Dıyet ıcın motıvasıona ıhtıyacım var

sibel68

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2012
101
30
Slm arkadaslar bende cok bayan gıbı hamılelıklerden sonra cok kılo aldım 3 tane yavrum var 40 yasına gırcem bır kac gun sonra ve evlılımden sonra cok kılo aldım dugunumde 47 kıloıken sımdı 83 kg 60 olmak ıstıyorum hıc bır zamman sıkı dıyet yapmadım 1 haftadır dıyeteyım ınsallah cabuk pes etmem yaza kadar surdururum 60 kılo olmak ıstıyorumm ; ben fransada yasıyorumm bu kılo problemı esımle aramızı bozuyor benden fazla sorun yapıyor bunuda belı etmekden hıc cekınmıyor bende her kez gıbı guzel kıyafetler almak ıstıyorum buyuk benden kıyafetler sankı koca karı kıyafetlerııı sımdılık bu kadar tskler ılgınız ıcın

Bende 27 yaşındayım. Boyum 1,70 cm. Kilom 69. Hedefim 59 bile olsa 50 li rakamları görmek. Hergün 50 mekik, 100 twister, 200 yan bel hareketi yapıyorum. Hergün olmasada yarım saat veya 45 akika koşu bandında yürüyorum. Ben de arada kendimi motive edemiyorum. Sizlerle beraber olursam daha disiplinli olacağımı düşünüyorum. Umarım beraber zayıflarız.

Bende 27 yaşındayım. Boyum 1,70 cm. Kilom 69. Hedefim 59 bile olsa 50 li rakamları görmek. Hergün 50 mekik, 100 twister, 200 yan bel hareketi yapıyorum. Hergün olmasada yarım saat veya 45 akika koşu bandında yürüyorum. Ben de arada kendimi motive edemiyorum. Sizlerle beraber olursam daha disiplinli olacağımı düşünüyorum. Umarım beraber zayıflarız.

insallah beraber zayiflariz birbirimizi motive ederiz
bende yuruyus yapiyordum 1 saat felan amma son gunlerde topugum cok aci veriyor topuk tikenim varmi amma yinede zorluyorum yurumeye calisiyorum bakalim ne olcakkk bir haftadir diyet yapiyordum ne yersem yaziyorum ajandamma buda beni engeliyor abur cubur yememe yazmamak icin yemiyomm bakalim amma bugun su an aclik hisediyoom yoktu ne guzel bir haftadir aclik insallah pes etmem

bende zayıflamaya kesin karar verip bu yola baş koyanlardanım:KK1:
bugün itibariyle yeni bir diyet listesine başladım inşallah hep beraber kilolarımızı veririz
benimde 1.67 boy kilo 68 55 olmak istiyorum
bu yolda yalnız değilsiniz ablacım gidecek bu fazlalıklar emin olun :13:

merhaba şekerler...bende 2 haftadır diyetteyim aslında diyet demekten nefret ediyorum beslenme tarzımı değiştirmeye çalışıyorum yanı sıra yürüyüş yapıyorum ve 2 haftada 4 kiloya yakın kilo verdim...eşimden yeni ayrıldım ve 6,5 aylık bir bebeğim var insan evlenince 30 kilo alırmı ya ama sıkıntılar sorunlar derken şiştim iice...kendime olan bütün güvenimi kaybettim :KK43: hadi beraber başlayalım bizde her cuma tartılalım günlük menülerimizi yazalım ...motivasyon olur hem bir arada ilerlersek...ne dersiniz...

selam kızlar :)) bende 5 aydır diyetteyim 17 kilo verdim şuan 69 kiloyum ama vermem gereken 9 kilom daha var :KK43:( sanırım kilo vermem yavaşladı neyapmam konusunda fikriniz varmı ?

merhabalar bu motivasyona benim de çok ihtiyacım var hem de çok tek sorunum çabuk sıkılıyorumbir moral bozukluğunda yada bir yerde fazla kaçırdığımda ipin ucu tamamen kaçıyoo salıyorum resmen dün söyle bir çarşıya çıktımm neler var zayıflara yaz geliyor ve ben hiç birşey yapmıyorum kollarımı bir görseniz inanın tişort giymeye utanıyorum.hem farkettim zayıflarda10 liralık bir tişort bile güzel duruyor.bende bişey alacağım zaman dünya bir para veriyorum yakışsın diye tek çocuk 88kiloyumm:KK43: :KK5: hadi bişeyler yapalım en azından mayısa kadar toparlanalım sibel yanındayımm

merhabalar bu motivasyona benim de çok ihtiyacım var hem de çok tek sorunum çabuk sıkılıyorumbir moral bozukluğunda yada bir yerde fazla kaçırdığımda ipin ucu tamamen kaçıyoo salıyorum resmen dün söyle bir çarşıya çıktımm neler var zayıflara yaz geliyor ve ben hiç birşey yapmıyorum kollarımı bir görseniz inanın tişort giymeye utanıyorum.hem farkettim zayıflarda10 liralık bir tişort bile güzel duruyor.bende bişey alacağım zaman dünya bir para veriyorum yakışsın diye tek çocuk 88kiloyumm:KK43: :KK5: hadi bişeyler yapalım en azından mayısa kadar toparlanalım sibel yanındayımm

