Dış gebelik

benim bir hafta oldu 513 tü sıkıldım sürekli kan vermekten ya hafta sonu giderim artık pazar die düşünüyorum takriben 13 gün sonra olmuş olacak bu arada bi kere pıhtılı kanama oldu bi seferlik acaba attım mı gebelik ürününü bilmiyorum ama ağrım sızım yok ..hem düşüşü görmek moral veriyor

Geçen çarşamba 507 çıkmıştı, bende bir haftaya anca dayanabiliyorum meraktan, çarşambayı bekliyorum , bu hafta yine %50 düşüş yaparsa 250 civarı olur diye düşünüyorum, amin canım ikimizinde sıfırlanır, bende önceden kanama vardı 1 haftadır kanama lekeleme yok oldu

Yaa çok iyi düşmüş, 10 günde 500 lerden mi düştü şimdi
10 gün önce 500 dü şimdi 23 olmuş bence sen de artık 10 gün sonra baktır belki sıfırlanmış halini görürsün ben 10 gün sonra bakarım artık ya da evde gebelik testi ile takip ederim çünkü kan vermek artık çok itici gelmeye başladı..gebelik testinde negatifse tamamdır artık..

Korkma 4.gün artması normal
7.gün düşüşe geçerse sıkıntı olmaz
Ha düşmedi diyelim 2.doz iğne vurur
Çok geçmiş olsun
Merhabalar ben de diş gebelik yasıyorum şuan metoreksat 80 ml yapmadan önceki değerim 396 di metotreksattan sonra yani 4. Gün 485 oldu doktorum beklemeden 2. Dozu yaptı. Şimdi benim tekrar ne zaman kan vermem gerekiyor yine 4. Ve 7 . Günler mi

Ben çok rahat geçirdim ağrım sızım olmadı sadece 2. Doz metotreksat tan sonra gastrit mide yanması gibi bulgularım oldu mide koruma hapı almanı öneririm onun dışında hiç problem yaşamadım 2 gün önce 23 e düştü bir hafta 10 güne adet olurum bence

Yüksek çıkmaz canım merak etme en fazla sabit kalır 2. Dozu hiç beklemeden yapması çok iyi olmuş rüptür riski olmaz bence

X