Dudak Makyajı Doğru nemlendirici seçimi yardım...

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

meliscan_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2013
220
80
34
Kızlar merhaba ben dudaklarımdan memnunum boyut olarak yalnız benim sorunum kendime uygun dudak nemlendiricisi bulamıyorum :KK43: eskiden sürekli nivea kullanırdım ama yapay duruyor ve hemen yiyorum zaten yağlı olduğu için uzun süre dayandıramıyorum.Blistex, neutrigina, avon, oriflame birçom ürün denedim ama doğal,dudakla bütünleşen bir nemlendirici bulamadım :KK43:( Mesela Selen Soyder'in ve Neslihan Atasagül ün dudaklarına bayılıyorum benimkilerde o boyutlarda ama uygun bir nemlendirici bulamadığımdan onlarınki gibi düzgün ve canlı durmuyor bazen kabuklanıyor :KK43: tavsiye dudak nemlendiricisi önerisine ihtiyacım var

$Selen-Soyder-toprak1.jpg

NerimanNeslihan-Atag%C3%BCl.jpg

Canım ben Vaseline kullanıyorum hem nemlendiriyor hem gün boyu kalıyor hemde renk veriyor ve çok memnunum tavsiye ederim :KK37:

burt's bees in nemlendiricisini kullanıyorum bende çok memnunum. dışarı çıkacaksam eğer üzerine de rahatlıkla rujumu sürebiliyorum canım

bephanten yaglı merhemi azıcık al parmağınla
dudagına yedir. bir çok lipbalmdan iyi nemlendiriyor
benim dudaklarım çok kuru değil günlük kullanımda neutragena yeterli geliyor. kışın çok kuruduğu zamanlarda yatmadan bephantene sürüyor.
sabaha yumuşacık oluyorr

X