Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

alo huhu küsek gününmü bana konuşmuyon
yooo,en son baktığımda altta yoktun emre nin annesi:emir_bebek:
canım ya sende ayetelkürsi okuyormusun okuyorsn ben hem okuyorum hemde kurankursuna gidiyorum ordaki arkadaşlarımada okumaları için dağıtıyorum buda geçerlimi bir bilgin varmı :KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

tabiki olur canım,bu şekil yapılan hatimlerde sayı önemli,kimin okuduğu değil,tabi sırf kendinde yapabilirsin,arkadaşlarla ortakda okuyabilirsiniz.:KK71:

Güzel bacılarım hepinize selam olsun hepinizi çok özledim.günlerdir nete giremiyorum yatılı misafirlerim var.İnşallah hepiciğiniz iyisinizdir..geçmişe bakmaya şu an için vaktim yok.misafirlerim yarın gidecek kısmetse yarın akşam sizlerle olacağım.sizleri çokk seviyorum......:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

duru cum hoş geldin,kötü bi durum ypk inşallah,seni merak ettik haberin olsun.:KK19:
Bir yaramazlık yok birtanem oy oyy canlarım benim demek merak ettiniz.valla vakit olmadı hiç girmeye şu an da bile yatak odasında açtım pc i misafirlerim var uzak yoldan yarın gidecekler birtanem yarın sizlerle olucam :KK16:

tabiki olur canım,bu şekil yapılan hatimlerde sayı önemli,kimin okuduğu değil,tabi sırf kendinde yapabilirsin,arkadaşlarla ortakda okuyabilirsiniz.:KK71:

sağol canım yaa kafamda takılı kalmıştı teşekkür ederim birşey daha sorucam yanlış hatırlamıyorsam 313 tü dimi :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bir yaramazlık yok birtanem oy oyy canlarım benim demek merak ettiniz.valla vakit olmadı hiç girmeye şu an da bile yatak odasında açtım pc i misafirlerim var uzak yoldan yarın gidecekler birtanem yarın sizlerle olucam :KK16:
iyi bari,sevindim,iyi ol da,gerisi mühim değil tatlım,görüşürük.:KK16:
sağol canım yaa kafamda takılı kalmıştı teşekkür ederim birşey daha sorucam yanlış hatırlamıyorsam 313 tü dimi :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

evet canım,313 ayetül kürsi.
rabbim kabul etsin inşallah

canım sitede sorun var heralde sende arada varsın arada yoksun anlamadım iyisin umarım dişinde iyileşmiş inşallah ağrımaz
Güzel bacılarım hepinize selam olsun hepinizi çok özledim.günlerdir nete giremiyorum yatılı misafirlerim var.İnşallah hepiciğiniz iyisinizdir..geçmişe bakmaya şu an için vaktim yok.misafirlerim yarın gidecek kısmetse yarın akşam sizlerle olacağım.sizleri çokk seviyorum......:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
bişey olmadığına sevindik canım sen iyi olda önemli değil

canım sitede sorun var heralde sende arada varsın arada yoksun anlamadım iyisin umarım dişinde iyileşmiş inşallah ağrımaz

bişey olmadığına sevindik canım sen iyi olda önemli değil
yok kız,siteden değil,benim gezentiliğimden görünmüyorum altta:KK9:
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn canım yaçok sağol :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

güle güle ragnev cim,hayırlı geceler.:KK71:

X