DOGUMA HAZIRLIK

Kizlarrr durumlar ne hic sesiniz cikmiyo benim yarin kontrolum var umarim hersey yolundadir

Günaydın canımmm.. dişim ağrıyor napcam bilemiyorum.. bu sabah başladı sızlıyor fenaa.. onun dışında her şey iyi.. ayy hadi güzel haberlerle gel kontrolden

Günaydın canımmm.. dişim ağrıyor napcam bilemiyorum.. bu sabah başladı sızlıyor fenaa.. onun dışında her şey iyi.. ayy hadi güzel haberlerle gel kontrolden
Ya benim doktor kafayi yemis canim gecmis olsun karanfil cigne agrisini alir canim ya ilk gittigimde karin capi buyuk dedi gittim bu seferde dedi omurgalarini tam gorup olcemedim cuma yine gidicem saka gibi

Ya benim doktor kafayi yemis canim gecmis olsun karanfil cigne agrisini alir canim ya ilk gittigimde karin capi buyuk dedi gittim bu seferde dedi omurgalarini tam gorup olcemedim cuma yine gidicem saka gibi

almadı ağrını maalesef canım sağol.. aaaa o da nasıl bir doktormuş tam görememiş uğraştırıyor yanii... hayret bir şey

almadı ağrını maalesef canım sağol.. aaaa o da nasıl bir doktormuş tam görememiş uğraştırıyor yanii... hayret bir şey
Kiz ne bilim yarin yine gidicem iste bakalim bu sefer nereyi goremicek valla bu defada derseki sunu goremedim su tarihte gel dicem gelemem deli ya :)

anladım canım randevu saatin akşammış :) ben gidip geldin sanmıştım. hadi güzel haberlerle gel
Canim yeni kendime geldim baya yoruldum:) ya kalbini falan bakti omurlarina bakti dedim sen beni neden cok cagiriyon:) bebegimde bi sorunmu var bebegin pozisyonundan dolayi olcumlerini yapamadigim icin cagirdim cok cagirdim biliyorum ama bebeginde bi sikinti yok dedi :) cok sukur icim rahatladi

ayy sevindim canım yaaa.. senin sıpa yaramaz göstermemiş doktora :)

Merhaba kızlar bende geldim.
Temmuz sonu doğum yapıcağım herşeyi aldım sayılır.ama kıyafet işi çok zorluyor beni. İlk hamileliğim sorucak kimsem yok.
Annem kayananm falanda yok yardımck olacak. Napıcağım bilmiyorum.
Bir kaç toptancı sitesinden kıyafet aldım. 3-6-9 aylık ama en çok ne kullanıyorsunuz.ne aldınız. Tek başıma olacağım için herşey eksiksiz olsun diye uğraşıyorum. Korkuyorum açıkçası.
Bu arada kızım olucak inşallah.

canım açıkçası yaz bebeği olacağı için ben hastane çıkış seti almadım.. zaten eldiven ve şapka kullanmadığımdan yenidoğan takım almayı tercih ettim 5 takım var aldığım. 2 penye battaniye aldım.. çıtçıtlı body aldım uzun kollu yarım kollu ve kolsuz olmak üzere.. biraz daha alacağım.. 0-3, 3-6 aldım ben ki çabuk büyüyorlar.sonra pişik kremi,ıslak mendil (unibaby),bebek bezi (prima),şampuan(unibaby köpük ve jonhsons baby),çorap,ağız bezleri,bebek arabası ve otokoltuğu(babyfox jaguar travel sistem),bebeyağı(job-nhsons baby),biberon(mamajoo),patikli 3 adet pantolon,sabun bezi(ben sakallı ipten yaptım yumoş olsun diye),tırnak makası,önlük,banyo havlusu,bebek losyonu(unibaby),banyo küvet,kova maşrapa seti,park yatak...Bunlar aldıklarım canım.... listem daha tamamlanmadı bunlar da alacaklarım;
banyo küveti için file,emzik(mamajoo veya nuk marka alacağım),biberon fırçası veya süngeri,kulak pamuğu bebek için olandan,saç fırçası,sabun tozu veya bebek sıvı deterjan,yumuşatıcı,bir de mama alacağım.. bunlar da alacaklarım henüz almadım :)

kendim için;

hasta bezi
hasta yatak koruyucu ( alt açmalar oluyor ya hazır onun bebek boyu değil de hasta boyu var ondan)

pijama takımı alacağım şortlu ve uzun altlı ( sezaryen olacağım için uyuşukluk geçene kadar hastane kıyafeti ile )
terlik,havlu (el havlusu) aklımda bunlar var.. tarak bir de hastanede lazım oluyor ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…