulandım dedim bizim ne zaman çocuğumuz olucak bizde böyle gezicekmiyiz o günleri görücekmiyiz dedim,inş hayırlısı dedi.bende dedim eğer tüm imkanlar biter ve çocuğumuz olmazsa kimsesiz bir çocuk büyütürüz dedim.ama o akşamki tartışmada bunları unutup başka yerlere çekti konuyu.canım sıkkın rabbim yol göstersin ona yalvarıyorum sadece şuan.çünkü mantıklı düşünemiyorum.dişin içinde geçmiş olsun bu arada canım
ebrar abla terapi demişsin,psikolog gibi bişey mi demek istedin.eğer öyle bişeyse eşler beraber gitmesi gerekmezmi.bilmiyorum zaten çıkmaz yolda etrafıma bakınıyorum şuan.rabbim yardımcım olsun.

canim ebrarcigimin dedigi gibi bencede bir evlilik terapistine gidin..ilk 2 yil bu tur zidlasmalar normal esler birbirini tanima asamasinda oluyorlar..ama sonra taniyinca,her iki taraf nabza göre serbet vermek deniryaa,birbirlerinin huyuna gidiyorlar..insallah rabbim sikIntilarini gidersin..biraz sabir tatlim:KK71::KK71:

ben geldimmmmmmmm
artık bu ayrılık yeterrrrrrrrrrrr
sizleri çok özledimmmmmmmmm
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
hepiniz iyisinizdir ben iyiyim hamd olsun
sizlerde ne var ne yok geçmişi okuyum dedim ama o kadar ilerlemişki akşama kadar anca biter
o yüzden gözüm kesmedi ben geldim ama kimseciklerrrrrrr yok nerdesiniz bakalımmmmmmmm

ben işlerimi bitirdim sayılır ufak tefek ince işlerim kaldı badana işim bitti kapılar takıldı parkeler döşendi
rabbime şükür azıcık bi işim kaldı
pazar günü de annem ameliyat olcak pazar yatıcak pazartesi guatrdan ameliyat olacak yani sizlerle
uzunnnnnnn bi süre gene ayrı kalacağım ama sağlık olsun dimi canlar pazardan itibaren anneme geçicem canlar artık ne zaman dönerim bilmiorum hepinizi çok ama çok seviyorum allahıma emanet olun hepinizi:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

canim gule gule otur insallah evinde..annenede cok gecmis olsun,rabbim sifa versin..:KK71:

selam kıslar kardeloşum geçmiş olsun cnm

garibim nasılsın altta görüyorum seni:KK51:

aleykum selam canim,gecmiste idim kusura bakma:KK59:nasilsin canim:26::26:

kizlar dun kadin dokturuma gitmistim biliyorsunuz...bana tiroitin cok yuksek dedii.ev doktoruna git ultroson yapsin tahlil yapsin dedi..ayrica kandine kanimi aldiii:44::44::44::44::44::44:

bugun ev doktorumuza gittik,cok tatli birisi sagolsun..

kadin dokturumun dediklerini söyledim,kadin hem kizdi hemde sok oldu:KK53::KK53::KK53::KK53:

bana dediki tiroit degeriniz doktorunuzun abartigi kadar kötu degil,ikincisi sizi hemen niye tup bebege yönlendiriyor dedi..daha cok gecsin iz dediii,ben bile 34 yasimda ilk bebegimi dogurdum..böyle kendinize stres yapmayin dediiii....
beni uzman bir doktora yönlendirdiii...tiroit hormonumu kontrol edecek..degeriniz kötu degil ama yine biz kontrol edelim dediiii....

bana hormonlari duzenleyici bir ilac verdiiii...cogu kadin bu ilacla hamile kaldi dediii,tabi hersey rabbimin taktiri..ilaclar bir vesileee
esime de,sperm artirici igne verdiii..haftada bir gidip vurulacak...
tup falan dusunmeyin,kendinizi yipratmayin oluruna birakin.daha cok gencsiniz..alternatif tiptan destek alin dediiii..
icim bir rahatladiki sormayin kizlarrr....doktor cok önemliiii gercketen...
insallah tupe gerek kalmdan gelir bebisim..rabbim hepimize nasip etsin insallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X