diyetten sonra abur cuburun olcusu ne olmali

esprituel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
124
48
Diyetten sonra abur cuburun olcusu ne olmali arkadaslar cok yemiyicez hicde kismak istemoyirum neyle dengeleyebilurim oglen yemegi yemiyorum mesela onun yerine oglen cubuk kraker yesek olmuyormu bi paket saglik acisindan ayni olamazlaf ama ististani canimizin cok cektigi bazi durumlarda yapilabilirmi yada siz nasil yapip dengeliyorsunuz

Merhaba,

Açıklama gereği "Diyet Grupları" bölümünde yeni bir oluşuma gidilmemektedir:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/245968-bolum-aciklamasi-lutfen-okuyunuz.html
(Destek alarak ve birlikte zayıflamak istiyorsanız linkteki grupları inceleyip, katılımda bulunabilirsiniz.)

Bu nedenle forumda açmış olduğunuz konuyu, içeriğini gözeterek "Diyet Soru/Cevap" alt forumuna taşıyorum.

Sağlıklı zayıflamalar ve keyifli paylaşımlar dilerim.

Bence öğlen yemeğini geçişticeğine akşam yemeğini geçiştir daha faydalı olur.Abur cubur yerine canın tatlı falan istediğinde kuru kayısı,incir ,hurma falan öneririm bunların yanına şkersiz sütlü kahve de içersen abur cubur tatlı isteğini hemen keser.Çikolata krizine girersende yarım muz al kakaoya batır ye:)

Bence öğlen yemeğini geçişticeğine akşam yemeğini geçiştir daha faydalı olur.Abur cubur yerine canın tatlı falan istediğinde kuru kayısı,incir ,hurma falan öneririm bunların yanına şkersiz sütlü kahve de içersen abur cubur tatlı isteğini hemen keser.Çikolata krizine girersende yarım muz al kakaoya batır ye:)
aslında ben ıdeal kılomun fazlasıyla altına dustum ama genede kılo almak ıstemıyorum korkuyorum kılo almaktan mısal bugun oglen ve ara yapmadım sadece kahvaltı yedım kahvaltımda su ıcerısıne kırılmıs yumurta ve peynır taamaen yagsız yanında 2 dılım ekmek ve yesıllık oglen ara yok onun yerıne magnum yedım klasık 270 kalorı cıvarı bırsey oglenle arayı dengeler dıye aksam yemegındede 2 adet kofte 2 elma dılım patates fırınlanmıs yarım kepce ezogelın corba ve bır dılım ekmek kac kalorı oldu toplam hıc bılmıyorum ama amacım hıc alıp vermemek

bir öğün kaçırdığında diğerinde dengelemen çok güzel böyle yaptığın sürece bir sorun olmaz.Biraz da hareket katarsan hayatına bence haftada 2-3 gün 20 dk falan dans et en eğlencelisi hemde formda kalırsın.unlu ve glikozlu şeylere çok yaklaşma yine de üstte yazdığım şeylerle tatlı ihtiyacını gidermen daha sağlıklı olacaktır.

X