Dövme Dövmelerimizzz

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

asli_____

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
852
172
$gg.jpg

bu bizim sevgilimle yaptırdığımız dövmelerimiz , benimki ensemin biraz altında onunki ise kolunda. romen rakamı olan onun normal olan benim. ben kendiminkinin yerini çok sevdim açıkcası sırtta dövmeyi çok severim zaten :KK1: sizce nasıllar ??

çok hoş olmuş canım güle güle kullan:KK9: sende romen rakamı olarak yazdırsaydın ya.=D

Son düzenleme:
birbirimizden habersiz yaptırdık canım ya ondan böyle oldu :)

Yaptırdıgın kişi acemiymiş, hiç profosyonel değil. Maksimum 4 ay sonra dövmenin boyası solucak ve baska yaptırmak zorunda kalcaksınız. Keske biraz araştırsaydın cnaım

Eki Görüntüle 349465

bu bizim sevgilimle yaptırdığımız dövmelerimiz , benimki ensemin biraz altında onunki ise kolunda. romen rakamı olan onun normal olan benim. ben kendiminkinin yerini çok sevdim açıkcası sırtta dövmeyi çok severim zaten :KK1: sizce nasıllar ??

çok beğendim korkularımızı yenersek eşimle yaptırmak istiyoruz bizde böyle bişiler örnek olsun diye yarın göstericem hatta :)

Yaptırdıgın kişi acemiymiş, hiç profosyonel değil. Maksimum 4 ay sonra dövmenin boyası solucak ve baska yaptırmak zorunda kalcaksınız. Keske biraz araştırsaydın cnaım

selam 1 seneyi geçti simsiyah harika duruyor e kıskananlar çatlayabilir hahahah:nazar:

seni sürekli çatlatıcam pis köpeeek hahahhhh hala simsiyah başını ye başını :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

$CYMERA_20140302_021341.jpg

$CYMERA_20140302_021428.jpg

$CYMERA_20140302_021313.jpg

Esimin isminden memnunum begeniyorum ama cocuklarimin ismi ve ortadaki nazar boncugunu yaptrdigima cok pisman oldm imkan olsa sildirmek istiyorum:KK43:

X