Düğün nasıl olmalı..?Ankara..

Atakulede veya Panoranın karşısında bir yer vardı nikah salonu çok da güzeldi ikiside
Bende suan ankarada dugun yerleri arastiriyorum yemekli salonlar gercekten biraz butce yoruyor en makulu kisi basbasi 45 liradan ihlamur kkasriydi varin var dusunun 500 kisiyi ama ordorv tabagi suan menuleride vvar salonun bizde onlara yoneldik cunku nikah sonrasi yemege gitmek en yakinlarinla bile olsa ortalaam olaolarak yine ordorv tabakli dugun parasina maal oluyor ha siz misafirlere paranizi kendiniz odeyin derseniz onu bilemem.Nikah salonlari icinde kecioren civarindaki salonlar hem yeni hemde sik ayrica cuzzi bir rakama 1 saat suren bir kokteylde organize edebiliyorsunuz
ıhlamur kasrını aradım bana telefonda 100 lira fiyat verdiler malesef..liste fiyatı diyerek..

Pazar gunu 300 kisilik salon icin 13.500 beyaz et menusu fiyati aldim benmi yanlis anladim ki haziran sonu icin
evet orası bende internetteki telefondan ulaştım..çok ilginç gerçekten..gidince dahamı uygun söylüyorlar acaba? gayet lüks bi mekana benziyor gerçi..siz pazarlık yaptınızmı..

X