Doktor beni odasından kovdu

ya lutfen bilmediginiz konuya boyle yorum yapmayin .eger kocasi vurmussa doktorun yasalar geregi adli bildirim yapmasi gerekiyor

Böyle böyle bizim gibileri ülkeden soguttunuz.Doktorlari da kacirttiniz.

ya lutfen bilmediginiz konuya boyle yorum yapmayin .eger kocasi vurmussa doktorun yasalar geregi adli bildirim yapmasi gerekiyor
Kendine düşen 10 dakikalık surec içerisinde dedektifligemi soyunacak.Hayir diyor insanlar yok öyle birsey diyor daha ne yapsınlar,şayet öyle birsey varsa kadin gider şikayetini dile getirir.kimsenin kimseyi rencide etmeye hakkı yok.

Adamin gorevi ,yasal sorumlulugu diyorum .eger bir suc islenmis ve bunu bildirmezse doktor suc islemis kabul ediliyor .evet dedektiflige soyunmasi gerekiyor kocasi yanindayken kocam beni dovdu diyemez belki diye olayi sorguluyor .uslup konusu tartisilir evet ama doktorun sorgulamasi gerekiyor

Yok demişler öyle birsey daha neyin peşinde peki benim anlamadığım nokta o.israr edersem söyler felan diye mi düşünüyor.Dr üstüne düşeni yapmış hayir demisler sonrası yaşananlar çok gereksiz değil mi?

Teşhis etmiş ve şüphelenmiş gerekli adli soruşturmayı başlatma da doktorun görev tanımı arasında. Şikayet etsin doktoru ama aynen bu üslupla eder umarım da doktor da kendi sendikası ile beraber kadına karşı dava açar

Benimde başıma geldi devlet hastanesinede çocuk için gitmiştim tahlil sonuçlarımı göstermeye sekreter farklı doktora vermiş kendi doktoruma çıktım sekreterin verdiğine git benden geldiğini söyle bakar dedi, girdim içeri anlattım durumu kapıda açık 100 den fazla insanın içinde senin burda ne işin var benim ilgi alanım değilsin interfiliteye gidiceksin diye bağırmaya başladı nasıl rencide oldum nasıl ağrıma gitti dışarı zor attım kendimi ağlaya ağlaya bir hal oldum Neyse sonuçlarım interfiliteyle alakası yokmuş Allah bildiği gibi yapsın böyle doktorları

of ülkede doktor olmakta zor yaa, ben senin derdine çare değilim büyük şehirlere git diyen doktora yine gitmişsiniz, adam yine bişi demeyip sakince muayene etmiş.

bilmeyenlere duyuru; doktorun da hasta seçme özgürlüğü var.

ya siz derdinize derman bulamadıkça neden aynı hastaneye haftada 1 gidip boşuna devleti zarara uğratıyorsunuz bunu düşündünüz mü?

bence bi de psikiyatriye randevu alın, sorununuzun psikolojik boyutu da var belli.

şikayetçi ol.

Bence doktor cok akilli biriymis. Yani o kadar siddet gorüp korkudan gizleyen var ki adam da hakli yani .

Jimere şikayet et direk

Durumunuza üzüldüm çok geçmiş olsun. Kulak zari öyle kolay patlamaz diye biliyorum ama demek ki sizde bir hassasiyet var. Doktorun tavrı com yanlış ama direk şiddet aklına gelmesi beni şasırtmadi. Bir yakınımin komşusu eşinden öldüresiye şiddet gördü ve adam kadının kulak zarını patlattı . Oluyor bu tür vakalar doktor o yüzden sormuştur. Merak ettim kulağınız simdi nasil

Kulak zarı da öyle kolay kolay patlamaz. Cidden kafaya ciddi bir basınç, darbe gelmesi lazım. Hadi sizinki istisnadir ama muayenesi sırasında ortaya çıkan ne cinsel tacizlere uğrayan çocuklar ne şiddet maduru kadınlar var. Kimseye anlatamadiklari için doktorların çok uyanik olması lazim ve evet bildirmeleri lazim. Şiddet maduru bir kadin olsanız yarın birgün oldurulseniz olay doktora donucek sen bu kadını niye bildirmedin, kafasına darbe almış zamanında sana gelmiş bilmem ne diye. Ayrıca doktor size demiş daha büyük bir hastaneye gidin diye. Doktor insanlık yapmak istemiş ama hata etmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…