Saç Rengi ve Saç Boyama Doğal sarışınların saç rengi :)

Miss.Heraa

Guru
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
162
25
Merhaba bayanlar, ben siteye yeni üye oldum. Ama ne zamandır girip sizin güzel paylaşımlarınızı okuyorum yerimseniben
Hep doğal sarışınların saç rengine bayılmışımdır :) Ama bunu doğal olarak bir kuaför nasıl yapabilir, yada bu rengin adı ne diye geçiyo onu bilmediğim için bu hevesim hep yarım kaldı :KK43: Bu rengi sevenler ve saçlarının doğal sarışın gibi olmasını isteyenler burda paylaşalım diyede bu konuyu açtım :)
1884_1544_Beyonce-02-400.jpg
Bilgisayarımdan buraya nasıl resim eklenceğini bilmediğim için anlatmak istediğim rengi internetten bulup ekledim, nasıl eklenceğini öğrenince doğal sarışınlarda anlatmak istediğim rengi eklicem :)
Bu renk tam olarak nedir ne diye gecer yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler :eek:

Son düzenleme:
Bu rengi çok aradım ama bi türlü bulamadım Çok üzgünüm çoook . Turumcumsu bi renk değil altın karamel yada karamel tonları gibi fisfisfis . Sarımsı bi renk ama çok doğal duruyo :) Ekliyebilirsem bir kaç tane daha fotoğraf koyucam :)

ben bal köpüğü diye biliorm hatta loreal kullanıomuş öle okumuştum int.de..

Grerçekten mi süper bir renk ya opuyorumnanaktan . Peki canım bu ne renk diye geçiyo bal köpüğü diye düşündük ama :eek: küllü koyu sarı olabilir mi ki fisfisfis

bana genelde kuaforler kullu acık kumral koyu sarı dıyolar bak dur benım saç rengımı gosteren bı resım eklıyım

bana genelde kuaforler kullu acık kumral koyu sarı dıyolar bak dur benım saç rengımı gosteren bı resım eklıyım

Harika rengi =) bende bi an önce gidip küllü acık kumral yaptırmalıyım, tabi yapması için oriel kulanıcak ve bu da mahvedicek ama :gitme: artık diplere sürdürmeden bi şekilde halledicem çok sağol canım yardımcı olduğun için opuyorumnanaktan

onemlı degıl canım ınsallah ıstedıgın gıbı olur:) bende ıkı sendır rofle falan kullanıyodum ama artık dogala donuş yaptım:KK70:

X