Diyette Beyaz Ekmek

achtholin

Mevzu derin..
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2011
424
89
Kızlar sizce diyette beyaz ekmek tüketilebilir mi ?

Diyetisyenim bana günde 7 dilim kepek ekmeği önermişti ama tadını hiç sevmiyorum..

Kepek ekmeği yerine günde 2 dilim beyaz ekmek yesem sizce kilo vermemi etkiler mi ?

Diyet yaparken aranızda beyaz ekmek tüketen oldu mu ?

Bu arada diyetime ek günde 40 dk spor yapıyorum..

ben diyet yapmıyorum ama yediklerime dikkat ediyorum.kahvaltıda sadece 1 dilim beyaz ekmek yiyorum ama kızartılmış.kalorisi daha düşük diye biliyorum.sende kızartılmış yiyebilirsin bence.

canım ben diyetteyim kahvaltıda 2 dilim kızartılmış kepek ekmeği yiyorum ama sevemedim kepek ekmeğini..

o zman bende 1 dilim beyaz ekmek tüketeyim..

teşekkür ederim cevabın için..

canım kaç kilosun boyun kaç.nasıl bir diyet listen var.paylaşırmısın.bende 70 kiloyum 6-7 kilo vermem lazım. yeşil çay içiyorum günde 4 bardak yediklerimede dikkat ediyorum bakalım sonuç nasıl olacak.bu arada boyum 1.74

canım kaç kilosun boyun kaç.nasıl bir diyet listen var.paylaşırmısın.bende 70 kiloyum 6-7 kilo vermem lazım. yeşil çay içiyorum günde 4 bardak yediklerimede dikkat ediyorum bakalım sonuç nasıl olacak.bu arada boyum 1.74

canım geçen hafta 72.2 ile başladım bir haftada 70.2 oldum, boyum 1.50

yeşil çay içmiyorum ben daha çok ayran, kahve, ıhlamur tüketiyorum..

özel bi diyet listem yok diyetisyenin verdiği liste bende pek işe yaramadı..

normaldede yemek yemeyen biriyim..

okuldada yiyecek zenginliği yok ne yazıkki..

sabahları muhakkak çorba içip yola çıkıyorum, yolda çok acıkırsam yanımda getirdiğim tosttan yiyorum..

öğlede okulda evden getirdiğim salatayı yiyorum, çoğunlukla ton balıklı salata oluyor..

akşam yemeğindede bazen makarna haşlaması, bazen patates haşlaması, çoğu zamanda sebze yemeği yiyorum bi tabak yanında her zaman yoğurt tüketiyorum..

ara öğünlerim yok, gerek duymuyorum, meyve yemiyorum normaldede kış aylarında yemem zaten..

en önemlisi günde 45 dk sporum var yorgunluktan ölsemde yapıyorum..

yeşil çay düzenli tüketilince gerçekten çözüm olabiliyor ancak ben bu zamana kadar o kadar içtim ki bıkkınlık getirdi..

ben beslenme uzmanıma sorduğum zaman bana istediğin herhangi bir ekmek olabilir demişti. tam buğday ya da çavdar ekmeği deneyebilirsin.

canım geçen hafta 72.2 ile başladım bir haftada 70.2 oldum, boyum 1.50

yeşil çay içmiyorum ben daha çok ayran, kahve, ıhlamur tüketiyorum..

özel bi diyet listem yok diyetisyenin verdiği liste bende pek işe yaramadı..

normaldede yemek yemeyen biriyim..

okuldada yiyecek zenginliği yok ne yazıkki..

sabahları muhakkak çorba içip yola çıkıyorum, yolda çok acıkırsam yanımda getirdiğim tosttan yiyorum..

öğlede okulda evden getirdiğim salatayı yiyorum, çoğunlukla ton balıklı salata oluyor..

akşam yemeğindede bazen makarna haşlaması, bazen patates haşlaması, çoğu zamanda sebze yemeği yiyorum bi tabak yanında her zaman yoğurt tüketiyorum..

ara öğünlerim yok, gerek duymuyorum, meyve yemiyorum normaldede kış aylarında yemem zaten..

en önemlisi günde 45 dk sporum var yorgunluktan ölsemde yapıyorum..

yeşil çay düzenli tüketilince gerçekten çözüm olabiliyor ancak ben bu zamana kadar o kadar içtim ki bıkkınlık getirdi..

haftada 2 kilo süper.benimde 1 hafta oldu yeşil çaya başlayalı tartılmadım ama sanmıyorum kilo falan verdiğimi. düzenlide içiyorm halbuki.sıkıntıdan bugünde zaten tatlı krizim tuttu yedim bir güzel.aslında yürüyüş en iyisi gerçi benim 2 yaşında bir kızım var.10 saatlik spora deva.ama acil kilo vermem lazım.

sadece yeşil çay tüketme, yanında yemeklerinede dikkat et..

yemeklerde yağı bile azaltsan farkı göreceksindir..

zaten spor şart, sporsuz olmuyor olsada bi yerde tıkanıyor..

canım beyaz ekmek yerine tam buğday ekmeği yiyebilirsin . Kepek ekmeğinin tadı çok kötü evet, ama tam buğday ekmeği bir harika çok nefiss hiç denedin mi? hem beyaz ekmeği ne kadar 1 dilimle sınırlıycam desem de yapaamzsın,çıtır çıtır yeni alınmış beyaz ekmeği insanın yedikçe yiyesi geliyo :))

ama tam buğday ekmeğinin 1-2 dilimi tok tutuyor çok doyurucu tadı da harika. Halk ekmek de satmaya başladı ordan da alabilirsin.

X