Doğumdan sonra cinsellik

Bu görev değil , ben de sezaryen doğum yaptım. 50 gün sonra birlikte oldum eşimle. Her şey eskisinden daha güzeldi. Sadece anaçlığım sexin önüne geçiyordu onu da düzelttim 💙
Tabi ki görev değil o şekilde görmüyoruz ama bir yerden sonra da olması gereken birşey sonuçta eşler birbirini arzu ederken bu durumda can sıkıcı..

Benim tam da duymak istediğim şeyi demişsiniz çok teşekkür ederim 😊sezeryanlı olmanıza rağmen canınız yanmamış hatta eskisinden daha güzel diyorsunuz 🤭 Allah bozmasın 🙈

Ameliyatınızla ilgili hiçbir sorun olmaz. Ben de sezeryan doğum yaptım hiç sıkıntı çekmedim. Bazı kişilerden hormonlardan dolayı kuruluk olduğunu bu yüzden ilk ilişkinin Bi tık daha zor olduğunu duymuştum ama bende böyle bir şey olmadı. Aslında hepsi kafanızda bitiyor. Zor olucak diye kendinizi odaklanıp kasarsanız zor olur. İlk gecenizi düşünün. Sandığınız kadar zor muydu? Bu ondan da kolay olucak.

Ameliyatınızla ilgili hiçbir sorun olmaz. Ben de sezeryan doğum yaptım hiç sıkıntı çekmedim. Bazı kişilerden hormonlardan dolayı kuruluk olduğunu bu yüzden ilk ilişkinin Bi tık daha zor olduğunu duymuştum ama bende böyle bir şey olmadı. Aslında hepsi kafanızda bitiyor. Zor olucak diye kendinizi odaklanıp kasarsanız zor olur. İlk gecenizi düşünün. Sandığınız kadar zor muydu? Bu ondan da kolay olucak.
Ayyy canım yaa inşallah zor olmaz.. Ben ilk gecede hiç ama hiç zorlanmadım çünkü içimde böyle bir korku yoktu.. Ne bilim yaa ne tuhaf birşey bu

Eşim herşeyin eskisi gibi olacağın, eskiden bir farkı olmadığını söylüyor.. Kendini rahat bırak diyor..Canını acıtacak birşey yapar mıyım ben senin için kötü olacak birşeyi ister miyim diyor.. Denemeye ne zaman hazır hissedersen o zaman deneriz diyor.. Aslında birleşme olmadan birşeyler yaşıyoruz tam istiyor gibi oluyorum sonra hemen geri çekiliyorum o da açıkçası simşe bozucu oluyor bence.. Neyse ki eşim ısrarcı değil bana belli etmiyor bence ama o da üzülüyor benim bu durumuma
Bak ne kadar anlayışlı eşiniz o yüzden hic moralinizi bozmayın kötü düşünmeyin. Vakti zamani gelince oda olur inanin bana. Herkes geçiyor bu süreçten önemli olan sevgiyi saygiyi yitirmemek. Cinsellikle oluyor. Bende ilk basta acıdı oda cok kuru oldugum içindi sonradan geçti acisi. Eşiniz sizin caniniz acidigi an zaten birakacaktir. Zamanla hersey olur. 😊

Bende iki normal doğum yaptım ve dikişlerim vardı. İkisinde de kırkım çıkınca yaptık. Sizi çok iyi anlıyorum insan ister istemez doğum korkusunu atamadığı için ilişkiden de korkuyor buda ıslaklığı etkiliyor. Korkmayın rahat olmaya çalışın 2 3 ilişkiden sonra herşey eskisi gibi olacaktır.

Bende iki normal doğum yaptım ve dikişlerim vardı. İkisinde de kırkım çıkınca yaptık. Sizi çok iyi anlıyorum insan ister istemez doğum korkusunu atamadığı için ilişkiden de korkuyor buda ıslaklığı etkiliyor. Korkmayın rahat olmaya çalışın 2 3 ilişkiden sonra herşey eskisi gibi olacaktır.
İnşallah canım teşekkür ederim,😊

Normal doğum yapsanız korkunuzu anlarım da sezeryanda nolck sanki?