selam zeyca ;

benimde tek çocuğum var ve bende 86 kilo ile başladığım sağlıklı tıkınma serüvenime 69 kilo ile devam ediyorum... etrafımda duyduğum ne güzel zayıflamışsın ne yaptın böyle gibi cümleleri duydukça dahada çok gaza geliyorum. İlk hedefim 60 kilo olmak ondan sonrası allahkerim :)) İnanırmısın çevremde tanıdığım erkeklerden nasıl zayıfladın bizim hanımada anlatsan sözünü okadar çok duydumki, dedimki ne çok koca varmış karısının kilosunda şikayetçi :))

brncmr nasıl yaptın canımmm anlatsana biraz senye yaza ikinciyi düşünüyorum ama bu halimle değil . biraz karnım geniş yaa hırslı değilim :26:

bende zayıflamak için uğraşanlardanım. ve önümde vericeğim çoookkk kilom var. en çok ne zoruma gidiyor biliyor musunuz? girdiğiniz ortamda sizden bahsederken "hani şu şişko kadın " demeleri.
yaza kadar fıstık olmak istiyorum.

selam kızlar :)) bende 5 aydır diyetteyim 17 kilo verdim şuan 69 kiloyum ama vermem gereken 9 kilom daha var :KK43:( sanırım kilo vermem yavaşladı neyapmam konusunda fikriniz varmı ?

evet canım yeme tarzında ufak tefek değişiklikler yaparak metobolizmanı şaşırtabilirsin...bir süre yavaşlar sonra hızla devam eder kilo vermen...birde istersen çok güzel bir çay tarifim var ödem attırıyor ve metabozlizmayı hızlandırıyor...

Son düzenleme:
bende zayıflamak için uğraşanlardanım. ve önümde vericeğim çoookkk kilom var. en çok ne zoruma gidiyor biliyor musunuz? girdiğiniz ortamda sizden bahsederken "hani şu şişko kadın " demeleri.
yaza kadar fıstık olmak istiyorum.

:) ya bende 86 kiloyum resimlere bakınca özellikle nefret ediyorum 10 yaş büyük gözüküyorum malesef....kızlar kimseye bişey sölemiyorum ama biz yaptık bunu yaaaaaa...homini gırtlak sonucu bu malesef...

brncmr nasıl yaptın canımmm anlatsana biraz senye yaza ikinciyi düşünüyorum ama bu halimle değil . biraz karnım geniş yaa hırslı değilim :26:

evet canım yeme tarzında ufak tefek değişiklikler yaparak metobolizmanı şaşırtabilirsin...bir süre yavaşlar sonra hızla devam eder kilo vermen...

umarım öyle olur çünkü tartıda aynı kiloyu gördükçe insanın morali bozuluyo :KK43:(

zeyca neler yapmadımki neler neler :)) çok sağlıksız şeylerde denedim zayıflamak için ama hiçbiri bir işe yaramadı... Hani derler ya hep bu işi kafanda bitireceksin diye, sanırım ben bunu başardım sonunda

çalışan bir insan olduğum için sabah yediğim boğça börekleri öğle yemeklerinde yediğim hamburger, lahmacun, döner hepsini bıraktım. Şuanda çok sağlıklı tıkınıyorum ... Bütün yemeklerimi evden getiriyorum, gün içinde çok su tüketiyorum, 2 fincen yeşil çay kesin, meyve olmazsa olmaz ve en önemlisi yürüyorum :)) önceden 10 adım atmaya üşenen ben günde 1,5-2 kilometre yürüyorum.. 20 basamak çıkınca nefes nefese kalan ve bunu sigaraya bağlayan ben şimdi o basamakları zıplaya hoplaya çıkıyorum :))

melissmmmm alabilirmiyim şu çay tarifini, benim bu metebolizmayı hızlandırmam lazım :))

melissmmmm alabilirmiyim şu çay tarifini, benim bu metebolizmayı hızlandırmam lazım :))

şekerim önce malzemeleri yazayım yeşil elma,karanfil,çubuk tarçın,mate,yeşil çay ve bu paketli satılan doğadan elmalı ıhlamur

önce 1 lt.suya bir yeşil elma kabuklarıyla beraber,3 karanfil,3,5 çubuk tarçını koyup kaynamaya bırakıyosun kaynamaya başlayınca 5 dakika kaynatıp kapat altını sonra içine bir tatlı kaşığı yeşil çay bir tatlı kaşığı mate ve 2 poşet ıhlamuru atıp 4 dakika demliyosun sonra süzüp gün içerisinde içiyosun hepsini...bu tam 7 günlük bir çay ben salı başladım bundan sonra bir çay daha varmış onun tarifini alıp yapıcam malzemelerin fiyatlarıda uygun aktardan alabilirsin hepsini 12 lira tuttu benim aldıklarım o kadarcık...

Son düzenleme:
X