Dövme DÖVME YAPTIRANLARIN Önerileri, Soruları, Cevapları

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
çok süpeeeer!bayıldım yaaaa!ama beğeniyorum da tabiat olarak bana aykırı düşüyor....güle güle kullan.....yapanda tam sanatçıymış...

Kızın kolunda kırmızı bir leke vartatlicadiarzu geri kalan kısmı güzel, egzantrik birşey olmuşCADIARZU Güle güle yaşa.

dövmen o kadar güzel ki..tıpkı yüreğin gibi talinim...masumiyet..utanma..korunma..kuslar gıbı kelebekler gıbı ozgur olma..kadın..yaratıcılık...aşk...bana o kadar güzel kavramları çagrıstırdı ki anlatamam...gule güle kullan..gülümseyerek kullan güzel talinim..

Kızın kolunda kırmızı bir leke vartatlicadiarzu geri kalan kısmı güzel, egzantrik birşey olmuşCADIARZU Güle güle yaşa.

canım farkettin mi bilmem aynı kolun kanadında da leke gibi gözüken bir nokta var.işte o noktalar benim ben'lerim.yapacak fazla birşeyim yoktu:sm_confused:.benimkisi de benli melek oldu ne yapalım artık:Roflol:
sevgilera.s.

benimde Sağ Yüzük Parmağimla Sirtimda War Gerçekten Aci Hissetmedim. Seninki De Hoş Olmuş Güle Güle Kullan

her nekdr melek resimlerini sevmesemde dovmen cok guzel olmus sekerim cizimi fln dortdortluk gule gule kullan talincim

Çok güzel olmuş Talinciğim güle güle kullan.

Bende dövmeyi çok severim ama yaptırmaya cesaret edemem.Geçici dövme yaptırıyorum.Dövmen biraz hüzünlü bir melek olmuş ama güzel.İyi günlerde kullan.

hımm bende cesaret edemezdim ne yalan söleyim ömür boyu seninle ama hoş güzel bende severim heleki omuzunuzda olmuş

biraz büyük gibi geldi bana ben daha küçük dövmeleri seviyorum ama yaptırmam heralde ......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…