Merhaba canım bende sezeryan olmuştum kırkım çıkınca ilişkiye girdik hiç acı olmadı zaten normal doğum degilki oyuzden korkmana gerek yok bir an önce yap derim yapınca neden bukadar bekledim ki boşuna diyceksin inan bana

Merhaba canım bende sezeryan olmuştum kırkım çıkınca ilişkiye girdik hiç acı olmadı zaten normal doğum degilki oyuzden korkmana gerek yok bir an önce yap derim yapınca neden bukadar bekledim ki boşuna diyceksin inan bana
Ayyy canım çok teşekkür ederim.. Böyle siz yazınca cesaret geliyor🙈

Ben de sezeryan oldum. Biraz darlık ve kuruluktan dolayı zorlandım sonra geçti. Kayganlaştırıcı veya vazelin sürün yavaş yavaş girin. Korkulacak birşey değil

Tam benlik bir başlık olmuş tecrübelilerin yorumlarını bekleyeyim şurda.

Bebeğim 3 aylık oldu benimde hamilelikte eşimin tedirginliğinden dolayı uzak kaldık. Hamilelikte 7 kilo aldım ama sezeryan sonrası karnım sarktı birazda bu yüzden kendime güvenim gitti sanırım normalde fazla kiloyu çokta dert etmeyen biriyim.
Ama bir yandan da sanki içimde hala yara varmışta canım acıyacakmış gibi geliyor. Hamilelik+doğum sonrası ve annelik derken işlerin başka yöne kaymasından korkuyorum.

Hazır olunca olması en mantıklısı zaten ama bu süreçte de uzak kalmamak gerek. Acı duyma korkusuda geçiyordur heralde

peki eşiniz ne düşünüyor ? bu durumda cinsel ilişki istiyormu ? ..zorlamak falan değil elbette baskı yapmaz da arzuluyormu sizi ?

Tam benlik bir başlık olmuş tecrübelilerin yorumlarını bekleyeyim şurda.

Bebeğim 3 aylık oldu benimde hamilelikte eşimin tedirginliğinden dolayı uzak kaldık. Hamilelikte 7 kilo aldım ama sezeryan sonrası karnım sarktı birazda bu yüzden kendime güvenim gitti sanırım normalde fazla kiloyu çokta dert etmeyen biriyim.
Ama bir yandan da sanki içimde hala yara varmışta canım acıyacakmış gibi geliyor. Hamilelik+doğum sonrası ve annelik derken işlerin başka yöne kaymasından korkuyorum.

Hazır olunca olması en mantıklısı zaten ama bu süreçte de uzak kalmamak gerek. Acı duyma korkusuda geçiyordur heralde
3 ay olmuş hala birlikte olmadınız mı?? Bende çok endişeliyim ama hazır gibiyim artık sanki bakalım ne olacak 🥴😝

3 ay olmuş hala birlikte olmadınız mı?? Bende çok endişeliyim ama hazır gibiyim artık sanki bakalım ne olacak 🥴😝

😕ne bileyim yaa eşim hala yaralı olduğumu düşünüyor ya da bu kadar ara verdiğimizden adapte olmakta sorun yaşıyoruz ikimizde

Bende sanıyorum ki, doğum sonrası kimisi 40 gün sonra kimisi 6 ay sonra başlıyor ikisi de normal..

😕ne bileyim yaa eşim hala yaralı olduğumu düşünüyor ya da bu kadar ara verdiğimizden adapte olmakta sorun yaşıyoruz ikimizde

Bende sanıyorum ki, doğum sonrası kimisi 40 gün sonra kimisi 6 ay sonra başlıyor ikisi de normal..
Bence normal değil, mide ameliyatı olunca yemek yemeyi kesmiyorunuz, 40 gün yeterli, ki ben korkmama rağmen yine de zor beklemiştim. Bu kadar ürkek olmamak lazım diye düşünüyorum.

Yok canım yaaa fizyolojik olarak iyileşme süresi sezeryan için 6 haftadır.. Fazlasını beklemek ya da beklememek bizim tercihimiz.. Bende şuan bekliyorum ama psikolojik bir durum benimki.. Korkularım var.. Aslında biliyorum bak herkeste yazmış sorun olmuyor diye ama işte 🥴 Dur bakalım artık hazır gibiyim yaaa ☺️

X