Doğum günü meselesi...

maviisever

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
763
202
Kızlar cumartesi eşimle benim doğum günüm geçen sene saat almıştım ondan önce gömlek almıştım galiba parfüm vs bu sene ne alacağımı bilemedim bide çocuk olunca açıkcası onla uğraşmaktan yoğunlaşamadım bide onun parasıyla ona hediye almak biraz saçma geliyor sanki hediye değilmiş gibi geliyor bilemiyorum benimde aklıma şey geldi eşim cocostarı çok seviyor bende onu yapmaya karar verdim güzel kahverengi yağlı kağıttan paket yaparım diye düşündüm hem kendim hazırlamış yapmış olurum bence parayla alınandan daha değerli gibi sonuçta bi uğraş var ama kararsız kaldım cocostar tariflerini araştırırken onun pastalarını buldum onlarda çok güzel gözüküyor pastasını mı yapsam yoksa normal cocostar mı bilemedim birde bir sorun daha var ki kızımın süt ürünlerine alerjisi var ve emziriyorum yani sütümden geçtiği için banada süt ürünleri yasak pastasını yaparsam ganaja krema konuluyor kremasız ganaj nasıl yaparım bilemiyorum sadece çikolata eritsem büyük ihtimal donar kalın tabaka olur bilemedim yani bilgisi ve fikri olan varsa yazabilir mi?

Hediyeden olay çikolata sosuna nasıl bağlandı ben şookk. Boşver bacım ya ne uğraşıyosun. Sen çalışıyosunda kendi paranımı harcamıyosun sanki. Niye evlendin onun parasını sende kendi paran gibi kullanmıycaksan. Senin bu kadar uğraşmana değermi bilemedim alıver bi pijama takımı. Seninde doğum gününmüş o senin için bu kadar uğraşıcakmı acaba. Gidip alıcak bişey küçük çocuğunda varmış tarifi okurken yoruldum valla yorma kendini bence

X