Dövme DÖVME YAPTIRANLARIN Önerileri, Soruları, Cevapları

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
sonunda biri yazdı.çok beğendmcanm. shadow mu gittiğin yer

bnimde döwmem war gögsümde ama bn istanbulda yaptırmadım antalyaya tatile gittiğimizde yaptırmıştım

bende yaptırdım ama dövmeci eve gelmişti tatlicadiarzu

valla benimki hiç acımadı desem inanırmısın =)
ağda yapmakla arasında pek bi fark yok =)
tabi bu hangi bölgene yaptırdığınlada alakalı bişey ben sol elimin bileğine yaptırdım yumuşak deri olduğu içinde acımamış olabilir
kaba ete yaptıranlar acıdığını söylüyotatlicadiarzu

gule gule kullan dovmeni, kadının en guzel yerlerinden biri de sırtıdır cok guzel bir yer secmissin. hem surekli gormuyosun sıkılmazsın boylece dovmenden :) benim de sırtımda var buyuk bi tane. ben de cok memnunum. ayrıca dovme bi sanattır insanlar neden bu kadar elestirel yaklasırlar anlamıyorum her seyden önce bireysel tercihtir.

Güle Güle kullan canim motivde cok güzel cok begendim, insanlarimiz elestirmeyi cok seviyor buna bende katiliyorum halbuki herkezin zevki kendine kimseye zarar vermedikten sonra kime ne öyle degilmi, bende dövme yaptirmayi cok isterdim evlenmeden önce simdide yaptirabilirim aslinda ama dinen sakincalimi degilmi onu daha pek acik ve net ögrenemedim bazilari evet diyor bazilari hayir.

Neyse dövmen cok güzel olmus canim a.s.

teşekkür ederim kızlar...eleştiri aslında güzel birşey tabi ama yapıcı eleştiri var biir de suçlayıcı eleştiri var...bazı insanlar doğru ve güzelin göreceli olduğunu anlayamıyorlar sonuçta.olsun ben saygı duyuyorum her düşünceye:1hug:.
tekrar teşekkürler
sevgilera.s.

benim döwmem melekdi meleğin gölgelerini yaparken acıdı bide ilk 5 dkda fln acıdı sonra pek acımadı

ben zaten çok abartı bişe yaptırmıcam beni tek düşündüren işte temizliği.başka bi derdim yok.

arkadaşlar size bir dost tavsiyesi dövme yaptırmayın çünkü vucudunuza işlenen o boyalar sayesinde derinize su temas etmiyor ve gusul abdestiniz malesefki olmuyor bu konuyu dikkate alarak araştırırsanız sevinirim sizler için yoksa benim için hiç bir mahsuru yoktur canda sizin bedende sizin ama emanet olduğunuda unutmayalım sevgilerimle:1hug:

vucudunuza nasil boyle bir zarar verebiliyorsunuz anlamiyorum
resmen o kimyasal boyaa deriye isliyor, ne kadar kotu bisey
ayrica ilerde yaslaninca falan pisman olabilirsiniz bence
hem de surekli cunup geziyorsunuz
valla kil sir erdiremedim sizin bu isinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…