Dış gebelik

Gözün aydın çok güzel düşmüş, ben ikinci iğne oldum yedinci güne anca 2000 e düştü 3300 den, bugün 10. Gün 1710 olmuş, 3 günde anca 300 düşmüş, salı günü tekrar bakacağım, şuan yine endişeliyim düşüş çok yavaş gibi geliyor
bana haftada bir baktıralım artık dedi bence sen de haftada bir baktır ..nasılsa sıfırlanana kadar takip edeceğiz..
bu kadar düşüşten sonra kolay kolay yükselmez bence ya sabit kalır bi süre ama sınırlandı ve düşüş eğiliminde endişelenmene gerek yok bence

Ağrım artına hastaneye geldim hemen doktorum geldi muayene etti bebek büyüdükçe tüpte ağrı yapıyor dedi serum takıldı bekliyorum şimdilik 😞
geçmiş olsun bebek tüpün ince bir yerinde yerleşiyorsa büyüme fazla olmadan çok ağrı yapabiliyor benimki ampulla denilen nispeten tüpün en geniş yerinde yerleşmişti o yüzden avantajı ağrım olmadı ama ben gebelik istediğimden sürekli kendimi takip ettiğimden farkettim yoksa dezavantaj olarak çok geç farkedilebilirdi..geçmiş olsun umarım en kısa zamanda atlatırsınız

bana haftada bir baktıralım artık dedi bence sen de haftada bir baktır ..nasılsa sıfırlanana kadar takip edeceğiz..
bu kadar düşüşten sonra kolay kolay yükselmez bence ya sabit kalır bi süre ama sınırlandı ve düşüş eğiliminde endişelenmene gerek yok bence
İnşaAllah canım, aynen haftada bir baktıracağım artık, yükselirmi diye endişe ederek haftada iki kere yaptırayım dedim, böylece kendimi daha çok yıpratıyorum galiba

Ben 17 kasım oldum ikinci iğnemi, yarın 22. Gün, ilk gün 3300 dü, 4. Gün 2800 olmuştu, yani 15. gün anca 970 olmuş
Ama düşmüş sizinde baya aslında ..10 günde bir verin bence nasılsa sıfırlanana kadar verecez bu saatten sonra geri yükselmez dedi doktorum sadece rüptür riskine karşı ilişkiyi yasakladı ne olur ne olmaz die

Şuan sonucum çıkmış
Ama düşmüş sizinde baya aslında ..10 günde bir verin bence nasılsa sıfırlanana kadar verecez bu saatten sonra geri yükselmez dedi doktorum sadece rüptür riskine karşı ilişkiyi yasakladı ne olur ne olmaz die
507 çıktı, düşüyor ama çok yavaş düşüyor bilemedim neden, bide dün sabah çok kötü sancım oldu 2 saat sürdü, 26 ekim testim pozitif çıktığından beri dış gebelik şüphesi filan dedi tam 1 buçuk ay olmuş gerçekten çok yıpratıcı bir durum ya

Bence artık üstünde durmayalım belli ki düşecek zaten metotreksat tan dolayı korunmamız gerekecek 3 ay nasılsa sıfırlanacak bir gün

Yok ilaçtan sonraki üç ay yani yaklaşık 2 ay korunsak yeter bu Arada bugün pıhtılı kan geldi bi Sefer neye işaret anlamadım ağrım vs yok ama inşallah düşüyordur

Yok ilaçtan sonraki üç ay yani yaklaşık 2 ay korunsak yeter bu Arada bugün pıhtılı kan geldi bi Sefer neye işaret anlamadım ağrım vs yok ama inşallah düşüyordur
İnşaAllah düşüyordur, bende geçen hafta biraz fazla kanamam olmuştu değerlerimde o iki günde baya düştü, çok küçük pıhtı gibi gelmişti, bu hafta hiç kanamam olmadı,

İnşaAllah düşüyordur, bende geçen hafta biraz fazla kanamam olmuştu değerlerimde o iki günde baya düştü, çok küçük pıhtı gibi gelmişti, bu hafta hiç kanamam olmadı,Anladım, bi de iki doz olunca insan daha fazla düşünüyor, acaba daha fazla mı korunmam lazım diye

Kızlar merhaba , 24 kasımda 5. Gün embriyosu 1 tane transfer oldum. 9. Gün hcg 19, 12. Gün hcg 48, 16. Gün hcg 389 çıktı ama progesteron değerim 6 çıktı. Bugün 17. Günüm. 4-5 gündür pıhtısız kanamam var. Dış gebelik olabılır mi? Önümüzdeki cuma dr um ultrasona çağırdı. Tecrübe ve duyumlarınıza ihtiyacım var.

progesteronum beta 646 iken 5 çıkmıştı takiplerde dış gebelik olduğu kesinleşmişti benim ..betaların yüzde40-60 artıyordu ama progesteron düşük çıkmıştı..rahim içi gebelik için 15-20 gibi olmalı sanırım...sizin ki dış gebelik te olabilir ama kesin tanı koymak çok zor mecbur bekleyip takip edileceksiniz

X