Diş ameliyatından korkarken doktor burun ameliyatı dedi :(

laaasey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2014
218
132
merhaba kızlar, bugün diş hekimime gittim diş etlerim enfeksiyon kapmış. Yirmilik diye gittim neler çıktı. Önce 4 hafta ta boyunca diş eti tedavisi yapılacak eğer olmazsa diş eti ameliyatı olacakmış. Sonrasında Yirmilik dişler çekilecek sonra teller takılcak. Diş etlerim şişiyor temel nedeni inmek için konuştuk burnumdan nefesi rahat alamadığımı söyledim bu dişin şişme nedeni olabilir diye kbb uzm. Yönlendirdi. Daha önce gitmiştim bana burun deliklerin küçük diye zorluk olduğunu ve tek çarenin ameliyat demişti . Ahh ahh napcam ben a dostlar :KK43:

merhaba kızlar, bugün diş hekimime gittim diş etlerim enfeksiyon kapmış. Yirmilik diye gittim neler çıktı. Önce 4 hafta ta boyunca diş eti tedavisi yapılacak eğer olmazsa diş eti ameliyatı olacakmış. Sonrasında Yirmilik dişler çekilecek sonra teller takılcak. Diş etlerim şişiyor temel nedeni inmek için konuştuk burnumdan nefesi rahat alamadığımı söyledim bu dişin şişme nedeni olabilir diye kbb uzm. Yönlendirdi. Daha önce gitmiştim bana burun deliklerin küçük diye zorluk olduğunu ve tek çarenin ameliyat demişti . Ahh ahh napcam ben a dostlar :KK43:

Zor bi ameliyatmiymis peki? Uzulme bence butun problemlerin burun kaynakliysa ameliyattan sonra sikayetlerin bitecek demektir oyle dusun :)

Bende 3 haftadir dis etlerimi temizletiyorum, sonra da ameliyat olacagim, internette izledim videolarini zaten igne yapiliyor korkma bence.yirmilik disiminde cekilmesi lazim ama simdi bebek emzirdigim icin hepsi ust uste olmasin dedim. Burun ameliyatini bilmiyorum arkadasim Allah yardimcin olsun

Son düzenleme:
Zor bi ameliyatmiymis peki? Uzulme bence butun problemlerin burun kaynakliysa ameliyattan sonra sikayetlerin bitecek demektir oyle dusun :)
Ya ciddi anlamda oturup konuşmadım. Yarın Prof. Bi hoca ile oturup ciddi ciddi konuşacam. Hayatım boyunca bir serum bile almamış bi ben için biraz garip biraz korkutucu :KK43: İnşallah çabuk biter bu aşamalar. :KK43:

Arkadaşlar böyle şeylerde video izlemeyin.
Gereksiz korku yapıyo.
Ben zamanında kıl dönmesi ameliyatını izlemiştim doktora gittiğimde adam daha bakarken çığlık atıyodum:KK53:

Bu kadar estetik oluyo öyle düşün iğne yapılacağı için çoğunu hissetmeyeceksin zaten, korkutma kendini Allah'ın izniyle hallolacak şeyler bunlar.

Çok geçmiş olsun:KK19:

Kemik egriligi ameliyati olmustum 2 yil once.burnumdan nefes alamiyodum sonra iyi guzl gecti korkulck bisi degil ve 3 ay guzel sonra yine tikandi.alerjik dedi ameliyat sonrasi icerde sisme olmus dedi ilac verdi gecmedi.bunlarida konus.bosuna ameliyat oldm

X